Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:20 08.06.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема някой знае ли нещо за меркаба?  
Авторkakarapo (Нерегистриран)
Публикувано15.07.03 04:02



Някой да го е практикувал т'ва чудо и да каже - не е ли залудо?



Тема Re: някой знае ли нещо за меркаба?нови [re: kakarapo]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано16.07.03 08:10



И за какво ти е?



Тема Re: някой знае ли нещо за меркаба?нови [re: kakarapo]  
Автор DragonLord (ancient)
Публикувано16.07.03 18:36



Това е за клуб Окултизъм или Магия...

Практикувал съм го.Имам и още познати,които го практикуват.Мога да ти кажа от личен опит какво става.И как действа.

Занимавах се с меркаба няколко месеца и чудя се как още съм жив.
Меркаба активира т.нар. Светлинно тяло и благодарение на това твори сама по себе си реалности.

Ако си представим реалността(под реалност разбирам не само мат план,а
астрала,менталното поле и всички останали) като нарисувана,меркаба я
променя така,сякаш с анимационен ефект.Казано на по-особен език:мер
каба прекроява Матрицата.

Има една поговорка:мислите на човека са сенки.Мислите на Бога са живи същества и реалности.

Меркаба активира именно Божественият ти аспект.Каквото помислиш,как
вото пожелаваш,каквото чувстваш,става реалност.

Ето какво означава думата "свръхестествен"-имаме просто прекрояване на описанието на реалността.Няма причина,няма и следствие.

Парапсихизмът,магията,йога и др такива променят материалният план чрез повлияване на по-висшите измерения(астрал и т.н.).Тоест,те имат
причинно-следствена връзка.Макар че не са точни науки,те са толкова свръхестествени,колкото и психологията.И са на същото ниво на развитие.

Но при меркаба нещата стоят по-иначе.За нея се твърди,че е средство за катализирано развитие на Божественият ни аспект и води към Възнасяне
и Просветление.

Както и че отвежда в Рая-според меркаба мастерите-4то измерение,къде
то би трябвало да се завърнем като индивидуалности.Би трябвало,но колко са достигнали тази зрелост?След това връщането от там е трудно.

Представи си собствената ти реалност да зависи от това,доколко мислиш за нея.Мислиш за дадено твое качество-има го.Не мислиш-няма го.
Отделно,че меркаба има заложена в нея програма да изпълни импулсите и стремленията на първите 3 чакри.Става красиво.

Някога това е била тайна.Чудя се защо е пусната в масово обръщение?

Рано е да ставаме още богове:))).Макар че това ще стане един ден-а защо не и без меркаба:)))

Поздрави

The promise of spring erases the shame of winter


Тема Re: някой знае ли нещо за меркаба?нови [re: DragonLord]  
Авторkakapaпo (Нерегистриран)
Публикувано16.07.03 22:05



Благодаря за информацията. Да ти призная, отговорът ти породи море от въпроси. Ако искаш, мога да отворя темата в Окултизъм. Първоначално идеята
ми беше за лечение чрез меркаба, но сега много нови неща изникнаха...
Притеснява ме това ''чудя се как още съм жив'' - доколкото разбирам според теб хората са неподготвени още за това знание, така ли?
Изтръпвам при мисълта, че човек може да влияе на Матрицата - най - интересното на реалността е нейната непредсказуемост.
Това Светлинно тяло различава ли се от т. нар астрално, фино или енергийно тяло, което уж и други системи активират(и то без да претендират, че то може да твори реалности)?
И накрая, мамка му, просто отчаяно искам да се излекувам от една гадост - каквото и да ми струва това!
Ако продължиш диалога, ще ме зарадваш...



Тема Re: някой знае ли нещо за меркаба?нови [re: Drona]  
Авторkakapaпo (Нерегистриран)
Публикувано16.07.03 22:11



Просто исках да разбера дали нещата, които се твърдят за меркаба, имат някакво покритие. Питам се дали мога да се излекувам от една болест, която с
какви ли не средства съм лекувал неуспешно...



Тема Re: някой знае ли нещо за меркаба?нови [re: kakapaпo]  
Автор DragonLord (ancient)
Публикувано17.07.03 22:55



Притеснява ме това ''чудя се как още съм жив'' - доколкото разбирам според теб хората са неподготвени още за това знание, така ли?


