Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:13 20.09.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Мисия:"Прекрасният нов свят"нови  
Автор Poбин oт Лokcли (hell arise)
Публикувано17.03.04 12:43



Така!
Въздържането на войската от активни военни, респективно - мародерски действия е пагубно за бойния дух. Затова, никакво чакане повече, който дошъл на вечерна проверка, дошъл.

В тази връзка нареждам...ааъъъъъъ... какво щях да казвам... А, да! Равниииииииииииис! Остави! Бегом за пълно бойно, с противогази и шанцов инструмент! Марш на скок и други полезни упражнения!

Пардон , взех си рекарствата...

Та така. По причина че свясно предложение за инвазия не беше дадено, нареждам: Да се построи в кратки срокова Прекрасния нов свят, на определен от бъдещия оперативен щаб плацдарм, да се обяви война на Империализъма, да срине или поне подкопае Империята на Злото Микросорт и ЦПУ, да се разширяват границите на бъдещия Прекрасен нов свят докато покрие целия свят.

В този аксепт, заповядвам!
- Да започне обширна културно масово пропагандна подривна и прочие дейност. Отговорници - капитан редник Владимир и Капрал Ойген-мойген (раздавам чинове, внимавайте)
- Да се проведе конкурс за Зъл властелин, който да отбранява Империализъма, респективно мета Империята на Злото Микросорт (За краткост - ИЗМък). Въобще - време е всеки да избере своята страна. Предупреждавам тези които си изберат и двете, че те първи ще го отнесат.
- Да се проведе конкурс да оперативен щаб и главнокомандващ на ПНС, тоест - прекрасния свят. Същите веднага да се заемат с определяне на плацдарм, например Анктарктида. Или Луната. (Жалко че генерал-редник Шърбан го няма, неговия опит в изстрелване на снаряди от луната е неоценим.) А може, използвайки челния опит от марсиянската кампания, да прокопаем канал в световния океан. Малко по трудно е, но борбата и без това е безмилостно жестока, няма да се огъваме пред някаква си солена вода, която и за разредител не става

И последно! В духа на добрите традиции, нареждам батъл крузъра Аврора да даде символичен залп. Ако няма снаряди, накарайте боцмана да изяде две баки боб и го дръжте в карцера две денонощия. После му драснете кибрита...

Това е! Равнис! остави. Мирно! Напред към ПНС! да живей! ураааааааааа



Тема Re: Мисия:"Прекрасният нов свят"нови [re: Poбин oт Лokcли]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано17.03.04 13:48



ма моля ти се, светът си е прекрасен такъв какъвто си е :)
ние сами си го правим непрекрасен, като го гледаме отвътре навън :)

_____________________________
..тази за пореден път е минало, но този път и за в бъдеще..

Редактирано от koroviev на 17.03.04 14:55.



Тема Re: Мисия:"Прекрасният нов свят"нови [re: Poбин oт Лokcли]  
Автор Mist (kinetic)
Публикувано17.03.04 14:34



баси, чувствам го почти като дълг тва да стана Зъл Властелин с Персонален Личен Зловещ Империализъм (ТМ) за опазване. май цялата тая работа с неутралитета и финалното почистване ще иде по дяволите...

---
beyond light


Тема Re: Мисия:"Прекрасният нов свят"нови [re: Poбин oт Лokcли]  
Автор Nerksis (barman-kasap)
Публикувано17.03.04 21:13



Абре вчера успях да отвлека ( след като най-накрая изтрезнях, и имам вече нови очи) отряд "Бойна курва" , който в момента е в стаза и се намира, на малък товарен кораб, в елиптична орбита около Нептун, заедно с отровната ракиййка на старшинката.
Чакам заповед за незабавната му инфилтрация в тила или каквото и дае на врага, а междувременно се занимавам с опити по създаване на бактерии предизвикващи алопеция и бърз разтеж на ноктите на краката.






Простотията не ходи по гората, а по хората!


