Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:27 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: косопаднови [re: Ивoнa]  
АвторEлзa (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 16:10



Здравей Ивона,
не зная къде се намираш,
но джолана представлявя кокъл, който има дупка в средата и е кух и точно в тази дупка има мазно косно вещество - наричано мозъчно костно вещество. И от там идва фактически името - мозъчен кокъл. По това което описваш имам чевството или че не са те разбрали или са решили че нямаш представа и са те излъгали. По описанието ти ми прилича повече на шол, отколкото на джолан. Да не би да си взела много голамо парче и да е трябвало да се разсече парчето на 2, за да видиш че вътре има мозък в кокъла. Кажш ми моля те колко тежеше парчето месо заедно с кокъла което купи и горе долу дължината му - на око, за да се ориентирам. Дали са те излъгали или и месарят си няма понятие какво е джолан, или са решили на теб да си продадът кокалите.
Съжалявам че си си купила месо с много кокъл, който обаче не ти е свършил работа.

Значи, ако се решиш да си копуваш пак, ще искаш:
директно кокъл с мозък за бульон. и ще искаш да ти покажат мозъка на кокъла, няма нищо срамно. Това както казах изглежда като мазнина и на пипане е също мазно. Ако си в чужбина, подобни кокали се продават обикновено по 2 маки парчета и на тях пише кокали за бульон. А ако през опаковката натиснеш в средата на кокала, усещаш че се вдлъбва и е меко, а не твърдо както кокал - т.е. това е субстанцията дето ти трябва да ти свърши работа.
Ако месаря те пита защо го искаш, кажш му че ще пробваш една рецепта и ако стане ще му кажеш. Пък дали после ще му я споделиш това е отделен въпрос.
Желая ти всичко хубаво !



Тема Re: косопаднови [re: Eлзa]  
Авторana (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 20:55



zdravei,elza!
tvoqta recepta e edinstvenata mi nadejda!zatova si kupih kosten mozyk,no vyzniknaha nqkolko vyprosa,na koito bih ti bila mnogo blagodarna,ako mi otgovori6.
po k.mozyk ima malko kryv.kakvo da pravq s neq?6te mi byde nepriqtno da si namaja i neq.
trqbva li da maja i samata kosa,ili samo kojata na glavata?
misli6 li,4e maskata 6te mi pomogne,kato se ima predvid,4e kosopadyt mi e pri4inen ot lipsa na vitamini?
blagodarq ti predvaritelno!



Тема Re: косопаднови [re: ana]  
АвторEлзa (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 21:23



Здравей Ана,
маската ще помогне.
Отстрани кръвта внимателно с върха на ножа. Другият вариянт е да не се вглеждаш и да размачкаш субстанцията да стане еднородна маса и тогава се мажи.
Косата не се маже , а се втрива в корените на косата.

Като ти е от липса на витамини, вземи си геритамин и пий по схема всяка аптекарка знае да ти каже схемата - признавам си не ми се ства имам я накъде записана.
Ще ти помогне, но с витамините не си прави шега, защото от липса на витамини се получава и анемия и тогава се пият по неприятни неща от геритамин. Взимай мерки докато е време.

Пожелавам ти да се засилиш с витамини, щом знаеш че ти липсват, и да си оправиш косата ! Успех !



Тема Re: косопаднови [re: Eлзa]  
Авторana (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 01:30




Elza,mnogo ti blagodarq za informaciqta!!!
vednaga 6te si napravq maskata i se nadqvam skoro da ima efekt!
pozdravi



Тема Re: косопаднови [re: Eлзa]  
Авторana (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 02:29



Elza,molq te za syvet!

dokato 4isteh kostniq mozyk ot kryvta se setih ne6to mnogo obezpokoqva6to.po glavata imam ne6to kato malki pyp4ici(ili po-skoro akne,poneje sym v poberteta),koito 4oplq i nqkoi ot tqh sa razraneni.mnogo me e strah,4e ot vse pak ostanalata kryv po k.mozyk bih mogla da hvana nqkoq bolest,ako jivotnoto e bilo bolno ot ne6to.
molq te,kaji mi 4estnoto si mnenie dali tova naistina e vyzmojno.



Тема Re: косопаднови [re: ana]  
АвторEлзa (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 12:42



Нищо няма да ти има не
се плаши.

Дори ще те успокои.

Сигурна ли си че имаш акне по кожата на главата където е окосмена главата?
Ако това са пъпчици, които са с връхчета и се пълнят като с водичка не е акне, а е от мазна кожа и запушване на порите(от прахта която е навсякъде около нас). За да отшумят тези пъпчици, ограничи се малко самичка от : шоколади, шоколадови изделия и захарни изделия сведи до минимум, намали кафето до 1-2 максимум на ден, ако пушиш се опитай да спреш или драстично да намалиш цигарите. Лютото и соленото също пречат, така че е хубаво и това да се намали в харана ти. Ако решиш да се пречистваш пиши ще ти кажа какво да правиш самичка и какво да приемаш вътрешно за да ти се прочисти малко организма и да изчезнат неприятните пъпчици а и кожата да ти се нормализира малко.

Желая ти всичко хубаво!



Тема Re: косопаднови [re: Eлзa]  
Авторana (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 19:27




zdravei,elza!
blagodarq za uspokoenieto otnosno maskata!dnes az sy6to dostignah do tozi izvod.
otnosno pyp4icite,te nai-veroqtno se dyljat na byrzo omaznqva6tiq mi se skalp,tyi kato ne konsumiram nikoi ot izbroenite ot teb produkti.vypreki tova,blagodarq za jelanieto da mi pomogne6 i po tozi vypros!




Тема Re: Kude da go namerishнови [re: Elza]  
Автор tense (усещаш ли?)
Публикувано18.04.03 20:51



A tozi mozuk trqbva li da e zagrqt ? zashtoto inache e mnogo trudno da se napravi na kasha i az vzeh malko i go zagrqh i to stana kato olio se stopi i go razmeshah s ostanalata po goliama chast i to se poluchi neshto kato margarin?:))) i posle kak triabva da se uvie? s nailon i kurpa ili???

The deeper you look, the more you will find


Тема Re: косопаднови [re: Eлзa]  
АвторИвoнa (Нерегистриран)
Публикувано19.04.03 18:25



Грешката била в мен, Елза!
От двете страни кокала е затворен, но вътре се оказа пълен!!!
Купих пак и вече направих маската така, както си написала. Като видя резултата след няколко месеца ще пиша непременно.
Благодаря ти.



Тема Re: Kude da go namerish [re: tense]  
АвторEлзa (Нерегистриран)
Публикувано20.04.03 00:14



Здравей Тенсе,

Не Тенсе, мозакът се ползува в суривият му вид. В противн случай щях да напиша претопява се или препържва се. Но за да подейства се ползува в суров вид.

След като го нанесеш на главата си(втрива се в окосмената част на главата, към корените на косата - не се натиска), се увива с найлон и кърпа.

Желая ти всичко хубаво !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.