Определено.Без да искам да те плаша,но щях да се изтрия-като реалност,
като същество,като разум.НЕ ПРОСТО БИОЛОГИЧЕСКИ.

Ако питаш мен,използването на меркаба за каквото и да било(в контекста
на решаване на биологични проблеми) е все едно да опиташ да направиш яма с атомен взрив!

Това Светлинно тяло различава ли се от т. нар астрално, фино или енергийно тяло, което уж и други системи активират(и то без да претендират, че то може да твори реалности)?

Астралното,менталното,духовното,дори и космическото тяло са доста различни от т.нар.светлинно тяло.Тези тела "живеят" в рамките на реалността,светлинното е част от нейната "тъкан".

Пиши ми ако искаш на

и можеш да споделиш за какво става дума.Може да има и други начини за решаване на проблема ти.Повтарям:меркаба не е шега,не е за всеки.Някои окултисти след години изчистване и медитации я завъртат само за малко.

Но тук мога да споделя какво точно изпитах,след като активирах меркаба.
Между другото,мер-ка-ба е египетска дума.Ка е божествената искра,ба-
душата,мер означава изчистване.Меркаба мастерите разбират под мер- онзи въртящ се диск в основата на гръбнака,който се появява след като се завъртят тетраедрите.

В началото изпитвах прилив на любов,сила,имах чувството че карам на пределната психическа скорост.Имах свръхразширяване на съзнанието...
без да знам,какво може да ми коства това по-нататък.

Е,имаше моменти,когато трябваше да спра да практикувам медитациите-
за щастие и меркаба се деактивира,ако спреш да я въртиш.Но ако продъл
жаваш с медитациите,малко се наркотизираш към тях.Което е много коварно.От една страна,че те вкарва в измерения на съзнанието,за които не си подготвен,от друга-някак те оплита като муха в паяжина и връщане
то назад е трудно.Започваш масивно да пропадаш надолу.Получаваш сви
ване на сетивата,съзнанието,психическият апарат.Активират се най-нисш
ите ти аспекти.

И се оказа,че това чудо постепенно ме е изтривало като същество.Буквал
но усещах,че от мен няма да остане нищо.Мер-ка-ба:ИЗЧИСТВАНЕ на душа и божествена искра...

Меркаба се активира с любов.Любовта е нейният движещ импулс.А какво е любовта?Единство.Единство с друг човек,с природата,вселената.Но като всяко нещо,когато се прекали с нея,тя се превръща в отрова.Както ти казах,меркаба усилва мисълта и емоциите до свръхстепен,при което те се материализират.Малко гняв към някого го убива на място.А любовта,
ако се ускори до свръхстепен,ще те слее със всичко около теб.Нали меркаба това изисква-да обичаш до безумие(мисля,че си запознат с техниката!).

Казват,животът е взаимодействие.Ако си жив,ти си част от вселената,от
реалността,където всичко е свързано.Животът е любов.Той се поражда от любовта и съществува заради нея.А това е нагледен пример как любовта сама поражда смърт.

Много хора са полудели от това,че без да искат,с меркаба са материализи
рали всичките си кошмари и лоши помисли...

И пак ти казвам:пиши ми на мейла горе и ми кажи за какво става.Може да има и по-лесно решение:))).

The promise of spring erases the shame of winter

Редактирано от DragonLord на 17.07.03 23:12.



Тема Re: някой знае ли нещо за меркаба?нови [re: DragonLord]  
Авторkaмeн (Нерегистриран)
Публикувано26.07.03 15:27



От къде може да се прочете нещо за това чудо"мекраба".Много любопитно ми стана що за чудо е това.Не съм го чувал преди.



