Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: проблем- окосмяваненови [re: тя]  
Автор lidi (упорита)
Публикувано11.12.06 22:35



Коламаска

Мир и светлина.

Тема Re: проблем- окосмяваненови [re: тя]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 16:16



...



Тема Re: проблем- окосмяваненови [re: !]  
Автор lidi (упорита)
Публикувано13.12.06 18:05



оооооооооооооооооооо

Мир и светлина.

Тема Re: проблем- окосмяваненови [re: lidi]  
АвторГocтeнka (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 22:17



Значи... имам косми по гърдите, корема кръста аве ... цялото тяло ама примерно немам по лицето толко много ... всъщност само мустак ама малък ;/ (щот го махам от ехее....)това означава ли че имам мъжки тип окосмяване? и не е само козметичен дефект - тоест се лекува с хапчета а не само с лазери... щото чесно много съм депресирана, по цял ден плача и нз нз ... просто искам съвет и да знам. Пък питах шибаната си лична лекарка и тя на бързо ми каза ЧЕ Е НОРМАЛНО ДА ИМАМ ТАМ КОСМИ... ае напрао не ме изслуша даже и ме изрита.. и ся ми е още по-гадно.... дайте съвет



Тема Re: проблем- окосмяваненови [re: тя]  
Автор lifejuice (минаващ)
Публикувано29.05.07 15:04



Ako проблема окосмяване е причинен от мисловни вируси, наречени от Димитър Захариев СЕС, то Егологията може да Ви помогне. За повече инфо вижте тук:
телевизия М-САТ, петък 21.00-22.00, сряда 13.30-14.30.
http://esotherica.freecom-int.com

Външноизразеният белег на тези мисловни вируси е черено петно /а на тила. Понякога лилавеят, обикновено когато има непосредствена опасност за живота на поразения.







Тема Re: проблем- окосмяваненови [re: lifejuice]  
Автор Mr.Devlin (ex Red Guy)
Публикувано31.05.07 14:10



Непосредствена опасност за живота на поразения има след като Захариев го разтовари от парите му. СЕСльо, ти и козметичен салон ли ще отваряш?



Тема Re: проблем- окосмяваненови [re: Гocтeнka]  
Авторoтчaянa (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 15:52



Моля ви милички кажете ми някой има ли окосмяване по корема и гърдите? И как го премавате? Аз със пинсета но те се появиха все повече и повече! Направо ми иде да си сложа край на живота !Та това не е живот аз се побарквам...





Тема Re: проблем- окосмяваненови [re: mi]  
Авторaми дa! (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 10:24



При всеки случай на абнормално окосмяване при жената,проблемът се крие в хормонален дисбаланс,който се е появил като следствие от...причините могат да са много и различни .Така че никакви отвари не биха помогнали.Външно окосмяването не може да се лекува.



Тема Re: проблем- окосмяваненови [re: oтчaянa]  
Авторbellinda (Нерегистриран)
Публикувано29.07.07 07:05



Тук няма място за отчаяние. Защо не ползвате епилация с лазер ? Аз лично съм много доволна.



Тема Re: проблем- окосмяваненови [re: bellinda]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 14:23



Аз правих лазерна епилация и стана по-зле.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.