Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:26 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Рейки II?нови [re: Ariell]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано23.02.04 15:03



Как така Х. Такате е преподавала 7 степенно Рейки след като се знае, че е учила по ТРИ степенно?



Тема Re: Рейки II?нови [re: 123]  
Автор Ariell (непознат )
Публикувано24.02.04 10:04



Легендите са много. Аз преразказах само една от тях. Всеки учител/мастер разказва различна история. А коя е истината малцина знаят.

Смятам, че не трябва да търсим под вола теле, а да работим заедно. Та нали рейки енергията е една и съща.



Тема Re: Рейки II?нови [re: eлeнa]  
АвторRossy (Нерегистриран)
Публикувано24.02.04 16:13



Моите цени са ниски, защото считам, че повече хора трябва да се научат да се самолекуват! Ако Ви интересува, напишете ми е-мейл.

Рейки мастер rossitsa2003@yahoo.com



Тема Re: Рейки II?нови [re: Ariell]  
Автор Neon (блестящ)
Публикувано26.02.04 13:41





somewhen or another, a mind will discover it is not the source of reality.


Тема Re: Рейки II?нови [re: Ariell]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано26.02.04 16:44



истината е една.Не всички я казват.



Тема Re: Рейки II?нови [re: ***]  
Автор Neon (блестящ)
Публикувано26.02.04 18:48



Зависи коя част от историята/истината ще започнеш. Рейки за първи път е била интегрирана от Учителя Rakoczi или по-простичко Сен Жермен по времето на Атлантида. След това е била полу-възстановена от д-р Усуй. Харидас или ХариБаба възстановява изцяло символите през 90те години. Понастоящем нито Rakoczi нито Харидас продължават да развиват рейки. Фокусът беше преместен другаде.

somewhen or another, a mind will discover it is not the source of reality.


Тема Re: Рейки II?нови [re: Neon]  
АвторAriell (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 09:44



За жалост ...



Тема Re: Рейки II?нови [re: Neon]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано29.02.04 08:23



Да не са си преместили фокуса към хомеопатията, като мене:)))





Тема Re: Рейки II?нови [re: Kaлинa]  
Автор Neon (блестящ)
Публикувано02.03.04 16:32



expand to the Light
:) не е хомеопатия

somewhen or another, a mind will discover it is not the source of reality.


Тема Re: Рейки II?нови [re: Neon]  
Авторelena (Нерегистриран)
Публикувано06.03.04 09:16



Mnogo interesno mi beshe da procheta postingite. Neznam na kakvo se dylji, no tezi, koito imat opit veche s Reiki ne sa pisali kakvo oznachava to za tiah. Podoziram, zashto moje da e taka. Imam vypros kym tiah. Izpolzvali li ste Reiki za uravnovesiavane na chakrite, za prechistvane na karma naprimer? Reiki e rabota s energia, kakto mnogo drugi metodi i edva li moje ogranicheno da se kaje, che e samo nachin za stimulirane na estestvenite lechebni protzesi v tialoto. Shte kaja samo oshte neshto- ako nashata tzel kato hora e da vyrvim nagore kym Syzdatelia, triabva da postignem opredeleno nivo na razvitie. Kolkoto poveche se razvivame, tolkova poveche se doblijavame do Nego. Kolkoto po-fini stavat nashite vibratzii, tolkova poveche se doblijavame do Nego. I kolkoto po-visoka stepen v Reiki se poluchava, tolkova po- fini stavat nashite vibratzii. Vseki si izbira sam po koi pyt shte postigne tova. Reiki e samo oshte edin nachin. I oshte neshto- zashto se kazva, che Reiki triabva da se prilaga pyrvo pri nas samite- i se nabliaga na tova? Ako niakoi ima jelanie, moje da mi otgovori.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.