Тема Re: някой знае ли нещо за меркаба?нови [re: kaмeн]  
Автор Xpиc (Отсъстващ)
Публикувано27.07.03 11:42



http://www.geocities.com/c_jilova/



Тема Re: някой знае ли нещо за меркаба?нови [re: kakarapo]  
Автор anjelka (мир вам!)
Публикувано04.08.03 02:25



Ако искаш да се излекуваш от болеста е трудно сам да използваш езотерично лечение .Трябва да полагаш много усилия за да можеш да достигнеш тези знания ,а кой ти е казал ,че това става чрез меркаба - не знам ..Но има много видове лечения ...
Но ако все пак искаш да си помогнеш сам - радвай се ..Това е най-добрият лек,усмихвай се на днешния ден ,на това ,че съществуваш...Радостта е най-добрия лек ,изчисти всички лоши мисли,защото болестите най-често са предизвиквани от негативни емоции...Радвай се !

Аз съм луда ,колкото ти си нормален и съм нормална ,колкото ти си Луд.


Тема усмивканови [re: anjelka]  
Авторkakarapo (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 21:55



Благодаря за мнението и съветите, но искам да ти кажа, че не съм чак такъв невежа в езотериката и съм постигнал неща, които "нормално" се смятат за невъзможни. Така че защо и лечението да не стане, стига човек наистина да се стреми да го постигне. Защо да се ограничаваме в сигурното и познатото, животът си е безкрайно предизвикателство, безкрайно взаимодействие.
Колкото до усмивките и позитивното настроение, аз съм за!



Тема Re: някой знае ли нещо за меркаба?нови [re: DragonLord]  
АвторAlegra (Нерегистриран)
Публикувано10.08.03 22:05



Малко съм озадачена.Звучи доста стряскащо и в същото време вълнуващо.Не би трябвало да е достъпно за всеки-би било ужасно,ако всеки може да материализира бесовете си...Преди това би трябвало да пречистим желанията си и ги преобразим в ангелски-но тогава ще настъпи царството божие на земята.



Тема Mer-Ka-Baнови [re: kakapaпo]  
АвторLSD-25 (Нерегистриран)
Публикувано16.08.03 17:47



hm ... kakto se razbira ot predi6nite mneniq merkaba ti otwarq wratite kym sposobnosti, koito ne si i synuwal, a nqkoi ot tqh si izgubil predi mnogo wreme (po-malkoto) .. nqkolko hilqdi godini

wyprosyt ne e move li? i dejstwa li? - a kak To4no da se aktiwira?

za da polu4i6 polzata bez da se samoubie6 na kwkito ti niwa ti hrumne 6te ti trqbwat godini na wsekidnewna meditaciq ... po 4as 4as i ne6to na den.

w protiwen slu4aj riskuwa6 da polu4i6 sposobnosti, koito ne si porasnal za da ima6 ... ne si porasnal za da gi uprawlqwa6, imam predwid ne si porasnal syznatelno i duhowno.

nuvna e pone godina na wsekidnewno pre4istwane sys 1wite 2 serii ot dyhowe w merkaba, predi da se premine kym 3tata 4as - aktiwiraneto na poletata okolo teb.
w protiwen slu4aj ... pitaj horata po-gore :D haha



Тема Re: Mer-Ka-Baнови [re: LSD-25]  
Авторkakarapo (Нерегистриран)
Публикувано18.08.03 21:50



E, добре, ти имаш ли някакъв опит? Познаваш ли някой, който е напреднал и е надежден, някой, който може да предаде знанието си на други? Изобщо някой има ли желание за комуникация, връзки, съвместно практикуване? Въпросът е не как нещо действа, а дали има хора с достатъчно чисти намерения, готови да споделят.



Тема Re: усмивканови [re: kakarapo]  
Автор anjelka (мир вам!)
Публикувано25.08.03 18:12



Внимавай - не си играй с огъня ,може да те опари.Знаеш ,че за тези болести си има причина ,може би трябва да живееш така...Защото така или иначе - нещо друго неизменно ще изникне.

Аз съм луда ,колкото ти си нормален и съм нормална ,колкото ти си Луд.


Тема Re: някой знае ли нещо за меркаба?нови [re: kakarapo]  
АвторEl (Нерегистриран)
Публикувано27.08.03 15:33



Poneje govorish za lechenie na bolesti - prouchi kakvo e Reiki. Az ne znam tochno kakvo e, no mnogo chesto go srestam stom stane duma za lekuvane. Daje priatelkata na edna moia priatelka napusna rabotata si na direktorski posta v provinciata za da doide v Sofia kydeto da se obuchavala na reiki.
Uspeh!



