Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:38 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Рейки II?  
Авторeлeнa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 12:03



Може ли да ми кажете колко струва курсьт?



Тема Re: Рейки II?нови [re: eлeнa]  
Автор Neon (новак)
Публикувано13.02.04 12:25



180лв бг рейки организация
не го препоръчвам точно там но не знам други места

somewhen or another, a mind will discover it is not the source of reality.


Тема Re: Рейки II?нови [re: Neon]  
Авторeлeнa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 13:38



благодаря ти 3а информацията. исках да питам, понеже действително в нета има само инфо 3а бг рейки органи3ация и 3а мagickschool, какво ти е мнението, 3аЩо не ти харесват? непрофесионално ли работят?



Тема Re: Рейки II?нови [re: eлeнa]  
Авторvaleri (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 16:04



За Рейки І-во ниво или за ІІ-ро? Можете да ми пишете на email: vnaydenov@yahoo.com



Тема Re: Рейки II?нови [re: eлeнa]  
Автор Neon (новак)
Публикувано13.02.04 16:29



ne me gledai che sam moderator na klub magiq. zanimawam se s meditaciq predimno i mnenieto mi za magiqta i razni utvardeni shkoli e mnogo nisko. ponqtiq kato obsebvane, zatvarqne, invokaciq, evokaciq trqbva da otpadnat i mogat da zanimavat samo chowek otkysnat ot Iztochnika. Syzercavaneto na mentalni obrazi i fantazii ne e cenen duhoven urok

somewhen or another, a mind will discover it is not the source of reality.


Тема 3а Неоннови [re: Neon]  
Авторeлeнa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 17:01



а3 отдавна ра3брах, Че и двамата модератори на клуб Магия не се 3анимават с "магия", в смисьла, в който я ра3бират повеЧето, когато Чуят та3и дума. Бях си направила и труда да проЧета и уводните статии. Не всиЧки, но достатьЧно, 3а да добия представа. Много ми харесаха.
Да си при3ая, нямам ни най малка представа какво о3наЧават термините, който употребяваш, 3аЩото отскоро 3апоЧнах да Чета книги 3а Чакри, енергии и т.н. и темите, който действително са свьр3ани с магии не ме интересуват. Нямам представа как се и3вьршва обуЧението по Рейки в БГ и Ще ми е мьЧно, ако действително имаш право, 3аЩото а3 свьр3вам Рейки с неЩо, което е ра3лиЧно от обсебване и т.н.
Много ти благодаря инаЧе 3а отговорите ти. Ако имам оЩе вьпроси, можв ли да те питам?
По3драви



Тема Re: 3а Неоннови [re: eлeнa]  
Автор Neon (новак)
Публикувано13.02.04 17:09



разбира се
на интелигентен въпрос не съм отказал да отговоря до сега

somewhen or another, a mind will discover it is not the source of reality.


Тема Re: Рейки II?нови [re: valeri]  
Автор Ariell (непознат )
Публикувано17.02.04 10:31



Има и седемстепенна система. Доколкото зная цените са и по-ниски от тези на българския рейки център. Има учители във Варна, София и Габрово. Но не отказват да ходят и в други градове стига да се съберат 4-5 човека. Ако се интересуваш пиши ме на rd_bsm@hotmail.com и ще ти изпратя телефоните на учителите.



Тема Re: Рейки II?нови [re: Ariell]  
Автор Neon (новак)
Публикувано17.02.04 20:14



казвали са ми за 7степенната система, че е раздробена 3степенна + техники извън рейки. Искам да те попитам наистина ли при 7степенната трябва да правиш нещо като редовно самопосвещаване всеки ден, защото така ми беше казано?

somewhen or another, a mind will discover it is not the source of reality.


Тема Re: Рейки II?нови [re: Neon]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 15:04



нито едно от тези неща няма в Рейки.Рейки втора степен струва сто лв.за Източното тристепенно Рейки.По седемстепенното-120 долара.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.