Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:42 24.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ендъре, видях те по телевизията!//може би е офф?  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано15.02.03 20:30



Току що баща ми ме извика, за да видя новинарския репортаж от събирането на Конан клуба в кино Одеон.
По този повод си спомних за краткият телевизионен репортаж от Булгаркона миналата година.
Какви големи събития трябва да се случват на българската фантастика, за да "я дават по телевизията"? Или с други думи, за да привлече върху себе си вниманието на медиите? И каква полза би могла да има от цялата патарклама?

Бъдете милостиви - пускайте на мъжете!


Тема Re: Ендъре, видях те по телевизията!//може би е офф?нови [re: Лeйди]  
Автор Afala (Мокиди - хого)
Публикувано15.02.03 21:26



Освен мама да ми се обажда паникьосано-весела, че чула по новините, че няк`ва Елена взела награда за фентъзи?
Ами, вероятно няма полза "да ни дават по телевизията" - хората гледат тъпо и пак не отиват да си купят книжка. Но все пак е престижно, пък и онези, които не ползват интернет, мяркат по 10-20 секунди репортаж за фантастиката....

Delenda Vratatis!


Тема Маркетинг = Шумотевица ;-)нови [re: Afala]  
Автор Mag (Дърто момче :)))
Публикувано15.02.03 23:45



Може да не е днеска а утре или вдругиден...

П.П.
Както "Дявол" или Мирена (Мирето) откри клуб "Фантастика... И съм сигурен, че е _завинаги_...
ми така, де - стъпка по стъпка...

Колкото хора, толкова мнения!


Тема Re: Маркетинг = Шумотевица ;-)нови [re: Mag]  
Автор Stilgar (Fremen Naib)
Публикувано17.02.03 04:15



marketing... to vie vsichko razvaliate az ot 2rata sedmica deto pochnah da gledam v toia forum spriah da si kopuvam fantastika(kolkoto i malko da si kopuvah predi) i pochnah da cheta 3no po-malko ot vuprosnata dori kogato mi ia davat da ia cheta

uplashih se da ne stana kato vas...
to na kvo prilicha tva az edin avtor sum chel poveche(terry) suotvetno gledam 1 topic za nego vseki poburzal da si dade mnenieto koe ot koe po nekompetentno (oshte go sunuvam onova "dura dura ama az ne znam pitai hellen" edin vid shtom poznavam niakoi kompetenten znachi i az moga da davam akul) i to niama nishto obshto sus zadadenia konkreten vupros
ili puk pitam si az v edi koi si razkaz za kvo stava vupros i mi se otgovaria che sum mnogo tup shtom ne sum razbral pri koeto otdolu se poiaviava niakoi koito daje ne bil chel razkaza ama i toi misli che sum mnogo tup shtom ne sum go razbral
e kvo da si kopuvash knigi deto gi chetat takiva...

It's time we tried to turn the tide,
with an overwhelming minority.


Тема Re: Ендъре, видях те по телевизията!//може би е офф?нови [re: Лeйди]  
Автор Bиpakoчa (мършляк)
Публикувано17.02.03 09:58



Какво трябва да се случи ли - ами примерно конанистите да организират някакви варварски обичаи задължително свързани с жертвоприношение на някой/нещо. Това задължително ще бъде отразено в прайм тайма.



Тема Бе да ти кажа...нови [re: Bиpakoчa]  
Автор TauMaster (дракон-скорпион)
Публикувано17.02.03 11:42



...аз по-съм за обичаите от филма "Широко затворени очи". Що да се погубват невинни жени, като може много по-хубави работи да се прави с тях?

Бързата работа - срам за ТауМайстора.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.