Тема Re: Mer-Ka-Baнови [re: kakarapo]  
Автор LSD-25 (непознат)
Публикувано28.08.03 23:15



Да, познавам и да, има и такива хора. То попринцип неприятни и себеоби4ни типове не стигат мн надале4 в меркаба :Д

This is the noise that keeps me awake my head's on fire and my body aches :D


Тема Re: Mer-Ka-Baнови [re: LSD-25]  
Авторkakarapo (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 08:56



И аз така съм чувал. A случайно да си чел "Тhe ancient secret of the flower of life?'' Имаш ли някакво мнение за книгата или нейния автор? Може ли да му се вярва?



Тема Na ruskiнови [re: kakarapo]  
АвторN/A (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 09:07



http://www.milogiya.narod.ru/esoterica1.htm



Тема Re: Na ruskiнови [re: N/A]  
Автор Elsa (usmivka)
Публикувано02.09.03 15:03



Сайта актуален ли е, щото при мен не отваря

Предварително благодаря !



Тема Re: Na ruskiнови [re: Elsa]  
АвторN/A (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 09:11



Pri men se otvaria malko trudno - s "vazelin" :) - no vse pak da, tam pishe za cveteto na jivota i merkaba



Тема Re: Mer-Ka-Baнови [re: kakarapo]  
Автор LSD-25 (непознат)
Публикувано03.09.03 18:29



Ами книгата не см 4ел, но см 4увал за нея и то не 1 път.
Drunvalo Melchizedek е автор на Flower of life, предполагам 4е говорим за 1 книга. Може да му се вярва и ти предлагам ако се занимава6 в меркаба да следва6 съветите му :Д

This is the noise that keeps me awake my head's on fire and my body aches :D


Тема Re: Na ruskiнови [re: N/A]  
Автор Elsa (usmivka)
Публикувано03.09.03 22:25



Blagodaria !
Naj-posle se otvori i pri men

Zelaia ti vsicko hubavo !



Тема The Flower Of Lifeнови [re: LSD-25]  
АвторN/A (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 16:17



Kъде може да се намери тази книга онлайн на български?



Тема Re: Mer-Ka-Baнови [re: LSD-25]  
Автор Neon (новак)
Публикувано07.09.03 20:43



meditaciqta se promenq zaedno s promenite v zemnata reshtka na saznanieto. ot nachaloto na tazi godina praktikuvaneto na meditaciqta v stila daden ot drunvalo e ravnosilno na duhovnosamoubiistvo pri polojenie che saznanieto e evoluiralo i formata na svezdniq tetraedar e zamenena s formata na zvezdniq oktaedar, chestotata na vartene i skorostta, pranichnoto dishane i prochistvaneto na centrovete sashto. formata na zvezdniq tetraedar veche ne e elektromagnitnoto pole na 3d, elektromagnitnoto pole na 3d e zvezdniq oktaedar.
za poweche informaciq merkaba.org ->recent articles



Тема Re: Mer-Ka-Baнови [re: Neon]  
АвторN/A (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 11:25



добре, а за какво може да се използва меркаба и какво да правим тези програми щом веднъж слязат в нея? не можах да разбера почти нищо от обясненията за тях, доста са объркани.
и до какво може да доведе погрешното движение?




Тема Re: Mer-Ka-Baнови [re: N/A]  
Автор Neon (новак)
Публикувано09.09.03 16:48



защото човекът, който ги е писал е объркан.
най-опасни са половинчатите знания, затова няма да обясня нищо, само ще те насоча. прочети първо споменатата книга и отдели време, за да разбереш и усетиш свещената геометрия, така ще разбереш какво е меркаба и че не се използва за нищо.
споменатите програми (контекста на "първите три чакри слизат в меркаба, която ги изпълнява като програми" е направо връх на малоумието) са съзнателно кодиране на полетата. Изтриването става на 3 нива, като третото от тях може да бъде изтрито само от този чиято е меркабата. Ако имаш проблеми в тази насока пиши един майл, защото незнайно защо официалните източници на информация някак са забравили третото ниво и то се споменава само в уъркшопите.
Все пак този начин на размяна на информация ми се струва, че няма да изясни нищо, така че прочети първо и се информирай кое как е, допитай се до себе си и само след 100% сигурно позволение, а не идващо от егото, продължи с медитацията.
успех



