Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:54 29.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!нови [re: Шapkaн]  
Автор Fat Jim (волният ездач)
Публикувано17.10.02 14:29



Не, бе - просто клубът им засега бил само от двама члена... Третият е по-скоро землеморец!
Гледай малко по-оптимистично на нещата. За един песимит ПОЛОВИНАТА от търновския клуб не са чели "Дракончето". Но за един оптимист - от търновския клуб не я е чел САМО ЕДИН член.



Тема Re: !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!нови [re: Шapkaн]  
Автор Poбин oт Лokcли (hell arise)
Публикувано17.10.02 14:56



Е ти пък! Сега я чете човека, под вещия ми надзор (сиреч - вещо му давам зор...) А и му я разказах без финала, разбира се...



Тема Re: !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!нови [re: Poбин oт Лokcли]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано17.10.02 15:00



Ъ-ъ-ъ-ъ, прости ми невежестовто, ама как точно се очаква да даде мнение за литературните достойнства на книгата по преразказ?



Тема Re: !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!нови [re: Boby_]  
Автор Poбин oт Лokcли (hell arise)
Публикувано17.10.02 15:24



Аз му изтъквам и недостатъците под линия. Пък той само казва "Ъъъеааааа, сериозно ли... ама наистина... пфу маа му стара..."



Тема Re: !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!нови [re: Poбин oт Лokcли]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано17.10.02 15:28



Страшна комбина сте двамата, да знаеш!



Тема ново!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!нови [re: Poбин oт Лokcли]  
Автор Шapkaн (прелитащ)
Публикувано17.10.02 21:33



Недостатъци?

ПАК ЕРЕС! Изчезни, Сатана!

()



Тема Re: КОНКУРСЪТ НА КВАЗАР - наблюдения на един от журитонови [re: Afala]  
Автор Библиoмaнka (новак)
Публикувано17.10.02 22:38



Чета ви тука и си викам: не е честно.
Защото тая главоблъсканица е вредна за здравето на авторите - много мъгляво пишете, ей, журито, стига с тия недомлъвки, дайте повече инфо.




Тема сори, че ви прекъсвамнови [re: Шapkaн]  
Автор Библиoмaнka (новак)
Публикувано17.10.02 22:43



ама това за инфото е и към вас, уважаеми драконе



Тема Re: ново!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!нови [re: Шapkaн]  
Автор Poбин oт Лokcли (hell arise)
Публикувано18.10.02 09:12



Чудех се какво не е наред с тази тема и ей сега ми просветна! Позволете да цитирам:
"Впрочем - интригата в твоето литературно отроче ми се чини малко пародийна (бъзикаш се с Джеймс Бонд или Арсен Люпен, мей би?), което според мен патинира блясъка на идеята ти. Хващай телена четка! "

Какво излиза, че въпреки обявения регламент, авторите не са анонимни преди да бъдат класирани? Впрочем, възможно е шаркан да е чел разказа на Боби от преди конкурса. Аз например съм го чел, така че - не е странно
Но ошушение мерзости все таки остаетса....



Тема Re: Библиоманка и Робиннови [re: Poбин oт Лokcли]  
Автор Шapkaн (прелитащ)
Публикувано18.10.02 09:32



това ми е целта - да ви е кофти!
Вече съм гаден и зъл

Но конкурса Е анонимен. Във всеки случай преди да прочета и да дам оценка не си позволих любопитството да ме вкара в изкушение и да надникна във файловете (чете се от разпечатки) - и то само за двама-трима, понеже силно подозирах чии може да са. И само едно не познах - 33% грешка значи в преценките - трябва да пия повече бира, за да ми е добра паметта!

И стига мрънкане, моля!
Така или иначе темата се отвори - значи има напрежение, йекшън, хапене на лакти и гризене на нокти!
Но ГЛАВНОТО инфо е, че повечето разкази и поне един от романите са читави, което трябва да ви изпълва с гордост, дами и господа, а не недоволство, че представлението не се открива по ваше желание. Животът е несправедлив и това е добре да се знае. Което с удоволствие ви напомних чрез личен пример, неуместен за подражание, ръц!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.