Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 14.05.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: hi Emilнови [re: ilyan]  
Автор d8a (analisys)
Публикувано26.09.02 21:21



Здравей Херете/Илиан!

Откога не сме се засичали on-line!?

Като казваш, че не сънуваш какво имаш в предвид: изобщо никакви сънища или само обикновени сънища, в които нямаш контрол над съня?

Само описаните в книгите техники ли си използвал или и hemi-sync звуците? Аз си ги download-нах от новия сайта дето Миро направи, но още не съм ги изпробвала. Първо искам да прочета книгите на Монро. Знаеш ли дали ги има някъде в нета в електронен формат на българки или на английски?

До скоро..d8a



Тема iasas d8aнови [re: d8a]  
Автор herete (zdraveite)
Публикувано27.09.02 12:59



Zdravei d8a.Radvam se 4e se zasi4ame 4at-pat."Herete i iasdas" sa dumi ot greece i ozna4avat"zdraveite i zdravei".Kato kazvam 4e ne sanuvam, imam v predvid 4e ne sa osaznati sani6ta(ne znam 4e se namiram v san), t.e. niamam kontrol nad sania, no te pak sa sanuvane poneje znaia kak se pravi sanuvane,razbira6 li me?V na4aloto izpolzvah metoda sas to4kata koiato se namira na okolo 1.80metra nad glavata i ia dokarah do tialoto i togava tseliat se izpalnih s vibratsia i silen 6um.tova prodalji okolo 4-5min.tozi metod go pravih niakolo mesetsa i edin den sanuvah osaznato,be6e super.sled vreme si izgradih moi metod za sanuvane,po to4no te sa niakolko.(1.metod)- liagam po grab m-u 2 vazglavnitsi(taka mi e mnogo udobno) i 4akam tialoto mi da izprapne i si naso4vam pogleda npravo na gore(pravi se sas zatvoreni o4i,tova go pravia kato si legna da spia), idva moment kogato ti si buden no ne znae6 kade ti se namirat ratsete ili krakata,posle iz4akvam da mi se iavi kartina ot sanuvaneto i ia zadarjam,kartinata mi se iaviava vednaga sled edni lilavo zeleni kalbeta koito idvat ili se otdale4avat ot pogleda mi,nai dobri rezultati imam okolo 7-8h.sutrinta.(2metod)-pak liagam m-u 2 vazglavnitsi ,zatvariam o4i i kato mi iztrapne tialoto se ma4a da si otdelia astralnite kraka ot fizi4eskite, t.e.napriagam se da si otdelia krakata ,no vnimavam da ne se otdeliat ot diu6eka,izpolzvam koremnite muskuli da gi otdelia ,no polagam tolkova sila ,4e da ne se otdeliat fizi4eskite.Kogato se otdelit 6te go razbere6 po tova 4e kato gi dviji6, te 6te mogat da minavat i pod diu6eka(pravi6 kragove stiah).Togava gi sgavam kam gardite i se iztlaskvam na pred,stavam sas zamah ,za6toto glavata mi e kato zakotvena za legloto,tia e niakak si po tejka.Kato stane6 i 6te se vidi6 kak spi6 , no ako ne si se vijdala drug pat moje i da se upla6i6.imam i treti metod no ne sam go usavar6enstval o6te ,kato go usavar6enstvam 6te vi pi6a.Jelaia vi uspeh ,o4akvat vi neveroiat ni ne6ta v sanuvaneto,mislia 4e nai vajnoto e da ne se otkazvate ot opitite si, rezultata edin den 6te doide ot samosebesi.Bye



Тема Re: iasas d8aнови [re: herete]  
Автор d8a (analisys)
Публикувано27.09.02 14:42



Iasas Herete!

Все се канех да те питам какво значи ника ти и все забравях. Благодаря за обяснението. А защо на гръцки?

Разбирам те за сънуването. Затова и попитах, защото предположих, че не спираш да сънуваш, а просто сънищата ти не са осъзнати. Аз много рядко имам осъзнати сънища, защото не си поставям за цел да сънувам осъзнато всяка вечер. Когато обаче искам да реша някой проблем или да изпробвам нещо ново използвам няколко техники, които описвах по-рано в КК. Те почти винаги работят. Ако не стане веднага, на следващата или по-следващата вечер се получава. Научих се на търпение по този начин. Както казваш, важното е да не се отказваш!

Чао за сега..d8a

П.П. Как е 'довиждане' на гръцки?