Тема Re: Mer-Ka-Baнови [re: kakarapo]  
Автор LSD-25 (Bluemaker)
Публикувано09.09.03 19:09



6те ти дам 1 съвет от полза, ако се интересува6 от меркаба - регистрирай си ника :Д по възможност остани с прякора, с който си писал до сега

This is the noise that keeps me awake my head's on fire and my body aches :D


Тема Re: някой знае ли нещо за меркаба?нови [re: kakarapo]  
АвторДpънkaлo Meraзeвзek (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 17:00



Бе я зарежете тая глупост...



Тема Re: някой знае ли нещо за меркаба?нови [re: kakarapo]  
АвторJo (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 22:31



Прочетох всички постинги и признавам,че съм впечатлен!



Тема Re: Mer-Ka-Baнови [re: LSD-25]  
Авторkakarapo (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 23:18



Не знам какво ще спечели светът или аз, ако си регистрирам ника. Защо не говорим по същество? Доколкото схванах има търкане между двата ''клана''-
на Д.М. и на Гари Смит. Чувал съм добри и лоши неща и за двамата, за втория малко по - лоши. Вече не знам на какво да вярвам. След ден- два получавам книгата за Цветето, да попрочета и аз нещо, че кашата да е пълна.
Ако искаш, добави още малко хаос в хаоса...



Тема Re: Mer-Ka-Baнови [re: kakarapo]  
Автор Neon (новак)
Публикувано17.09.03 22:54



ako chetesh mejdu redovete shte zabelejish che pri gary smith vsichko se svejda do mejdulichnosten dviboi, vsichko nakraq opira ili do nego ili do negovite protivnici. edinstvenoto za koeto misli drunvalo e razgrashtaneto na saznanieto s merkaba i zatova e postroil sistemata si na obuchenie ne varhu tehniki i hvatki a varhu emocionalniq aspekt i chuvstvaneto na realnostta. ako zabelejish pri gary otsastva pochti izcqlo elementa na sashtinska meditaciq, moje bi zashtoto predi godini pogreshno e vazpriel che meditaciqta e povtarqne na mantri i vizualizacii (za spravka procheti biografiqta mu i akcenta koito toi postavq varhu obuchenieto si pri Ramana Maharishi)
drugiq problem koito se qvqva pri gary e che toi zastapva unificiranoto razgrashtane na poletata, t.e. ednakvo vartene na vsichki poleta za vsichki hora, no tova se otnasq samo do parvite 6 poleta, sledvashtite sa vapros na individualnost, dori pri parvite 6 ima tri tipa hora i bi trqbvalo da ima 3 tipa sistemi, a toi prepodava samo edna koqto moje bi e dobra za nego no ne i za ostanalite. Gary proizvejda posledovateli a ne go interesuva individualnoto razvitie na choveka. Sashto taka trqbva da se ima predvid che ima i edin tip hora koito izobshto ne sa dostignali do nivoto da vartqt merkaba, kakvoto i da im diktuvat sobstvenite im fantazii i blqnove. okolo 5% ot horata vzeli uchastie v Flower of Life workshopite sa preduprejdavani che ne e udachno da prodaljavat s praktikata. Prosoto opisanie na posledstviqta gi razkolebava (ne znam kakvo opisvat, makar che mi se shte da naucha:))))



Тема трябванови [re: kakarapo]  
Автор LSD-25 (Bluemaker)
Публикувано21.09.03 18:52



ами светът и аз незнам какво 6те спе4ели, но ти 6те спе4ели6 не6то, най-вероятно много. като си го регистрира6 6те разбере6, особено ако посо4и6 и маил за контакт. просто ме послу6ай :D и не ме питай пове4е

This is the noise that keeps me awake my head's on fire and my body aches :D


Тема Re: трябванови [re: LSD-25]  
Авторkakarapo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 15:27



Не съм се регистрирал, защото основния ми ник е друг, макар че почти не съм го използвал във форумите на dir.bg. Ако проблемът е връзката, адресът ми е
daitoryu@abv.bg. Ще се радвам да ми пишеш.
Твоят сайт е интересен - най - после разбрах как изглежда пейотът. Що се отнася обаче до халюциногените, интересът ми към тях е вече минал...



