Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:49 27.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Терминаторътнови  
Автор Mist (abusive)
Публикувано27.07.03 14:37



е чуден
ефектите са яки, мелето е брутално - груба сила и мазане, няма подскоци и подхвъркания кат матрицата. арни изглежда учудващо добре (явно или здраво грим, или пък са го пипали компютърно :). екшънът с камиона праи магистралната част на ма3ха да изглежда гумена и жалка. сюжетът е малко (ура!), за сметка на туй репликите са пипнати, клишетата са си на място и дори има приятни бъзици, а краят даже изненада част от пубиликата, дето явно е позабравила поуките от предните 2 части. и не на последно място - не се мъчат да ти тъпчат мозъка с мъдрости, ммм поне не много

---
This product will sell many units in that demographical area.


Тема За 10 лева+3.99нови [re: Mist]  
Автор Mag (Дърто момче :)))
Публикувано27.07.03 19:06



ша си купна "Приказки от Землемория". И ша ми остане в библиотеката. За "вовеки веков". Щото на Урсула засега това ми липсва.
Мноу по-здрави на кината у Сф!

П.П. Ша чекам билетите да паднат поне до разумната за един филм цена от 5 лева (дойче марки ).



Тема Re: такованови [re: Mag]  
Автор Mist (abusive)
Публикувано27.07.03 20:36



те билетите са по 5 лв.
поздравите ще предам :)

---
This product will sell many units in that demographical area.


Тема Re: Терминаторътнови [re: Mist]  
Автор valio_98 ()
Публикувано27.07.03 20:52



Snoshi gledah T2 po TV i nprijatno me iznenada - samo chovek trjabva da ima pravilnite ochakvanija. Predpolagam, che i s T3 shte e taka, no shte izchakam i nego da go pusnat po TV. :)

42


Тема Re: Терминаторътнови [re: valio_98]  
Автор Mist (abusive)
Публикувано27.07.03 22:18



чай ся, аз не разбрах приятно или неприятно те изненада Т2 ? :)

---
This product will sell many units in that demographical area.


Тема Re: Терминаторътнови [re: Mist]  
Автор Poбин oт Лokcли (hell arise)
Публикувано27.07.03 22:38



Пълни дивотии! Булшитс, както се казва на македонски. Имам в предвид филма.

В Т3 имаше повече глупости отколкото хвъркатите истории на двете матрици взети заедно. Матрицата поне има стил, класа. А това - боклук от всякъде. Мелез между обикновенна кучка и инспектор Гаджет срещу добрия стар Т101. Ужасно! Как можаха? Как бат' Арни се нави! Уму непостижимо! Язък му за прекрасните филми, които направи навремето. Както е тръгнал, ще докара на бройка говняните филми колкото и хубавите, че и ще ги подмине.

За едно само съм удовлетворен - стана ясно че ефекти кино не правят (то си е ясно, ама не всеки го знае). Майстора си е майстор. Господин Кемерън и неговия Т2 си остават Майсторът и Шедьовърът



Тема Re: Терминаторътнови [re: Poбин oт Лokcли]  
Автор Mist (abusive)
Публикувано27.07.03 22:51



двойката си е класика, спор да няма и това е единственото, с което съм съгласен в твоя постинг - тъй де, знаех си кво ше си писал още опреди да отворя :)
ама съм убеден, че и на теб ти е ясно що TX е такъв къвто е, в края на краищата търсенето определя пазара
както и да е - матрицата ряпа да яде с цялата си претенциозност. Т3 е точно тва, което беше ясно, че ще е - яка комерсия с много бум-бум и ефекти и малко сюжет и показа, че ефектите всъщност ПРАВЯТ кино

---
This product will sell many units in that demographical area.


Тема Re: Терминаторътнови [re: Mist]  
Автор arc (en-ciel)
Публикувано28.07.03 00:32



на мен ми хареса, даже много.
не ми се обяснява защо, може би пак голямата доза очаквания, че ще е боклук повлияха положително на крайния резултат...

Краят ме изненада приятно, до преди това го приемах като пародия на Т2.

Наистина е далече от класата на предните, но и този филм определено си заслужава да съществува.
И не знам на кого какво е доказал, те доказателствата са много субективни в такива случаи.



Тема Re: Терминаторътнови [re: Mist]  
Автор sinsky ()
Публикувано28.07.03 05:52



Аз сигурно няма да го гледам скоро. Той може и да е хубав, но това не е терминатор, нещо друго е, и не е трудно човек да го долови дори само от рекламите. (но не затова няма да го гледам; просто сега няма кой да ме заведе)

btw мен много ме кефи как правят грима. Арни, разбрах, седял по пет часа докато го мажат с разни гадости преди да се снима.. Имаше някакво такова зелено и блестящо, което го напльокват по лицето там дето после има ефекти. То ми направи впечатление за пръв път преди известно време когато гледах филм за правенето на AI. Ако си спомняте, в AI има един доста запомнящ се кадър когато дават една изплашена жена-робот с почти липсваща глава, само физиономия отпред. И там във филма цялата й глава (освен физиономията де) беше омазана с онова зеленото...



Тема Re: прав си...нови [re: sinsky]  
Автор arc (en-ciel)
Публикувано28.07.03 17:16



това не е ”Терминатор”
Това е просто ... свободно съчинение, fan fiction, нещо такова.
но са го направили добре и кефи, ако не се объркаш да очакваш, че е ”Терминатор”

Джон Конър прилича на някакъв изпаднал нещастник и може би нарочно, щото тва е идеята в този филм май, ама поне малко да се бяха замислили за естетическите изисквания на женската половина от публиката. Арни нещо не ни стигна този път. Абе Конър можеше и да не е толкова грозен, можеха и малко милост да проявят...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.