Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 24.09.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кьорав карти не играенови [re: firefox]  
Автор Dilithium (total overlord)
Публикувано15.09.04 05:01



Ако прочетеш още един път моя постинг (този път по-внимателно) ще забележиш, че съм писал, че Анджелина също е "връзкарка". Прделно ми е известно, че е дъщеря на Джон Войт. Даже в Тумб Рейдър играеха двамата.

п.п. Иначе си е мацка Джолито, ще цитирам един циганин от казармата като ни разкарваха с камиона по караулите като видеше някоя по засукана мадама викаше:
"Ша та окъпя бебчоооо" Та горе долу същото мисля за хАнджелина :))))

Обаче много офф топик извихме нещата май :))))

\{1,5\}[nN]\{1\}[aeiouAEIOU]\{1\}[xX]


Тема не знам, женската гледна точка може да е различнанови [re: else]  
Автор Dilithium (total overlord)
Публикувано15.09.04 05:03



Аз с Гюйнет бих се чукал само ако ми дават кинти.... за Анджелина аз съм готов да дам (ънфорчънтли не мога да я купя ) :))))

\{1,5\}[nN]\{1\}[aeiouAEIOU]\{1\}[xX]

Редактирано от Dilithium на 15.09.04 06:26.



Тема оффнови [re: Dilithium]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано15.09.04 07:21



ех-ОЧБ ли си?

TANSTAAFL


Тема добре, че не тръгна да ми обяснявашнови [re: Dilithium]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано15.09.04 11:25



че жените не разбирали от хубави жени :)
Иначе Анджелина ме дразни точно с това - много е огромна, като някаква огреса (така ли се казва?)
Една масивна такава, като пещерен трол. Абе аз огромни жени не харесвам, приличат ми на гротеска с женското тяло. Къде къде е по-добре някоя мъничка и фина с малки, тесни раменца...такива ми ти работи



Тема Принципно съм съгласен с теб за този критерийнови [re: else]  
Автор Dilithium (total overlord)
Публикувано15.09.04 17:14



И аз не харесвам прангарици (едри жени), също така не харесвам другата крайност - миньончета(вредно е за поколението ако се обвързваш с такива).
Обаче Анджелина Джоли в никакъв случай не е едра, дори не е атлетична, а даже клони към слаба (за справка сравни и телосложението с произволна гимнастичка от олимпиадата в Атина).
За леко едро пухкава може да мине Кейт Уйнслет, но в никакъв случай Анджелина Джоли. Имах един скрийн сейвър преди от Тум Рейдър 1 ами там си беше направо кокалеста, не знам от къде се е създало това впечатление у теб, може би защото главата и е малко голяма и квадратна като на баща и.

\{1,5\}[nN]\{1\}[aeiouAEIOU]\{1\}[xX]


Тема Re: оффнови [re: Kopo]  
Автор Dilithium (total overlord)
Публикувано15.09.04 17:22



Не, всъшност за целият ми престой от в казармата (Елхово) така и не се изясни какъв съм.
Обяснявам накратко: бях изпратен в школата за санитарни инструктури (бацили) в Русе, там обаче по редица причини не я завърших, върнаха ме обратно в Елхово където по призвание си бях кашик, обаче началството се беше ядосало, че не съм взел школата и реши, че кашик ми е малко решиха да ми зачислят по тежко оръжие - снайпер "Драгунов" добре че се разминах само с това а не с картечница или РПГ, после се оказа, че им трябва бацил и ме върнаха в лечебницата. Междувремено давах по някой и друг наряд (външен и вътрешен) най-много мразех пост 1 (до щаба).
Хубавия завършек от цялата история е, че май преди няколко години са закрили полка в Елхово, но не съм ходил лично да проверявам дали е така.
:)))))

\{1,5\}[nN]\{1\}[aeiouAEIOU]\{1\}[xX]


Тема Re: Принципно съм съгласен с теб за този критерийнови [re: Dilithium]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано15.09.04 18:38



Аз като казвам едри жени имам предвид основно кокалите им да са широки. Нищо за слаби и дебели не съм казвала.
Пухкавостта не ми пречи. Има някои много симпатични пухкави жени, на които там им е чарът.
Кейт Уинслет е сладурана.
А на Анджелина и лицето и не ми харесва. А устните направо няма да ги коментирам, че не обичам да се изкавам негативно
Още от Хакери ми е много неприятна. Но то в този смешен филм кое да те подразни по-напред...

Баси офтопика направихме!



Тема Като ше е офф, да е рошафф!нови [re: else]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано15.09.04 18:52



Стига бе!
Хакери е култов филм за цяло едно поколение несбъднати хакерчета
Още помня как се кефехме на знаците за сума, които им летяха по екраните, се едно кой знае какво правят .

Мани, голема работа е тва, хахерството!



Тема SCRIPT KIDDIESнови [re: lady Marian]  
Автор firefox (1337 n1nj4)
Публикувано15.09.04 20:52



Аааа, Хакери 1 е култов филм!
(/изчакване за гръм от небето, /оглеждане за нископрелитащи модератори)
<шепне> на мен адски ми хареса! </шепне>

и това може би е единствения филм, в който анджелина ме кефи
навсякъде другаде е... особено Тум Рейдер! :)))
Бе, някои обичат "Един "джоб" с от всичко по много", ся - не е френска кухня, ама нали - за вкус не се спори. И като актриса, и на външен вид, според мен съкс.

Обаче много ми хареса в едно интервю.

Real Life is just a mod for The Sims.


Тема Много офф топик стана...нови [re: else]  
Автор Dilithium (total overlord)
Публикувано16.09.04 04:21



Обаче аз мисля по съвсем друг начин за силиконовите устни на Анджелина, но не е за този клуб....
Не съм съгласен, че структурата на тялото на Анджелина НЕ е с едри кости, според мен е чисто екзоморфен тип (слаба с тънки кости и трудно качва мускулна маса).

\{1,5\}[nN]\{1\}[aeiouAEIOU]\{1\}[xX]



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.