Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 08.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема До ФАТ ДЖИМ: ПОДПИСКАнови  
Автор De3tuss (сержант)
Публикувано30.04.04 14:37



Пускам тази тема с една единствена цел - да направим подписка СРЕЩУ безкрайната война на ФатДжим и Ендър. Моля, всеки, на който му е писнало от темата и милиардите и вариации, да пусне два реда тук и това ДА СПРЕ веднъж за винаги.


До ФатДжим:
Виж, може и да не съм постоянното присъствие в клуба, обаче постоянните ти мини към журитата по конкурсите почват да ми писват. Пускай си колкото искаш разкази по конкурсите, само че бъди така добър да не занимаваш околните с това. Започна да ми писва да слушам/чета едно и също.
Постоянните ти опити да окаляш литературните конкурси за фантастика, и по-специално "Квазар" досаждат и дразнят неимоверно. Защо просто не се съберете някъде и не си решите проблемите веднъж и за винаги?! Вижте се, разменете по някое и друго кроше и се разберете, за Бога! Тая тъпа кампания се води от не знам колко време и ми омръзна до смърт!

Ти го направи! Признай! Много хора са те видели!


Тема Re: До ФАТ ДЖИМ: ПОДПИСКАнови [re: De3tuss]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано30.04.04 14:46



Определено би било добре, ако нещо такова можеше да го спре. Но няма да стане - разумни аргументи не могат да счупят черупката от привиден непукизъм и войнствена агресивност, с която се е обрадил въпросния варненец.



Тема Два реда:нови [re: De3tuss]  
Автор Oйreн фoн Maйepщaйн (кръстоносец)
Публикувано30.04.04 15:02



Фат Джим е мъртъв и не занимава никого с нищо. А Ойген спря да пише по темата и повече няма да прави провокациите си достояние на форума. ОК?


Si deus pro nobis, quis contra nos?


Тема Re: До ФАТ ДЖИМ: ПОДПИСКАнови [re: De3tuss]  
Автор Poбин oт Лokcли (hell arise)
Публикувано30.04.04 15:37



Присъединявам се. Макар че също като Боби не вярвам в чудеса



Тема За съжаление ...нови [re: Oйreн фoн Maйepщaйн]  
Автор Didimus (аз)
Публикувано30.04.04 17:44



това досега не е проличало:
Фат Джим е мъртъв и не занимава никого с нищо.

Фат Джим ника си мени, но нрава не



Тема Re: До ФАТ ДЖИМ: ПОДПИСКАнови [re: De3tuss]  
Автор Nerksis (barman-kasap)
Публикувано30.04.04 19:20



С две ръце съм за, макр и аз да не веярвам в чудеса, то хората са казали акъл и мензис не дойдат ли до три месеца... не ги чакай. Ама знаели се, надеждата винаги остава.






Простотията не ходи по гората, а по хората!


Тема Re: До ФАТ ДЖИМ: ПОДПИСКАнови [re: De3tuss]  
Автор andrew_martin (непознат )
Публикувано30.04.04 21:56



Аз съм за, но как ще стане това не знам !



Тема Re: До ФАТ ДЖИМ: ПОДПИСКАнови [re: De3tuss]  
Автор sinsky ()
Публикувано01.05.04 17:14



Това дето се замисля е гадно. Сигурен съм, че ако може да се докаже кой пише като Ойген тук от него могат да бъдат иззети доста пари ако наистина прати разказите. Ами да, не виждам друг повод за агресивност, така че няма какво да се лъжем. Работата опира до пари. Варненецът явно е заможен човек и по всичко личи, че иска да дари голяма сума на любимото издателство. Но тъй като дарението като такова не е приемливо от морално-етична гледна точка, то трябва да бъде заслужено честно и почтено в съда. Така всичко пасва, и добрите намерения също :)



Тема Re: До ФАТ ДЖИМ: ПОДПИСКА [re: De3tuss]  
Автор Dinozavyr Rex ()
Публикувано02.05.04 00:27



Ne s&m siguren, che tova e dobra ideja. Baron&t dovede neshtata do absurd s
miniraneto, no za men e fakt, che v konkursite ima nehsta, koito ne sa pravilni.

Naprimer - maj beshe v p&rvija konkurs na "Kvazar", - edni i s&shti hora hem
uchastvaha, hem zhuriraha. Vjarno, End&r objasni che ocenkite im ne se vzemat
predvid, no tova e edno ot nehstata, koito ostavjat gorchiv vkus. Sega nablizhava
Evrokona s "B&lgarskite Hugo" i oshte ot sega si predstavjam kakvi razpravii
shte ima.

Edinstvenijat argument, kojto za tvojata ideja spored mene e, che pisaneto tuk
otklonjava Barona ot pisane na sobstveni razkazi... :(

"'No problem,' said Sauron. 'I'll just use my other ring.'"


Тема Re: До ФАТ ДЖИМ: ПОДПИСКАнови [re: De3tuss]  
Автор Taлиecин (Radiant Brow)
Публикувано02.05.04 01:02



Хм, и аз не съм от най-често пишещите, но и мен ме вече почват да ме дразнят тия безконечни дивотии - всеки път едно и също действително дразни. Но пък не мисля, че с такава подписка нещо ще се промени - демек такива теми ще си има, и ще си има, и ще си има... Не се наема да прогнозирам какво би ги спряло...

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.