Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:38 31.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Празник... ?нови  
Автор fccfМодератор (demolished)
Публикувано29.07.02 14:05



Хм, честити 2 години форум Фантастика...
честити 30 000 мнения...

Do not take apart; there are no user serviceable parts inside.


Тема Vi are da greatest!нови [re: fccf]  
Автор Firefox (Moon Priestess)
Публикувано29.07.02 14:17



Ми кво сега, верно си е! : )

Хайде кой ще почне с носталгичните подсещания. Примерно помните ли го онзи любимец 13 с постингите "Шуми, Шуми, Шуми, Шуми, Шуми, Шуми, Шуми, Шуми, Шуми, Шуми, Шуми, Шуми, Шуми, Шуми, Шуми, Шуми, Шуми, Шуми, Шуми, Шуми, Шуми, Шуми, Шуми!" (Май някой му беше отговорил "Марица."), който после беше ключов довод за необходимостта от модериране?
Еееех!...

Crouch my tiger! I sense a hidden dragon...

Редактирано от Firefox на 29.07.02 14:19.



Тема Re: Vi are da greatest!нови [re: Firefox]  
Автор Lady of The Lake (Mordreded)
Публикувано29.07.02 14:58



Ама те не бяха постинги, а това му беше сигнатурата.
А постингите му се отнасяха за това, колко били тъпи жените.
Аз помня и други бисери. Примерно тема, озаглавена:"Фантастика е Левски да стане шампион"
А най-първото ми четене и писане беше по тема, която се казваше "Предложение" (и аз не знам как го помня това!) и в нея ставаше дума за това, всеки да казва име на герой от книга и който познае от коя книга е, казва следващия герой.
Помните ли тази тема? Беше през декември 2000, ако не се лъжа...

A gain for every loss Time gathered me...
but kept me flying


Тема : )нови [re: Lady of The Lake]  
Автор Firefox (Moon Priestess)
Публикувано29.07.02 16:04



Ха, супер. Не, аз тогава май още не съм влизала. А сега се изживявам ехеей - старо куче : ). Което пък ме подсеща за оная гавра с титлите и това как всеки се пънеше да поства, за да качва рангове. Гадория. После обаче го хакнаха и вече стана безмислено. Даже и сега текста в скобите след никовете ни е рудиментарна останка от онези славни дни. : )

Май се сещам за няколко по-съществени, "общодирски" така да се каже, момента: Въвеждането на регистрираните никове, Въвеждането на модериране (помните ли "зелените никове" : ) ? ), Титлите, ммм... а, да! Цветовете! Май Afala беше първата която видях да си сменя цвета на ник-а... Беше нещо... чудесно! : ) Имаше и подхвърляния, че сега оставало само да ги направят анимирани. : )))
Уфф бе защо не се сещам за нищо по към нашия форум така... : / Хайде вие карайте нататък. : )

Crouch my tiger! I sense a hidden dragon...


Тема #нови [re: Firefox]  
Автор sinsky (пришълец)
Публикувано29.07.02 18:17



Форумът няма за цел да прави хората щастливи. Изключенията са Грешки, които трябва да бъдат коригирани незабавно. Самият форум е нещо като памет и някой ден например, след хиляда години да речем, някой човек на бъдещето ще дойде тук и ще прочете някоя тема. "$^&*%", ще си каже после човекът и ще продължи нататък :)



Тема Re: #нови [re: sinsky]  
Автор Lady of The Lake (Mordreded)
Публикувано29.07.02 18:39



Ти от къде знаеш какво има за цел форумът?
Ако ти си нещастен тук, какво търсиш още в този форум?

A gain for every loss Time gathered me...
but kept me flying


Тема Re: #нови [re: Lady of The Lake]  
Автор Sharkan (прелитащ)
Публикувано29.07.02 18:46



Нещастие - награда за мъдрец,
утеха за страдалец.
А глупавият веселяк поет
за нищо не скърби и не ридае,
защо има толкоз вино и жени на този свят,
че всяка мъка ще удавят
и бързо си тъгата ще забравиш!



Тема Re: Празник... ?нови [re: fccf]  
Автор Goa Gil (Goa DJ № 1)
Публикувано29.07.02 20:08



Всъщност днес се навършват 2 години, 4 месеца и 25 дни от раждането на клуба. Сериозна възраст. Старческа. Мисля, че вече му е време да се заформя... така де, да ходи за бира. Или за гъбки. Отровни.

------------------------------
Music is the only drug...


Тема Re: #нови [re: Lady of The Lake]  
Автор sinsky (пришълец)
Публикувано30.07.02 10:52



Явно не си ме разбрала, но въпреки това си права. Няма място за Грешки! Изчезвам :)



Тема Re: Празник... ?нови [re: fccf]  
Автор Пивo (speed freak)
Публикувано30.07.02 11:10



Правим каквото можем...

Ad astra per aspera



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.