Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 14.05.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Mer-Ka-Baнови [re: kakarapo]  
Автор Neon (новак)
Публикувано17.09.03 22:54



ako chetesh mejdu redovete shte zabelejish che pri gary smith vsichko se svejda do mejdulichnosten dviboi, vsichko nakraq opira ili do nego ili do negovite protivnici. edinstvenoto za koeto misli drunvalo e razgrashtaneto na saznanieto s merkaba i zatova e postroil sistemata si na obuchenie ne varhu tehniki i hvatki a varhu emocionalniq aspekt i chuvstvaneto na realnostta. ako zabelejish pri gary otsastva pochti izcqlo elementa na sashtinska meditaciq, moje bi zashtoto predi godini pogreshno e vazpriel che meditaciqta e povtarqne na mantri i vizualizacii (za spravka procheti biografiqta mu i akcenta koito toi postavq varhu obuchenieto si pri Ramana Maharishi)
drugiq problem koito se qvqva pri gary e che toi zastapva unificiranoto razgrashtane na poletata, t.e. ednakvo vartene na vsichki poleta za vsichki hora, no tova se otnasq samo do parvite 6 poleta, sledvashtite sa vapros na individualnost, dori pri parvite 6 ima tri tipa hora i bi trqbvalo da ima 3 tipa sistemi, a toi prepodava samo edna koqto moje bi e dobra za nego no ne i za ostanalite. Gary proizvejda posledovateli a ne go interesuva individualnoto razvitie na choveka. Sashto taka trqbva da se ima predvid che ima i edin tip hora koito izobshto ne sa dostignali do nivoto da vartqt merkaba, kakvoto i da im diktuvat sobstvenite im fantazii i blqnove. okolo 5% ot horata vzeli uchastie v Flower of Life workshopite sa preduprejdavani che ne e udachno da prodaljavat s praktikata. Prosoto opisanie na posledstviqta gi razkolebava (ne znam kakvo opisvat, makar che mi se shte da naucha:))))



Тема трябванови [re: kakarapo]  
Автор LSD-25 (Bluemaker)
Публикувано21.09.03 18:52



ами светът и аз незнам какво 6те спе4ели, но ти 6те спе4ели6 не6то, най-вероятно много. като си го регистрира6 6те разбере6, особено ако посо4и6 и маил за контакт. просто ме послу6ай :D и не ме питай пове4е

This is the noise that keeps me awake my head's on fire and my body aches :D


Тема Re: трябванови [re: LSD-25]  
Авторkakarapo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 15:27



Не съм се регистрирал, защото основния ми ник е друг, макар че почти не съм го използвал във форумите на dir.bg. Ако проблемът е връзката, адресът ми е
daitoryu@abv.bg. Ще се радвам да ми пишеш.
Твоят сайт е интересен - най - после разбрах как изглежда пейотът. Що се отнася обаче до халюциногените, интересът ми към тях е вече минал...



Тема Re: някой знае ли нещо за меркаба?нови [re: kakarapo]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано27.09.03 16:30



От всичко описано в книжките пробвах дишането през върха на главата.... ПОлзвам го много рядко щото ми създава енергийни проблеми... в смисъл, че трябва твърде много да си променям ежедневието за да съм в съответствие , а в мометна не искам.

МИсля си, че за никакво лечение не става дума ами просто се бъзикаш с клубарите. Лошо няма.



Тема Re: някой знае ли нещо за меркаба?нови [re: Drona]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 00:01



shto be drona? ot daleche mu lichi che varti merkaba, a problemi che ima mu lichi oshte po-otdaleche, osven ako tazi lipsa na energiq v korema i po-nadolu ne e shtoto e gladen, a po kojata da e tamen shtoto e hodil na more:)



Тема Re: някой знае ли нещо за меркаба?нови [re: kakapaпo]  
Автор Perlichka (уникат)
Публикувано28.09.03 00:12



Няма ли да е по-лесно да споменеш, срещу какво се бориш ?
Може да има и други начини - не точно меркаба.
Сподели, пък да помислим заедно.
Така или иначе - не си регистриран...

Малко нежност и много обич никога не са излишни...


Тема Рейкинови [re: El]  
Автор Perlichka (уникат)
Публикувано28.09.03 00:19



е вид лечение, при което се активират чакрите ( енергийните центрове ) по тялото, за да може чрез енергийно влияние да се постига лечебен ефект.

Малко нежност и много обич никога не са излишни...


Тема Re: някой знае ли нещо за меркаба?нови [re: Az]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано28.09.03 11:45





Запитване към радио Ереван: "Как една пълна жена да отслабне."
Радиото отговаря -" като върти обръч...." А ако не влазя в обръча?..." Плахо се обажда радио Турция - "не хабете хубавата жена....."

Тия симптоми съм ги пропуснала.... Това ли са му проблемите със здравето?

***

Да яде редовно аспержи и ще се оправи. :))))))))))))))))))))



Тема the roof is on fireнови [re: Drona]  
Авторkakarapo (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 13:36



come on, party people
throw your hands in the air
come on, party people
wave' em like you don't care
come on, party people
everybody say ho
come on, party people
everybody here we go...



Тема виж отговора ми на Dronaнови [re: Az]  
Авторkakarapo (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 13:39



......................................................................................................




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.