Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 18.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема метаморфозата на анакин небесния пешеходецнови  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано26.05.05 22:42



в дарт вейдър ми се видя адски слаба и неубедителна, не мислите ли?
лукас е трябвало да иде при някой психолог от фбр, който да му драсне два три реда и да му очертае в общи линии как се минава на тъмната страна, а не както сега канцлера буш му каза два лафа и оня веднага готов. веак,веак....
а аз честно точно за тоя момент най любопитствах как ли ще стане.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: метаморфозата на анакин небесния пешеходецнови [re: zaphod]  
Автор testpilot (wingman)
Публикувано26.05.05 22:59



Ако искаш ТИ напиши трансформацията на Пешеходеца
А императора хареса ли ти какъв актьор беше?

Мичман, изстреляйте още две ракети!


Тема Re: метаморфозата на анакин небесния пешеходецнови [re: zaphod]  
Автор ikew (bittersalt)
Публикувано27.05.05 00:22



Еми, аз специално много се издразних, НООО тъй като в другата ти тема ме мързи да се заяждам с теб, налага се да споря тук. Та : Не, не беше неубетителна поради простата причина, че изпускаш фактора the dark side of the force. Както казва същия пич на люк в епизод 6 - do not underestimate the power of the dark side. Щото не е за подценяване. Едно че ани беше привлечен от нея по начало, второ, че я усещаше много ясно заради силната си връзка с форса, трето че палпатин му прилагаше майнд трикс като в Завръщането на джедаите почти успя да конвъртне люк. Но люк си нямаше мацка и не потдаде.

Та изобщо - тук човешкия фактор не е най-важния :)

like an angel
angels fall


Тема Но люк си нямаше мацка и не потдаденови [re: ikew]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано27.05.05 02:06



шерше ла фам, както и да се пише на фхренски



Тема НнННееЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! :Рнови [re: zaphod]  
Автор firefox (пчелъвче)
Публикувано27.05.05 02:56



още една тема за този ламав филм!
(харесах си и веак, ще го ползвам :D)

на мен също ми беше много тъпо от елементарния подход в тая серия. то е ясно, че фендъма точи лиги по вейдър открай време и цапа чаршафите сънувайки, че е на негово място, та дай сега да вземем и - о, връх на оригиналността за кой ли пореден път (глас от публиката: 6-ти! :) ) - дай да го покажем човещинка, меката душевност на тъмната страна, щото то нашто момче не било лошо беее, то за едната лебофф минало към лошите... бозааа :)

спомням си, че на излизане от салона си мислех що за лейм шит е от страна на лукас да се мазни така на феновете. аз на негово място щях да се възползвам от уникалната ситуация и по-скоро бих се изгаврила, бих го направила някакъв безподобен изверг, пълен гад и т.н. както си му е реда, и най-забавното е, че феновета пак щяха да го харесат :)) и точно в това щеше да е гаврата, а сега... то пак си го има тоз момент - филмът е от зле по-зле, но нали е с ей толковка по-добър от предните 2 бозички, та мало и голямо чупи стойки и припада от възхищение.

защо малките зелени човечета не се казват малки зелени нечовечета?


Тема :)))нови [re: firefox]  
Автор ikew (bittersalt)
Публикувано27.05.05 03:04



Како, изпълни ми душата с най-топли чувства :)))))
Oткакто (неуспешно, разбира се) опитах да обясня в един фенфорум, че филма е зле, нещо в мен болеше непрестанно. Но млъкни сърце! (респ. други части от анатомията, които пострадаха повече...) Сега имам на разположение текст, какъвто мога да цитирам на всички ултраси на филма щото да ме мразят навеки, Амин!




like an angel
angels fall

Редактирано от ikew на 27.05.05 03:07.



Тема феновета пак щяха да го харесатнови [re: firefox]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано27.05.05 05:18



не знам за феновете, но аз щях да го харесам повече.
превърнаха вейдър от герой в хленчещ инфантил, дето не може да събере две и две.



Тема не целия филм е зленови [re: ikew]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано27.05.05 05:21



4 и 5 епизод са си супер. 1 е за развлечение.

бози са 6, 2 и 3, особено ме кефи изборната кралица с мандати в еписод 2 .

а бъзика със настоящия световен император в 3 все пак си е очеизваждащ .

Редактирано от ~!@$%amp;^*()_+ на 27.05.05 05:24.



Тема Re: метаморфозата на анакин небесния пешеходецнови [re: ikew]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано27.05.05 07:56



когато хората гледат фантастика, искат нереални машини, роботи, чудовища, но не искат нереално поведение на героите (тоест искат, но само в посока нереално идеални). значи дори по замисъл вейдър да е бил повлиян на свръхестествено ниво от силата, то това пак е слаб елемент. макар че мисля силата нямаше нищо общо, лукас се е опитал да покаже естествено преминаване - още в края на предния епизод вейдър показваше признаци на горделивост.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема затова са казали хоратанови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано27.05.05 08:20



слънце, въздух, онанизъм - здрав и силен организъм




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.