Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 26.09.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: проблем- окосмяваненови [re: !]  
Авторmoneygetaway (Нерегистриран)
Публикувано29.01.06 02:01



да ви кажа че една значителна част от проблема е в главата на човек! преди време почти 100% съм сигурна (поне не си спомянм) нямах проблеми с окосмяването.. ама (за кой ли дявол) си внуших че ми има нещо и сега наистина ми има.. не мога да спра да се терзая, ядосвам се, притеснявам се от т.нар. окосмяване.. като че ли започна да се появавя именно когато реших че имам такъв проблем.. и сега ми идва да се самоубия!!! :(((((((( а тва с полския хвощ.. нз какво да ви кажа... иска ми се да го пробвам ама след като на няколко места прочетох че имало обратния ефект ме хвана шубето, защото ако стане по-зле окосмяването ми вече 100%-ово ще се побъркам окончателно ...



Тема Re: проблем- окосмяваненови [re: тя]  
Авторsavet (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 18:19



Zdravei,az imam sa6tia problem,pravih si izsledvania,no vsi4ko e nared bilo uj nasledstveno,no ot nyakolko godini vse pove4e se zasili,mnogo starania polagam za da ne mi li4i daje kogato hodih da prou4a vaprosa za lazarna terapia lekarkata mi kaza 4e malko jeni s tozi problem izglejdat kato men,toest dobre,no tova mi kostva vsyaka sutrin po 30min skubane s penseta i zadaljitelno vseki den polzvam fonduten.Iskah da ti kaja za foto epilaciata,az tryabva6e da napravya minimum 12 proceduri,no predi da otide6 na vtorata procedura ne tryabva da si si mahala okosmyavaneto,a v moya slu4ai tova be6e nevazmojno,prosto ako ne se oskubya 2 dni ne bih izlyazla na ulicata a kamo li da otida na rabota,kakto i da e,togava kogato hodih o6te ne raboteh no mi se stegna du6ata u doma s dni nared,napravih nyakolko proceduri,po to4no 3 proceduri na liceto,nad ustnite i 6iata,no ne be dostata4no,otkazah se sled kato po4nah rabota za6toto kakto ve4e ti kazah nyama6e kak da prodalja terapiata,ako ima drug na4in kadeto ne tryabva da se 4aka tolkova dalgo,6te ti pi6a za da znae6,no za tova koeto ti kazah se 4aka mnogo,toest kogato mine parvata procedura kosmite prodaljavat da rastat i sled 3-4 dni vijda6 kak te sami okapvat i kojata ti kato 4e li e uspokoena i stava strahotno no vsi4ko tova nyakolko dni,sled tova po4vat otnovo da rastat s razlikata 4e ne tryabva da se mahat ili tretirat poslednite 2 sedmici predi sledva6tata procedura,i taka vseki pat,ne kazvam 4e e eftino no 6tom ima6 tozi problem sigorno bi dala vsi4ko za da go premahne6 nali.Drugo ako nau4a 6te ti pi6a,preminah prez tova i za tova ti obyasnih podrobno ako moje6 da izlizash na ulicat bez da se skubi6 tolkova vreme,napravi tezi proceduri sas sigornost 6te ima efekt,makar 4e mi garantiraha sas sigornost 4e pone 5g nyama da mi rastat kosmi na tretiranite mesta,a posle nikoi ne moje da ti garantira.



Тема Re: проблем- окосмяваненови [re: изи]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 20:51



И в краина сметка някои пробвали баните с полки хвощ и ИМА ЛИ ЕФЕКТ ????



Тема Re: проблем- окосмяваненови [re: изи]  
Автордc (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 20:53



и в крайна сметка има ли ефект това с полския хвощ??????????????



Тема Re: проблем- окосмяваненови [re: дc]  
Авторmi (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 19:16



няма ефект полския хвощ - пробвах го
ако нещо друго наистина е било ефикасно за вас пишете. засега такова не съм открила



Тема Re: проблем- окосмяваненови [re: mi]  
Автор Rapilli (vade me cum)
Публикувано02.09.06 23:27



Срещу косми по тялото и лицето
Вж. Христо Мермерски, Енциклопедия на народната медицина и здравето, София 2005 г., стр. 134

- Първа рецепта: 4-5 кг полски хвощ се заливат д 10 л вода и се вари докато водата остане наполовина. прецедената отвара се смесва с водата във ваната. 30 мин. престой във ваната;
- Втора рецепта: изпържвате 200 гр невен в 250 гр мас. оставяте да престои 10 часа. приготвяте 1/2 ч.ч. сок от билката змийско мляко. Мажете по окосмените места с памуче със сока от змийското мляко, оставате да престои 2 часа, измивате и намазвате със сместа. Процедурата продължава до изчистване на окосмяването.
- Трета рецепта за косми на горната устна: Разрязва се един незрял (зелен) орех и се втривапресният сок от него на горната устна. Повтаря се докато опадат космите.

Успех!


Facta locuuntur!


Тема Re: проблем- окосмяваненови [re: Rapilli]  
Авторredflower (Нерегистриран)
Публикувано03.09.06 19:28





Всички знаем как се оцветяват пръстите ни, когато чистим зелени орехи.

Представяте ли си, как ще изглежда дамата, която третира космите по горната си устна според третата рецепта!?





Тема Re: проблем- окосмяваненови [re: изи]  
Автормиkи (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 14:58



Искам да попитам това за полския хвощ, дали някои го е пробвал ?





Тема Re: проблем- окосмяваненови [re: moneygetaway]  
Автормиkи (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 16:38



В крайна сметка искам да попитам някои пробвал ли е това с полския хвощ и ваната и какъв е ефекта ако има такъв ?



Тема Re: проблем- окосмяваненови [re: миkи]  
Авторяpocт (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 11:31



Абе вие малоумни овце ли сте или да?

Тоя въпрос се задава вече за Н-ти път, и до сега отговор не се е получил.

Аман от малоумни животни.

Задайте го още 100 пъти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.