Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:23 19.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ("M")нениетонови  
Автор Venko Grig (Странник)
Публикувано12.08.03 00:52



Ами да де - това е МНЕНИЕТО (ми) за клуба .... не че хей сега няма да ме наритате но защо да не си го кажа

Лично смятам, че е време или да го преименувате или да го закриете ... ще кажете кой ми дава право да говоря така ами следя клуба от около 3 години и развитието е в отрицателна посока. Имаше време когато се говореше за фантастика, за това което се издава и чете. Имаше и интересни и "ярки" личности, които вземаха участие ... сега ... сега доколкото виждам, за съжаление се говори почти само за последната сбирка на така наречения клуб Ефремов (така ли му викахте??) и за псевдо литературните опити на все още недоизрасли "писатели" ...

Та на въпроса "Как да излезем от гетото.." ами просто применувайте клуба на "Писател Фантаст', "Клуб Ефремов", "Пълна скука" или нещо подобно .. или .. или просто премахнете ограничението да се поства само от регистрирани членове на ДИР и обезглавете модератора (знам че няма да се съгласите).

Хайте със здраве и успехи в списването. Съжалявам за правописните и граматически грешки но не се изживявам като писател фантаст.

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дято Коледа!


Тема Ей сега ще те наритам.нови [re: Venko Grig]  
Автор lkel (lain)
Публикувано12.08.03 01:24



Първо, това е лято. Усещаш ли колко хора продължаме да пишем? Интерестните и колоритни личности поради интерестността и колоризма си си имат по-интерестни и колоритни занинамия от това да ти ритат задника, така че честта остава за мен, евентуално МАГ ако му се занимава с глупости и още някой случайно наминал.


Второ, твоето "търсене" е жив пример за това до какво може да доведе прекаленото Консуматорство, защото теб очевидно не те интересува фантастиката, не те интересува и писането на фантастика, а само закупването и вероятно употребата на западна (милостив съм и не казвам "рекламирана" ) такава. Това не е клуб за фантастични книги, това е клуб за фантастиката : нейните идеи, нейното развитие и процеса нейното съзидание от можещите. За голяма моя гордост някои от тях са мои познати. Чел ли си нещо от тези "псевдо литературните опити на все още недоизрасли "писатели" ... , за които ние говорим, или плямпаш наизуст?


Трето разговорите за издаване и четене на фантастика си върват с едно нормално за лятното затишие темпо. Те ти Еврокон 2003, те ти тема за конкурси, и хъм, първите 5 теми са за фантастични книги а долните са за въпроси, свързани с развитието на фантастиката като "състояние на мисълтта". Явно просто ти си решил да не ги забелязваш. Тоест осъдителният ти коментар е не само тъп, но и погрешен.


За въпроса как да излезем от гетото няма да отговарям, защото мен не ме засяга. За това и не четох темата. Нито ред. Посъветвам те да правиш същото, когато съдържанието се очертава да е конфликно с потребителскяит ти тип мислене. (да, откровено си казвам че и моят ще да е такъв, след като не се интересувам от толкова важен въпрос като онзи, но това не ми пречи да те презирам)

И ако не ти харесват темите, поствай такива, каквито ти харестват, ние и по тях ще пишем... ако не са се повторили 15 пъти тия 3 години, в които има клуб. Схващаш ли картинката?

sleep now
lain

Редактирано от lkel на 12.08.03 01:27.



Тема :Dнови [re: lkel]  
Автор Firefox (pandaren)
Публикувано12.08.03 08:13



<ръкопляскания> Не бих могла да го кажа по-добре! :)

... за-а миналите дни ...


Тема "Forum for Dummies" - definitive guide [re: Venko Grig]  
Автор Firefox (pandaren)
Публикувано12.08.03 08:18



Това не е "Първа Програма на БНТ", това е форум - ако никой не е уцелил темите, които те вълнуват, пускаш ги сам. Стига да искаш да обсъждаш.
За "3г. следене на форума" обаче, май съм ти виждала ника в обсъждане има-няма 3 пъти. Не е късно да си продадеш компютъра и да се ориентираш към ТВ, хем като се оплакваш от програмата ще имаш и някаква доза основание.

... за-а миналите дни ...


Тема Actionнови [re: Venko Grig]  
Автор Eндъp (Говорител)
Публикувано12.08.03 11:52



Пич, като човек на действието имам едно конкретно предложение: пусни една тема, която най-много те вълнува. Нещо, което би искал обезателно да обсъдиш със съмишленици и да разбереш мнението им и евентуално подробности по темата.
И аз предимно следя писанията, пиша само когато съм впечатлен или ме ядосат. Но най-вече когато искам да обсъдя с приятелите от форума нещо, което ме вълнува.

Ха да те видим!

Едно е да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто е да го постигнеш...


Тема Истинско попадение е ...нови [re: Venko Grig]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано14.08.03 00:57



..това, дето "М"- то е в кавички, да не си помислиш друго?

П.П. Ти сам ли си бършеш гъза или чакаш някой да ти го избърше?

П.П.П. Не си дорасъл да даваш мнение.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.