Тема hiнови [re: d8a]  
Автор herete (zdraveite)
Публикувано28.09.02 09:57



Herete d8a.Jivea v Greece ot dosta vreme i za tova i zpolzvam gratski nick."Herete" e po u4tivata forma na "iasas" v gratskiat ezik i dvete se izpolzvat za zdravei i dovijdane.Jelaia ti vsi4ko hubavo.Bye



Тема Re: Robert Monroe ?нови [re: Emil]  
Авторmiglichka (Нерегистриран)
Публикувано28.09.02 13:09



Zdravej Emil,
ne sam chela nisho ot Monroe, ili ot niakoj drug, koito upomenavate s D8a, no kato che li ima nesho takova.
Useshala sam mnogo podobni sastoiania, bez da gi predizvikvam, bez tova da e nesho, koeto sam tarsila i iskala.
Mislia, che chovek po-lesno izpada v podobno sastoianie, v sastoianie na silen distres.
Useshala sam sebe si nad ciala sgrada, vijdala sam vsichko naokolo ot ptichi pogled, vidiah sebe si otgore, vidiah glavata si navedena, gledasha kam zemiata, viadh grupa vojnici, obikaliashi sgradata - v tozi moment se uplashih, che tova e nenormalno. Stresnah se i vdignah pogled, sashite tezi vojnici, naistina se dvijeha v grupa, no az veche biah dolu.
A drugo podbno sastoianie se poluchi, kogato biah bolna, chetiah kniga, no v sania si, sabudih se i reshih da ia pregledam, za da vidia, dali tova, koeto sam sanuvala e tochno kato v knigata. Uchudvaneto mi beshe goliamo, kogato ustanovih, che e tochno taka opisano, kakto v sania mi. Ne biah ia chela predi tova.

Mojesh li da mi kajesh, ili znaesh li dali vsichko tova e svarzano sas meditaciata. Makar meditaciata e nesho razlichno i svarzano s nesho polojitelno, samoprechistvasho i samoosaznavasho chuvstvo?

badi zdrav



Тема hemi-synchнови [re: d8a]  
Автор lale (цвете)
Публикувано30.09.02 19:08



Zdravej,

Bi li spodelila otkyde da gi downloadwam? Kakto i kakwito i da bilo drugi metodi - az veche maj gi kolekcioniram :( za syjalenie bezuspeshno - taz pyteka bezbrejna e vse oshte obrasla v tryni i burenqci za men ;) I zasega vse oshte tyrcq podhodqshtoto machete

Blagodarq



Тема Re: hemi-synchнови [re: lale]  
Автор d8a (analisys)
Публикувано30.09.02 19:21



Welcome back Lale!

Какво съвпадение! Точно в този момент download-вам нови файлове на Монро. Tе са големи и затова използвам ftp-то на Миро. След малко ще му пиша, че има още желаещи за тях. Остави ми емайл-а си на бележка, за да те свържа с него или направо му пиши на mirovoy@gmx.net.

А Time Out Sleep CD-то e все още на сайта:



Ето и темата в която спонтанно се роди идеята за сайта:

Спорна седмица..d8a

Редактирано от d8a на 30.09.02 19:22.



Тема Re: hemi-synchнови [re: d8a]  
Автор · ()
Публикувано06.10.02 23:49



za mene (tchestno), ama mnogo sa mi pod vupros negovite praktiki, vuprosa e koj dava edna praktika, duhovnoto mu nivo i dr.
naprimer niakoj ako prieme za utchitel drug, kojto moje da vija nechto, tova ne znatchi, tche e na po visoko nivo, ili tova, tche e imal prejiviavania...

Tir na Nog


Тема Re: hemi-synchнови [re: ·]  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 03:24



"visoki i niski niva" - ne mi se sardi, no mi prilitcha povetche na zashtiten psychologitcheski mechanizm - takav tip podredba na realnostta namirisva na opit za kompensatsia na useshtaneto za parvitchna nepalnotsennost - ne govoria za teb litchno, a po printsip za shablona tip "guruta - prosveteni i nishtozhen duhoven plebs" . Tova mozhe da e varshilo rabota na tibetsite ili iapontsite otpredi 100 godini, no sega mi izglezhda malko naivno. Vseki e unikalen, na razlitchno nivo - tova da, no da se opitvash predvaritelno da opredeliash neshtata, do goliama stepen nadahan ot tsitati na madrri knigi i slova - e ogranitchavashto.




Тема Re: hemi-synchнови [re: lvo]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 19:10



imam predvid ne citati a konkretnite praktiki, ierarhia ima naprimer v edna firma prezidenta i stchetovoditelkata ima razlitchni funcii.
Ima metodi, koito ne bih kazam, tche sa za preporutchvane v nache vreme.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.