Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:07 26.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Радвам се!нови  
Автор Goa (living stone)
Публикувано29.03.01 10:56



Вчера се запознах с две чудесни момичета - Ръкспин и Сарафова, които бяха поредните фор-умници (

), дошли да видят що е туй чудо Софийски клуб по фантастика. Е, този път нямаше дискусия, защото беше на ред търгът на книги, но беше достатъчно весело и се надявам да продължат да идват. Впрочем още един нов човек дойде и той също беше момиче, само че от участничките в конкурса за разказ на сайта go.to/evrika. Чудесно е, че се получава връзка и с тях, още повече че три момчета оттам вече идват в клуба от известно време. Фантастиката има бъдеще в България!

Така. Едно съобщение:
На 14 април в Пазарджик има среща на фенове, организирана от Младежкия дом, към който се води пазарджишкият клуб. Ще се проведат 2 дискусии и ще се прожектира един филм; разговорите след това могат да продължат до безкрай . Спането между събота и неделя, доколкото разбрах, ще се уреди да е евтино. Няма ли някой от вас да се излъже? От Стара Загора например ще пристигнат четирима фенове. Ако има желаещи, да ми пишат на личните бележки.

Ако там горе няма нищо, то това ще е ужасна загуба на пространство... (Сейгън)

Тема Такааа...нови [re: Goa]  
Автор TauMaster (непознат )
Публикувано29.03.01 11:04



...а сега и аз да кажа нещичко.
Ръкспин, фейо червенокоса, защо така изостави моето (нашите) бедно/и сърце. Нали трябваше да останеш за по-после. Направо ме нарани (е, малко силно казано)

. После - Сински, бе баче, защо и ти отпраши нанякъде самотен. Ако знаете какво изпускате направо ще си изгризете някои части от тялото. Е, да не го хваля чак толкова много, но наистина си е гот да разпуснеш малко между приятели.
Ами до нови срещи.



Тема Re: Радвам се!нови [re: Goa]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано29.03.01 11:08



Т'ва с "умниците" беше добре.

TANSTAAFL


Тема Re: Радвам се!нови [re: Kopo]  
Автор sarafova (непознат)
Публикувано29.03.01 12:22



На мене също ми беше приятно да се запознаем

и във ваша чест в момента се мъча да пиша на кирилица

Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!
Расин

Тема :))) Ех,какви сте ми широки души...нови [re: TauMaster]  
Автор Rykspin (инцидентен)
Публикувано29.03.01 12:24



Знаех си ,че такива галантни момчета и гостоприемни домакини няма как да пропуснат да похвалят смелостта:) На мен ми трябваше доста от нея за да не избягам точно преди да стане късно ...и щях да съжалявам ,разбира се:)
Тъкмо в момента ,в който започнах да се подсмихвам неадекватно и да се чудя какви ги върша всъщност на това непознато място ...се изсипа една купчина шумни,непорастнали старци + младото поколение /още по-шумно и весело:)/
...и неусетно ме накараха да се почувствам в свои води - благодаря :)
=> номерът е да се пречупиш /е посланието ми към страхуващите , срамуващите , колебаещите се и много заетите/
А търгът на книги е повече от страхотна идея...
Книги в оригинал /на руски и англ./ , издания от 60-те , 80-те години ..., редки екземпляри , тематични списания ,видеокасети ,и всякакви по-нови неща... на нищожни цени...Пир за душата:)
Дано и дискусиите са толкова интересни...
Хубаво е ,че има такова място :)
**********
Off : /докато си гризя пръстите от яд/ :))
:))))) Ритуала по биропиенето само го отложих ,защото стана късно ,а аз живея на края на света :) Next time няма да се изнижа така некултурно без да кажа чао , къдрокоско , обещавам:)



Тема Re: Радвам се!нови [re: Goa]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано29.03.01 12:30



от фен-клуба на Вор се интересуват кога ше има пак търг на книги? и що не сме разрали за предишния?
има какво да вземем, има какво да дадем... :)



Тема радваите се! гиди капитОлисти!нови [re: Goa]  
Автор Alvin (непознат )
Публикувано29.03.01 12:45



Е, да, де ;)) А пък който не е от Сф - да чете в Клуба,а? Не че тук се изписва нещо за събиранията.
Освен че имало хубави момичета и бира.
Което, обективно погледнато, не е никак малко ;))



Тема Re: радваите се! гиди капитОлисти!нови [re: Alvin]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано29.03.01 12:48



А какво още трябва да има според теб?

TANSTAAFL


Тема Jam,нови [re: Kopo]  
Автор sarafova (непознат)
Публикувано29.03.01 13:02



В търга имаше само едно заглавие и то беше "Игрите на Вор", доколкото разбрах през следващите три месеца не е заплануван друг търг, но не бих се обзалагала. Във всеки случай предлагам търговете да се обявяват предварително и то тука, в дир-а, защото и аз се оказах неподготвена.

Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!
Расин


Тема въпрос ?нови [re: Goa]  
Автор Пивo (завеян)
Публикувано29.03.01 13:06



за що за клуб става дума ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.