Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 28.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Нов фантастичен филм!нови  
Автор Гeнepaлa (пустинник)
Публикувано19.02.02 12:19



Довечера, 19.02.2002 г. от 19.00 ч. по канал1 ще бъде излъчен новия български фантастичен филм "Колобър". Който проявява интерес може да го гледа.



Тема Re: Нов фантастичен филм!нови [re: Гeнepaлa]  
Автор Гeнepaлa (пустинник)
Публикувано20.02.02 11:16



Моля за извинение всички, които са се подлъгали да гледат "Колобър". Толкова жалко и безпомощно "кино" не бях гледал много време... Имах чувство, че е от "Студио Хъ" от едно време, хе-хе, "Аберацио иктус", или нещо подобно.



Тема Абе,...нови [re: Гeнepaлa]  
Автор TauMaster (lover)
Публикувано20.02.02 11:36



...не се извинявай. Визията наистина беше зле, но идеята не беше лоша.

Love is all I can.


Тема Не знам...нови [re: Гeнepaлa]  
Автор Jill (Yee, that's me!)
Публикувано20.02.02 14:07



... защо въобще се учудваш. Българското кино съм го отписала открай време. Не е възможно да се направи качествен филм със средствата, които отделя... хъм... да речем Българска национална телевизия. Те са не само крайно недостатъчни, но и като знаеш с каква бюрократична машина трябва да се сблъскаш, с колко връзки е нужно да подходиш и на колко приятели да се обадиш - нищо чудно, че качествени идеи не стигат до реализация.
Като сложим в тази сметка и сериозните резерви, които изпитвам към способностите на повечето български режисьори, не че искам да обидя някого...

"Не съм ли ти казвал вече, че всичко започва и свършва в Библиотеката" Ютакалтинг


Тема Re: Нов фантастичен филм!нови [re: Гeнepaлa]  
Автор altair4 (барутник)
Публикувано20.02.02 14:29



Мон женерал, ти наистина ли си мислеше, че този път ще бъде по-различно? Пък и с тия войни и жреци на Тангра....
А бе това си е филм за Канал 2001 - там му е аудиторията.



Тема Re: Не знам...нови [re: Jill]  
Автор Гeнepaлa (пустинник)
Публикувано20.02.02 15:16



Не, бе, Джил, не, бе, Алтаир-4! Нищо не съм си мислел. Просто български филм дават, затова писах, който иска да го гледа. Страда си от заболяването на българското кино от време оно. Изкуствено звучащи диалози, безпомощен художествено и т.н. Комай полезното беше, че доста хора ще научат какво е това колобър...



Тема Мадам...нови [re: Jill]  
Автор TauMaster (lover)
Публикувано20.02.02 15:45



..., явно не сте гледали скоро някой стойностен български филм. Ами това е Ваш пропуск.

Love is all I can.


Тема А на...нови [re: Гeнepaлa]  
Автор TauMaster (lover)
Публикувано20.02.02 15:52



...всичкото отгоре, ако преразкажем филма, без визията, само като разказ, ще ни се стори доста интересен. Вече пробвах - разказах го на ЦУП и той само ахкаше, охкаше и крещеше от кеф. Е, като се има предвид, че това му е донякъде нормалното поведение (шегичка!)...

Love is all I can.


Тема Re: Мадам...нови [re: TauMaster]  
Автор e-de (чакащ)
Публикувано20.02.02 15:53



джейми, един такъв пост предполага автора да си даде молко зор и да предложи примерчета, защитаващи тезата...
ади бъди добро дете, осведоми тук пишещите какво /кои филми/ си имал предвид, pls



Тема Примери...нови [re: e-de]  
Автор TauMaster (lover)
Публикувано20.02.02 16:04



...има (почвам да заприличвам на Бастуна, ама нейсе). Вот тебя - "Писмо до Америка", "Черната лястовица", та даже и "Опашката на дявола", а защо не и "Коледата е възможна".

Love is all I can.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.