Тема Re: някой знае ли нещо за меркаба?нови [re: kakarapo]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано27.09.03 16:30



От всичко описано в книжките пробвах дишането през върха на главата.... ПОлзвам го много рядко щото ми създава енергийни проблеми... в смисъл, че трябва твърде много да си променям ежедневието за да съм в съответствие , а в мометна не искам.

МИсля си, че за никакво лечение не става дума ами просто се бъзикаш с клубарите. Лошо няма.



Тема Re: някой знае ли нещо за меркаба?нови [re: Drona]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 00:01



shto be drona? ot daleche mu lichi che varti merkaba, a problemi che ima mu lichi oshte po-otdaleche, osven ako tazi lipsa na energiq v korema i po-nadolu ne e shtoto e gladen, a po kojata da e tamen shtoto e hodil na more:)



Тема Re: някой знае ли нещо за меркаба?нови [re: kakapaпo]  
Автор Perlichka (уникат)
Публикувано28.09.03 00:12



Няма ли да е по-лесно да споменеш, срещу какво се бориш ?
Може да има и други начини - не точно меркаба.
Сподели, пък да помислим заедно.
Така или иначе - не си регистриран...

Малко нежност и много обич никога не са излишни...


Тема Рейкинови [re: El]  
Автор Perlichka (уникат)
Публикувано28.09.03 00:19



е вид лечение, при което се активират чакрите ( енергийните центрове ) по тялото, за да може чрез енергийно влияние да се постига лечебен ефект.

Малко нежност и много обич никога не са излишни...


Тема Re: някой знае ли нещо за меркаба?нови [re: Az]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано28.09.03 11:45





Запитване към радио Ереван: "Как една пълна жена да отслабне."
Радиото отговаря -" като върти обръч...." А ако не влазя в обръча?..." Плахо се обажда радио Турция - "не хабете хубавата жена....."

Тия симптоми съм ги пропуснала.... Това ли са му проблемите със здравето?

***

Да яде редовно аспержи и ще се оправи. :))))))))))))))))))))



Тема the roof is on fireнови [re: Drona]  
Авторkakarapo (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 13:36



come on, party people
throw your hands in the air
come on, party people
wave' em like you don't care
come on, party people
everybody say ho
come on, party people
everybody here we go...



Тема виж отговора ми на Dronaнови [re: Az]  
Авторkakarapo (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 13:39



......................................................................................................



Тема Re: the roof is on fireнови [re: kakarapo]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано29.09.03 17:35



Ъ?

Казано с други думи...?



Тема Re: някой знае ли нещо за меркаба?нови [re: Alegra]  
Автор www.tonilex.com (непознат )
Публикувано18.01.11 17:23



Виж Меркаба е просто практика кочто на всеки се отразява индивидуално.Изисква се любов ,желание постоянство и вяра в това което правиш .Останалото си идва от самосебе си.

http://www.zele.bg/view.php?id=208005



Тема Re: някой знае ли нещо за меркаба?нови [re: kakarapo]  
Автор www.tonilex.com (непознат )
Публикувано18.01.11 17:28



Прочети тук каква е силата на Меркаба ,също ще видиш какво точно представлява - форма с прана свера



Тема pomo6t - aktivaciq na merkabaнови [re: DragonLord]  
Автор angellove (непознат )
Публикувано22.09.11 01:20



Zdraveite :). Popadnah sly4aino na tozi forum no sam 4ela "cveteto na jivota" na Drunvalo pone parvata kniga i mi be6e izklu4itelno interesna. Silno se zainteresovah ot aktivaciqta na merkaba no izpitvam izvestni zatrydneniq. Taka `e bez mnogo da yvartam iskam da pitam ima li nqkoi dostata4no navatre v ne6tata koito po nqkakav na4in bi mogal da mi pomogne da aktiviram svoqta merkaba. Vidqh 4e DragonLord e dosta naqsno.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.