Тема старшинкатанови [re: Poбин oт Лokcли]  
Автор DVDator (минувач)
Публикувано18.03.04 14:29



аз може ли да се цаня за старшинка на рота?

изпитвам към всички майчински чувства, а и нося на пиене, и на бой

нямам много боен опит, но ще държа склада под ключ и око

за Живота и Вселената има кой да се грижи, аз всичко останало вече съм го заприходил

само да отбележа, че кубинките 47-ми номер вчера привършиха, а от Съюза скоро няма да докарат, така че всички новобранци да си носят от вкъщи

много Главни букви са всъщност малки, а и доста гласни са твърде съгласни


Тема Re: старшинкатанови [re: DVDator]  
Автор Poбин oт Лokcли (hell arise)
Публикувано18.03.04 19:42



Към наште ли си, или към мръсни долните империалисти от Микросорт? Имай в предвид че разстрелваме и в двата случея. При нас обаче още не са почнали чистките.

И ако ще се цаниш за фатмак, накарай тая пасмина да се строи в две редици!



Тема Re: Мисия:"Прекрасният нов свят"нови [re: Poбин oт Лokcли]  
Автор Orc Chieftain (Мордорски елф)
Публикувано18.03.04 21:22



Е-е,стига бе!Още не сме се оправили след строежа на един Прекрасен нов свят и ти вече искаш да започнем наново
Вместо да строим нов свят,по-добре да направим така,че старият да става за живот.



Тема Re: Мисия:"Прекрасният нов свят"нови [re: Mist]  
Автор Orc Chieftain (Мордорски елф)
Публикувано18.03.04 21:29



Да бе!То всеки знае така -- да се хвърля на най-сладката работа.Накрая ще имаме цяла рота Зли Властелини,а кой ще събаря Империялизъма?
Аз предлагам Злият Властелин да се назначава и то с мандат.Като му изтече мандата -- отива да бута Империялизъма,а следващия заема неговото място...Само така ще се свърши работа...



Тема Re: Мисия:"Прекрасният нов свят"нови [re: Nerksis]  
Автор EЛOPA (пълзяща)
Публикувано18.03.04 22:31



Мискинин с мискинин пиендурник
как може така да дезинформираш началството бре
отвлякъл бил БОЙНА КУРВА ..целия отряд
да БЕ
да ама не :))
това дето отвле4е са овчи ембриони за алфа центавър ската мелиоративна станция поставени в стаза :))))))))
май от старшинската ракийка почнаха да ти се привиждат РАЗНИ
бийни и други ...........
по леко Докторе ...
от името на ДРра се извинявам за дезинформацията
опълномощена съм да заявя от името на всички бойни курви ОО ОО
4е такова отвличане не е имало а слуховете са долна инсинуация
и предлагам докато се дърляме да нападаме малкитемеки неща и ЦПУ та разни
щото стоенето поражда безделие а безделието нищо добро !

Прости ми боже ,аз съм червей
храня се с телата на твоите чеда!


Тема Да бенови [re: Orc Chieftain]  
Автор Masklin (Ном)
Публикувано19.03.04 09:02



А вот на недоверие ще има ли?

Не става с назначаване. Зъл Властелин трябва да е най-добрият, както е добре известно от историята. Затова всеки 4 години ще провеждаме Олимпийски игри и който спечели, кръщаваме го Диктатор, слагаме лавровия венец на Зъл Властелин на челото му, а останалите отиваме в нелегалност като сили на доброто да се борим с него.

Айде, гответе се, че време не остана. А аз ще ходя да видя какво става със Съдиите на игрите ... еее, пак разходи. Старшинка, има ли още от онова фалшиво злато в склада? Е как не даваш, така война печели ли се? Айде, айде, дай каквото има, бездруго като се задържи се разваля. После ще пратим новобранците да открият новото леговище на Хвъркатия и като го изритат от там ще запълним наличностите. Да бе, знам, ама на война без жертви не може. Пък и е приятелче, не може вечно гладен да го държим.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.