Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 28.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема УИБРОБИЯ - Колоквиум март'2003нови  
Автор Пoлъp (пилигрим)
Публикувано03.03.03 16:33



Старозагорският клуб за екокултура и фантастично изкусво "Уибробия" свиква под знамената верните войни на фантастиката за нов пореден КОЛОКВИУМ (отново на собствен терен).

А сега здраво стиснете зъби, за да не ви изпадне ченето от изненада - ИМАМЕ ТЕМА :

"Бъдещето на фен-движението в България (в очакване на ЕВРОКОН 2004)"

Мястото на (очакваните) люти разпри е познато на повечето фенове от ноемврийската ни сбирка. Но за тези, които по една или друга причина са пропуснали да отдадат дан на печеното прасенце - Пенка, ето подробностите :

1. Къде - в бунгала край село Пряпорец на около 10км от Стара Загора по пътя за Старозагорски бани, който повечето вече добре познавате... Има механа с камина, така, че купона няма да е на полянка :-))

2. Кога - От 14.03 (петък) до 16.03 (неделя)

3. Финансови условия

3.1 Спане :
Бунгало с 4 легла - 35 лв на вечер
Бунгало с 3 легла - 25 лв на вечер
Бунгало с 2 легла (без собствен санитарен възел)- 10 лв на вечер

Цените са за цялото бунгало

3.2 Храна и пиене - На собствени разноски в барчето на комплекса

Всички, които се чувстват изкушени от... фантастиката са добре дошли ..... ВСИЧКИ !!!


Желателно е да заявите своето присъствие до 11 март.


За допълнителна информация :


088/87-16-75 Жюлиан Маринов


Очакваме ви.

"Only those who risk going too far, can possibly find out how far one can go...." - T. S. Eliot

Тема Re: УИБРОБИЯ - Колоквиум март'2003нови [re: Пoлъp]  
Автор sten (strannik)
Публикувано03.03.03 16:52



А бе Пилигриме нещо са ви дебели цените

Онзи ден един мой приятел ходил там и ми каза ,че било 4 лв на легло ,а пък в бунгалото имало две спални с по две легла и отделно някакъв хол с диван
Значи излиза че 4х4 равно на 16 лв за леглата и 19 лв за дивана.

Този ще е някой от вълшебените дивани-транслатори на братята Стругатски, от *Понеделник започва от събота*

Ако ми дадеш гаранция ,че е такъв може и аз да дойда.

"Ако обичаш да се вглеждаш продължително в Бездната не забравяй че и Тя те гледа!"


Тема Re: УИБРОБИЯ - Колоквиум март'2003нови [re: sten]  
Автор Nerksis (barman)
Публикувано03.03.03 19:51



вместо да критикуваш вземи намери нещо по-изгодно
а цените са си такива, такива бяха и предният път



Тема Цени ли?нови [re: sten]  
Автор Eндъp (говорител)
Публикувано04.03.03 08:07



Що не вземе тоя твой безименен приятел да уреди спане по 4 лв. на легло? Ако пребиваването там излиза 4 лв. на вечер, аз лично ще се преместя да живея в тази почивна станция. Елементарна сметка: 31 дни по 4 лв. прави 124 лв. на месец. Дори и да не отбия от цената (все пак пазарувам на едро), няма да плащам 120 лв на месец за парно, още 30 за ток и 15 за поддръжка на входа. Като цяла ще икономисвам поне 40 лв. месечно, а няма да се налага да мета, забърсвам и т.н. Чаршафите ще са чисти, защото от опит знам как ги сменят... Изобщо - life is life. Както казва Ицо Гърбов в една доста известна реклама - "Ами искам и аз, бе!"

Едно е да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто е да го постигнеш...


Тема Re: Цени ли?нови [re: Eндъp]  
Автор Alvin (оранге)
Публикувано04.03.03 13:48



Такива тънки сметки не излизат. То и в Родопите има легла за по 5 лева, ама няма телефони, няма магазини, няма нищо. Стават за едното отиване, спане и пиене. И ядене За тоя колоквиум колко хора са се обадили?

"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена


Тема Много.нови [re: Alvin]  
Автор GOd is A dj (thanks to ReZo)
Публикувано04.03.03 15:52



Това беше отговор на въпроса. Колоквиумът е, така да се каже, задължителен за всички шефове на клубове, защото наистина ще има сериозна официална част. Отделно много народ се точим тоя път... ше има големо джамбуре, отсега го виждам

********************************
Music is the only drug


Тема Re: [re: GOd is A dj]  
Автор Firefox (assassin)
Публикувано04.03.03 19:34



"Отделно много народ се точим тоя път... "
Ам, ако не изникне нещо непредвидено, точете ме и мен : )
(Малиии, тва ВСИЧКИ!!! ми избоде очите бе!... )

Всичко Под Небето


Тема Re: УИБРОБИЯ - Колоквиум март'2003нови [re: Пoлъp]  
Автор Шapkaн (прелитащ)
Публикувано04.03.03 21:49



ще пробвам. В краен случай ще разправям гнусотии на масата, за да дояждам чужди порции , а преди това ще пътувам в багажника или направо във резервоара - стига да се навие някой да ме качи.

Пък и отдавна не съм те виждал, Полъре!

Чувствай се като у дома си... а после те изхвърлят! Хора!


Тема ОФИЦИАЛНАТА ЧАСТнови [re: Пoлъp]  
Автор Eндъp (говорител)
Публикувано05.03.03 08:31



Всички, които имат желание да дойдат на колоквиума, следва да знаят, че по идея тази сбирка е повече официална, отколкото купонджийска. Което няма да ни попречи да си направим "джамбурето", разбира се.
И все пак е редно да кажа, че на тази среща ще се решават следните два наболели въпроса:
1. Координация между клубовете в страната. Понеже не са малко, дойде времето да с помисли за нещо като координационен съвет. Още повече, че официално са потвърдили присъствието си и хора от Парарджик (не от софийския клон на клуба) и ПЛОВДИВ, които до момента успешно се криеха. Идеята е да се помисли за национална координация и най-вече на кои хора от съответните градове може да се разчита и да им се "делегират права" да представляват феновете пред разни институции. Помислете също така дали "шапката" на фондация "Фантастика" ще ви бъде удобна.
2. Одобряване на програмата на "Еврокон" 2004. Има разни идеи, които най-късно на 6 март ще бъдат разпратени на заинтересованите да си мислят по тях. С няколко думи: всичко е разделено на дейности, които ще си имат... ами хора, които да отговарят за тях, нека ги наречем примерно "отговорници на направления". Във всяка дейност има МНОГО подточки, съществуващи като идеи, но неосигурени финансово (поне засега няма нищо сигурно). Трябва да се реши кои от вече предложените и евентуалните новопредложени мероприятия си заслужава да се реализират и усилията да са насочени натам. Останалите идеи да бъдат "класирани" по приоритет и ако се осигурят финанси - няма лошо, нека и те се реализират.

И последно: понеже на хората, чиито координати имам, ще разпратя предварителните материали дори и без да искат, нека тези, които се интересуват, да ми пишат на ivan@kuasar-bg.com, за да изпратя и на тях.

Хайде чао. До колоквиума.

Едно е да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто е да го постигнеш...


Тема Re: УИБРОБИЯ - Колоквиум март'2003нови [re: Шapkaн]  
Автор Пивo (naive)
Публикувано05.03.03 13:00



Ейчшшш... това с гнусотиите си е моя запазена марка и патент. Айде разрешавам ти да действаш срещу умерено количество royalties.

Ad astra per aspera



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.