Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:14 20.05.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Още един недоразбрал навлек:)нови [re: Eлзa]  
Автор Cock_roach ()
Публикувано23.05.03 20:51



Елзичка,
Направих си маската, следвайски стриктно инструкциите. Даже в месарския магазин помислиха, че следвам медицина и затова толкова много се вълнувам от качеството и големината на джолана, който стана пословичен:)))
Притеснява ме само това, че трябва да е пресен. Месарят ме убеждаваше, че не е замразен и че преди около час го е сложил в хладилната камера. Действително месото беше покрито със съвсем лека скреж. Това проблем ли е?
Аз усещам, че главата ми лисее все повече и повече, и че косата ми не е толкова гъста, както преди..., обаче точно по средата на темето (където пътят го прорязва), близо до челото белее едно кръгло, откровено плешиво петно. Отвратително! На 18 съм! Момиче! Струва ми се, че забелязвам и някакви червени петна, но ги виждам така, все едно дълго време съм гледала към слънцето. Какво да правя? Знам, че най- добрия начин е да се посъветвам с дерматолог, но притръпвам от страх, срам и ужас. Благодаря предварително. :)))



Тема Re: Още един недоразбрал навлек:)нови [re: Cock_roach]  
АвторElsa (Нерегистриран)
Публикувано24.05.03 14:55



Zhdravej Cock_roach,

Mnogo si mlada milicka, zha da imash gnezhdoviden kosopad. Kyde se namirash ?
Kak si s vitaminite v tvoia organizhym ?
Imam usestaneto ce vitamite ti sa mnogo malko (plodove i zhelencutsi, v priasna forma), ili se zhabluzdavam ? Tova koeto opisvash obiknoveno se polucava pri lipsa na viatamini.

Ne se shashjkaj, ami si nabavi pak mozycen kokyl, i povtori niakolko poredni pyti maskata, stom polozeniaeto e taka losho kakto mi go opisvash. Po printsip maskata ne se pravi cesto zhastoto posle koata stava nepriatno gysta, i niama pomost zha razhrezdane na kosata. No v tvoia slucej misla ce spokojno v prodylzenie na 1 mesets ste mozesh da pravish maskata vsiaka sedmitsa, ste ti se otrazhi opredeleno dobre.

Tozhi vid kosopad, mozesh da go imash ot (pushene, stres,lipsa na vitamini, abort, bremennost i dr.)
Sega , ako mozahcnoto vestestvo na pipane e bilo tvyrdo kato kamyk, zhnaci e bilo dylgo vreme zhamrazheno i efekta e mnogo po slab. Idi pak pri mesaria, i pomoli da ti otdeli mozhycen kokyl, zhda da natselish presen, moze bi ste triabva da minavash pokraj mesarnitsata vseki den.
A inak si nabavi votamini Geritamin i B-kompleks i piaj po shema, kato kupuvash vitaminite pitaj v aptekata, ce ne pomnioa vece kakva beshe shemaha pri kosopad.

Ako ti triabva dobyr dermatolog v Sofia moga da te nasoca.

Zelaia ti vsicko hubavo Cock_roach !



Тема Много, много, много благодаря:)))нови [re: Elsa]  
Автор Cock_roach ()
Публикувано25.05.03 12:51



Може би е "гнездовиден", не знам. Никога не съм употребявала алкохол, нито цигари, ям точно определени храни без сол, не съм раждала или абортирала...Просто през месец си лентяйствам и се излежавам в някоя болница. Като цяло имунната ми система представлява някакъв сгърчен, зложелателен, вреден, дращещ и отвратителен гном, който заминава на почивка и ме изоставя когато му скимне. Ужасно бледо и рахитично същество съм, нищо чудно, че косата ми е на изчезване (въпреки че засега положението не е чак толкова кошмарно).
Костния мозък си беше мек и пихтиест като пластелин, извадих го с лекота:)
Още утре отивам да си купя джоланец:)
Елзичка, благодаря:))))

Забравих да добавя, че съм от Варна. Ако се пакетирам и взема в ръце, без да се вайкам, ще се разтършувам и ще си намеря дерматолог. Просто не мога да се престраша и да приема проблема като действителен ПРОБЛЕМ. Може би защото все още не е фрапираща фацата на темето ми...

Редактирано от Cock_roach на 25.05.03 12:54.



Тема Още нещо против косопаднови [re: Cock_roach]  
Авторmima (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 15:32



Опитайте с урина от човек със здрави бъбреци.Маже се кожата на главата всяка вечер,сутрин се измива.Успех!



Тема Re: Още нещо против косопаднови [re: mima]  
АвторStoyan (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 00:55



Az se lekuvam s Minoxidil (5%) ve4e niakoude ot godina, i da vi kaja si struvashe turseneto. Ne se ot4aivaite pri men dade rezultat 4ak sled 3tia mesec..abe na vseki si e razli4no 4uval sum 4e na niakoi oste 1via mesec zapo4vat da vijdat rezultat...Uspeh vi pojelavam





Тема Re: Още нещо против косопаднови [re: Stoyan]  
Автор miymiy (любопитна..)
Публикувано19.05.08 22:57



Чесън и по-точно сок от него,се втрива в корените и се отмива след 2 часа...После обаче косата мирише,когато е влажна...
Но като видиш зор,това ти е наи-малкия проблем...
Изплакване с отвара от орехови листа или от коприва..
Маски с урина също помагат,моя позната възстанови косата си с това...
И една,предписана от доцент:
-жълтък,лъжица ракия,лъжица зехтин,ампула алое,2 ампули Утрогестан,1/3 опаковка Деавит..Това се смесва,в двойна или тройна доза за дълги коси,слага се найлон,после хавлия и се държи възможно най-дълго,дори се преспива ,ако можете,де..





Тема Re: Още нещо против косопаднови [re: miymiy]  
Автор cecka65 (непознат )
Публикувано29.01.12 01:12



малко късно се включвам в темата,но...След едно злополучно посещение на фризьорка,косата ми се накъса и започна да пада на кичури.Наложи се да се подстрижа доста късо.До сега не бях обръщала особено внимание на косата си,просто гледах шампоана да е хубав.Поръчах си кератинова терапия за коса,която не е никак евтина,но съм много доволна.Косата ми получи блясък,живна и расте невероятно бързо.Спря и да пада.Живея в Гърция и фризьорката ми тук ми прави едно мазило,но не казва съставките,мирише на терпентин и е доста мазно.Прочетох за костния мозък и си набавих един джолан.Поразрових се и разбрах,че костния мозък се претрива през сито,разделя се на части от по 1 с.лъжица и се замразява във фризера.Преди употреба се размразява на стайна температура.Маже се веднъж седмично.Дано съм била полезна поне малко.Отивам да се мажа с костния мозък и след месец ще споделя резултатите.



Тема Re: Още нещо против косопаднови [re: cecka65]  
Автор donxyan (новак)
Публикувано02.11.12 01:55



http://www.zoya.bg/%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%B3%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0.1801?filters=_D0_B3_D0_BB_D0_B8_D0_BD_D0_B0-s




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.