Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 24.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Родна реч омайна сладка, хакни си бъговете!!!нови [re: koroviev]  
Автор Didimus (аз)
Публикувано25.02.05 10:16



Да бе, да

Предлагам също да не казваме повече маратонки, защото аз поне не съм бягал никога маратон, че и руснаците не трябва да им казват кроссовки, щото я бягат крос, я не. Явно най-добре си е снийкърс, нищо че ще ги бъркаме с гуменките, но поне хората няма да мислят, че са специално за маратон. Всъщност, те изобщо не са предназначени за спорт, ако се съди какво означава снийк.

Предлагам и компромис за тениските: нека да им викаме Т-ризи (произнася се те-ризи).

Просто не мога да се въздържа :
"дилърът не представя - дилърът върши сделки. и за това се налага да е И представител. "



Тема Re: Криворазбрана цивилизация и още нещо...нови [re: Genius Loci]  
Автор Didimus (аз)
Публикувано25.02.05 10:20



Само мениджър хигиена не са почнали да казват още



Тема Re: Криворазбрана цивилизация и още нещо...нови [re: Didimus]  
Автор Genius Loci (просто минавам)
Публикувано25.02.05 11:19



Е.... много прозаично. Каква е сега тази проста дума хигиена
Санитейшън офицер трябва да е


Бррррррррр как успях да го напиша

Е остави ги хората, нека са модерни.
Винаги съм се чудила как Силви Вартан, която почти не е живяла в България, още си говори добре български. А разните му там певици певци и др.... го забравят за 2 месеца прекарани в чужбина.
Ако разбера това, може и да схвана защо така се случва.



Тема Re: Криворазбрана цивилизация и още нещо...нови [re: Genius Loci]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано26.02.05 10:12



Че хигиена да не е българска дума бре



______

Тема не се притеснявашнови [re: Boby_]  
Автор Пивo (nutter)
Публикувано26.02.05 15:19



защото щерката е на 5. Като стане на 15 пак ще говорим.

Иначе съм съгласен, че в претопяването и изчезването на българския народ няма нищо толкова страшно.

Ad astra per aspera


Тема Re: не се притеснявашнови [re: Пивo]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано26.02.05 16:06



страшно е ако идните поколения имат друга национална идентичност.

нестрашно е само ако нямат понятието/възприятието "национална идентичност"

_____________________________
I find it offensive that you find it offensive


Тема Re: Родна реч омайна сладка, хакни си бъговете!!!нови [re: Ивaнyшka]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано27.02.05 10:08



Не съм дочел една част от дискусията, така че извини ако повтарям, но как, например, би превел на чист български заглавието на темата си, запазвайки смисъла му? Признавам си, че аз самият настръхвам от "дестинации", има и сруги напълно излишни заемки, но преведи ми пиърсинг и ексфолииране?

______



Тема Re: Навреметонови [re: Didimus]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано27.02.05 10:12



Ама просто в неговата глава тази дума си е на мястото. Професионална деформация, какво да правиш. Както докторите вмъкват разни термини, които никой освен колегите им не може да разбере, просто защото те мислят с тях и ги считат за нормални.

______



Тема Re: Родна реч омайна сладка, хакни си бъговете!!!нови [re: Ивaнyшka]  
Автор Ивaнyшka (Депресионист)
Публикувано01.03.05 11:24



- Фиксна ли ишуто от вчера?
- Кое ишу?
- Ами дето ти го сенднах вчера заедно с рипорта и фийчър рикуестите.
- А-а-а-а..., ами рейсна проблем. Аз щото сендвам един рикуест и сървърът нали трябва да ми ритърне риспонса и да си крейтне сешъна, а аз да рисийвна едно куки. Е да де, ама ми ретърнва ерор риспонс и ми хинтва че обджекта не бил авейлъбъбъл.
- Ти сигурно си мисюзнал нещо по фреймуърка
- Инишълайзваш ли правилно рикуест параметрите и рикуест фекчъриту? Да не си забравил да инебълнеш кукитата преди крейтването на риспонс обджекта?
- Ами всичко е окей. Копнах икзампъла от хелпа и го модифайнъх малко да фитне на моя кейс.
- А-а-а ..., ама сигурно си забравил да инитнеш на кънекшъна пропъртитата дето се слагат в контекст обджекта на фекчърито за да си инишиейтне правилно ес-ес-ел сешъна
- Нали в контекста се сетва кийстора за да си гетне сертификатите от него. Ексепшън ли ти рейсва или ти ритърва инкоректна дейта?
- Ами направо фейлва с ексепшън и в стек трейса няма нищо. Поинтът е че ми ритърнва инвалиден риспонс код. Няма го в доковете. Сърчвах в Гугъл за такова ишу, ама не намира нищо.
- Ами го ахед. Нали знаеш за дедлайна? Гледай да го фикснеш асап, че трябва да се имплиментват сървисите по другия проджект.

root@ro6avia#echo rm -rf * > /bin/seek_and_destroy
root@ro6avia#/bin/seek_and_destroy

Проблема не изчезва в момента, в който си изтървете нервите
http://www.bukvite.com


Тема Re: Родна реч омайна сладка, хакни си бъговете!!! [re: Ивaнyшka]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано01.03.05 12:55



хълериъс

_____________________________
I find it offensive that you find it offensive



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.