Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:08 30.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Kopo]  
Автор fentazi_fen (фанатик)
Публикувано26.11.03 16:18



Димо си е все така зает със ''Плеяда''и надали ще участва а за станимиров не знам!!!



Тема Re:нови [re: Лeйди]  
Автор fentazi_fen (фанатик)
Публикувано26.11.03 16:22



Вярно е че са по къси и качеството не е като преди но какво сте очаквали бе!!!!Нямаше го 11години,не може да започне от там откъдето е спряло.Имайте милост ще се ошлайфа с времето



Тема Re: Хм!нови [re: arc]  
Автор fentazi_fen (фанатик)
Публикувано26.11.03 16:26



Що не питаш направо на и-меила им:dago@razkazivkartinki.com .пиши и ше ти се отговори!!!!



Тема Re: Хм!нови [re: fentazi_fen]  
Автор arc (vampire)
Публикувано27.11.03 01:37



Щото въпроса беше за Пепи Станимиров и е по-лесно просто да питам него ...



Тема Re: ''Дъга''нови [re: fentazi_fen]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано27.11.03 20:47



Скромният ми поглед върху "Дъга" тук:



Saint Seiya Tenkai, February 2004!

Тема Re: ''Дъга''нови [re: fentazi_fen]  
Автор Xyбaвka (нежна)
Публикувано28.11.03 12:34



Nai hubaviat bg komiks. V po novo vreme ne e napraveno ni6to koeto pone beglo da napomnq...



Тема Re: ''Дъга''нови [re: fentazi_fen]  
Автор ikel (Melancholy)
Публикувано28.11.03 18:23



Тааакааа....

Значи първо - на около 2/3ти съм, сестра ми ми сви комикса и моето мнение е все още непълно, току-виж до края се обърне на 180 градуса.

До сега -
Първо, като цяло ми харесва - на места много, на други се чудя защо не прескочих с по 5 страници нарпред, но като цяло е приятен продукт. Обхваща голяма част от нещата, които могат да се комиксизират. Различни стилове, жанрове....

Мисля, че когато след 2-3 броя излишното отпадне, а хубавото получи още обем, ще имаме доста добро списание, но това може и да само напразни надежди. Кой знае.

За щастие, част от духа на старата дъга се завръща - в Сър Рицарлот примерно. Забавно сладко комиксче, точно подходящо за най-подрастващите (и за мен, като виден инфантилник). Дано се завъдят и други подобни.

Като цяло ми мяза на едно обещаващо начало...


-------------------------------------------------------
Цялото ми мнение няма никакви претенции за обективност. Обаче пък, от старата дъга помня само почти нищо. Така че предполагам, че оценката ми е като за самостоятелен продукт, а не като за нечие продължение. Не гледайте на Дъга с лошо око само защото не е добра като оная отпреди 12 години. Всяко нещо си има начало, понякога по две и повече. Ще расте и ще надобрява.

С "Ikew & Mist inc" оставате БЕЗ конкуренция!"


Тема Re: ''Дъга'' [re: fentazi_fen]  
Автор Fox Maulder (Valyo)
Публикувано29.11.03 02:22



А бяхме млади...

42


Тема Re: ''Дъга''нови [re: ikel]  
Автор fentazi_fen (фанатик)
Публикувано29.11.03 16:04



Интересувам се от мнението ти за Bion който лично на мен ми направи силно впечатление!!!!Стилът е прекрасен!!!!Наистина съм впечатлен



Тема Re: Бион./нови [re: fentazi_fen]  
Автор ikel (Melancholy)
Публикувано29.11.03 20:13



Бион е първото, нали?

Ами докато го четох не ми направи голямо впечатление - стилът е твърде... хъм, шлифован, което не подхожда на липсата на детаил. Без съмнение комиксово, що-годе манга, ама ме остави със странен вкус в устата. Неубедително някакси. Пънка от кибера му се губи малко.

И все пак май най-големият му проблем е, че е твърде нищожно като съдържание, за да направи кой-знае какво впечатление. С тия дивашки размери, на брой ще могат да се случават по нещо и половина. Крайно незадоволително. Помня (един от двата ми броя, доживели до времена, в които вече съм бил способен да запаметявам) комиксче за Чоко & Боко - едно състезание с колички. Не помня колко страници беше, но не вярвам да са били много повече от 7 - а си беше доста дълга и даже завършена истоия.

С "Ikew & Mist inc" оставате БЕЗ конкуренция!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.