Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 19.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Тц, не се подразбира.нови [re: Mist]  
Автор Victoria (викторианец)
Публикувано26.04.02 12:59



Не ставаше дума за това, дали използваш своето или нечие друго мнение! Стваваше дума за това, да не се изказваш така, все едно смяташ своето мнение за еталон на правилност.
Повярвай ми, тук е пълно с възрастни хора, които не могат да проумеят, че има различни гледни точки, и съвсем целенасочено обиждат хората, които ги притежават. И многократно са въниквали бурни разпри на тази тема. Така че е добре да си коректен, това никога не е излишно, поне ако уважаваш събеседниците си.

Alas, my love, you do me wrong,
To cast me off discourteously


Тема Re: Sci-fi музика.нови [re: Mist]  
Автор Яkи Дyдъл (Патето на Чопър)
Публикувано26.04.02 13:12



Добре де, но след като се продава, значи феновете я харесват и е "за феновете", не всеки може да стане комерсиален по класическият начин и затова всеки излиза с номера си - примерно вземи Бурзум и другите примитивисти. Те дотолкова твърдят, че никога няма да стнат комерсиални, че в крайна сметка предизвикаха нездрав интерес в подрастващите малолетни и продадоха толкова много албуми, че станаха супер комерсиални...и изобщо "комерсиален" е търговски термин и няма нищо общо с качеството.
Слушам си редовно Уишмастъра от две години и все още откривам нови неща в него, така че поне за мен не е нито занаятчийски, нито повторение. Една група трябва да се придържа към даден стил в някакви разумни норми, защото инак ще стане като Opeth примерно, всеки нов албум - нова манджа с грозде, да те е страх да си го купиш

Малвина гледаше с едно око към Луната, тръпнейки от спомена за целувката на Пинокио


Тема Re: Sci-fi музика.нови [re: Victoria]  
Автор Яkи Дyдъл (Патето на Чопър)
Публикувано26.04.02 13:41



Много добре ще направиш, ако отидеш да ги видиш това лято, защото от есента те официално ще излезнат във "Ваканция" поне за една година докато Таря учи в Германия.
Междувременно само след няколко дена (на 3-ти март) излиза пилотния сингъл "Ever Dream" към новия албум "Century Child" който е заплануван да излезне началото на юни месец!



Малвина гледаше с едно око към Луната, тръпнейки от спомена за целувката на Пинокио

Тема Re: Sci-fi музика.нови [re: Яkи Дyдъл]  
Автор Mist (registered)
Публикувано26.04.02 13:46



neshto si protiwirechish - hem e gaden komers, hem nishto ne mozhesh da zapomnish ot nego...a za klawirite mi znaesh mnenieto - prez po-golqmata chast ot albuma nqma gram klawir, a twa che solo kitarata e s razni netipichni blendi e sywsem drug wypros

nowiqt ti nik e mnoo qk, btw



Тема Re: Sci-fi музика.нови [re: Яkи Дyдъл]  
Автор Mist (registered)
Публикувано26.04.02 13:50



heh Opeth mai go kaza narochno da me draznish
moqt ljubim primer w tuj otnoshenie obache e Ulver, ei tuj e to kultowa grupa :)) ...tyj de tuj weche sme go prikazwali...



Тема Re: Тц, не се подразбира.нови [re: Victoria]  
Автор Mist (registered)
Публикувано26.04.02 14:02



ami wsyshtnost az _smqtam_ moeto mnenie za etalon za prawilnost, nai-malkoto etalon za men samiq...sywsem logichno e i drugite da smqtat tqhnoto za takowa
a ako nqkoi sedne da se obizhda ot neshto pisano iz forumite tolkoz po-zle za nego, nai-mnogo da si skysi zhiwota

kakto i da e, mir da ima



Тема Re: Тц, не се подразбира.нови [re: Mist]  
Автор Victoria (викторианец)
Публикувано26.04.02 14:27



Значи спокойно мога да кажа, че си голям глупак и ти ще трябва да се съгласиш с мен, защото моето мнение е еталон за правилност.
(Извода си го правя, на базата на казатото от теб, че е правилно всеки да смята мнението си за еталон и да го налага на другите )

Редактирано от Victoria на 26.04.02 14:29.



Тема Re: Тц, не се подразбира.нови [re: Victoria]  
Автор Mist (registered)
Публикувано26.04.02 14:47



no comment
prosto procheti predniq mi posting oshe wednyzh...mai nikyde ne se spomenawat dumite "nalaga" i "syglasqwam se", a ako sobstwenoto si mnenie ti samata go nqmash za prawilno...ami moite syboleznowaniq



Тема Re: Тц, не се подразбира.нови [re: Mist]  
Автор Victoria (викторианец)
Публикувано26.04.02 16:07



Значи какво се оказа - когато става дума за твоето мнение, си сигурен, че е правилно, даже го нарече еталон. А когато става дума за моето, ми поднасяш съболезнования, ако го намирам за вярно. Това е меко казано несправедливо, би трябвало да го забелязваш. Ако не, моите съболезнования.
Иначе нямам представа дали си глупав, просто се опитах да ти дам по-рязък пример за това, как различните хора могат да изказват мнение, без да се подразбира, че не го имат предвид като лично своя гледна точка.

Alas, my love, you do me wrong,
To cast me off discourteously


Тема Re: Тц, не се подразбира.нови [re: Victoria]  
Автор Mist (registered)
Публикувано26.04.02 16:17



errr...q pak pogledni po wnimatelno




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.