Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 14.05.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: OOBEнови [re: lale]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 00:41



Според мен подходящо е да се започне със пречистване, тяло, мисли, чувства...
иначе за хармонизиране на полукълбата има съзнателги методи(в съзнание, които човек може да прави без външни средства)



Тема Gate.нови [re: .]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 00:43







Тема Re: Gate.нови [re: .]  
АвторEmil (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 01:11



Blagodaria
Dobre, prav si za "saznatelnite" metodi, obatche tva ne pretchi da polzvat i postizheniata na savremennata nauka
Zhiv i zdarv



Тема Re: OOBEнови [re: d8a]  
Автор lale (цвете)
Публикувано01.08.02 10:46



Dobre zavarila

vij v tozi site www.mysticweb.org. tezi techniki sa opisani w 2 kursa - astral projection i self-knowledge. ako pyk ne ti se zanimawa s celiq kurs (poneje wseki trae 8 sedmici) t.e. nqmash tyrpenie, daj mi mail na kojto da ti prepratq samo za synishtata.

Pozdrawi



Тема Zemqtaнови [re: Emil]  
Автор lale (цвете)
Публикувано01.08.02 11:13



Da si priznaq chestno ne znam kyde e "chudoto", a razvitieto na horskite vzaimootnosheniq ne me navqva na hubawi misli - chudq se otkyde izvira cqlata tazi loshotiq, zloba. Ta zatowa sym se "zapytila" v druga posoka :)) Moje bi vse pak chudoto e w decata.. dano prejiveq i towa :))

A kakwo mislish za teoriqta za luush? Za smisyla na sytworenieto.





Тема Greetingнови [re: Emil]  
АвторEmil (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 13:54



Enjoy...za vsitchki

Ometeotl (the poem)
Ometeotl
(pronounced Oh-Meh-TAY-Oh)
- With Gratitude towards the teachers...Tlakaelel and Oscar Miro
Quesada

Into the center of a curandero's mesa
Called to prayer by a curandero man
Sink into seeing
Pray for a prayer
Sink into out of time
Mind out to clouds

Creation reveals
A vision to my eyes
There in the center of the medicine circle
I see a Heart
Be-coming....



Two cats sitting
Up proud on their haunches
Gaze upon each other
Strong eyes of Love
Female on the left
Male on the right
Gaze upon each other
All for Love

Ometeotl
Ometeotl
Spirit calls me to You, Ometeotl
The Great Duality
Female and Male
Balance of Creation
Of Inchoate and of Pattern
Navigate the Dark, Live Well the Light
Silver and Gold
Earth greets Heaven
Yin and Yang
Round the Circle that never ends
Receive and Create
Inner Becomes Outer
Goes in and out again
All for Love


Wind of Spirit breathes through my eyes
Prayers lifted on wings of the condor
For healing of our Selves
For healing of our People
For healing of our Sacred Home

Wind of Spirit breathes through my eyes
The Great Work calling me
Calling me now to
Ometeotl
Within, between, and among
I pray
Ometeotl
For All Our Relations
Ometeotl
Ometeotl
Ometeotl
Ometeotl

- copyright Joan Sullivan, November 26, 1997





Тема Luushнови [re: Emil]  
Автор lale (цвете)
Публикувано01.08.02 14:44



Toest iskash da kajesh, che si priel tazi teoriq li? Az lichno q prieh za vyzmojna veroqtnost, ili - syvsem kato teoriq, no ne moga da q priema za 100% chista moneta. Kato izlqza, shte ti kaja
Risunkite li.. mi kakwo da ti kaja - kato izkustwo ne mi dopadat osobeno, s izkluchenie na edna (vkusyt mi e malko impresionistichen), a kato realnost pyk ne moga da gi vyzpriema izobshto. No v krajna smetka ne e nujno da haresvame ednakwi neshta



Тема Re: Luushнови [re: lale]  
АвторEmil (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 15:01



Teoriite sa si teorii - ot protchitaneto na koia da e kniga, samo po sebe si, tchovek ne bi mogal da pravi generalni zakljutchenia, osven , ako po priroda ne si pada malko naiven, koeto ne e nepremenno kofti...no drugo imam pred vid - za sebe si moga da kazha, tche naglasite i ubezhdeniata, koito imam sa plod na dushevnite mi predpotchitania, toest priemam neshto, ako go tchuvstvam blizko do sartseto i uma si - ne stava vapros za "kraini" istini, takiva niama, ili pone ne tuk i sega, a za zhiteiska naglasa i izbor. Mnogo mi haresva edna misal na Scott Fitzgerald, tche tchoivek,ako niama smelostta da misli, drugite shte go praviat vmesto nego, tai i tai vsitchko e Maia, shto da ne si izbiram sam "zabludite" i istinite.
Luush - mi, kato tsialo mi izglezhda adekvatna ideia. No "the truth is out there"
Az se kefia na razlitchni vidove izkustvo, tia kartinki, koito ti pokazah, gi useshtam kato iztotchnik na topla energia, prilitchat mi na ikonopisi, a i mi dopada satchetanieto na tsvetovete i izlatchvaneto. E, ne vsitchko e perfect, no ososbeno The Corn Godness e mnogo dobra
Inatche, i az haresvam "impressionisti", no tva e druga tema.
Pitai kvoto te ineresuva, shte otgovariam
Do skoro



Тема Re: Robert Monroe ?нови [re: Emil]  
Автортeлми (Нерегистриран)
Публикувано21.08.02 13:30



Чел съм негови книги... Не знам... Понякога звучи като фантасмагория... Като оная кака дето дава съвети за щастлив брак, ама тя имала 3 щастливи такива. А ако са били щастливи, защо са 3, а не 1?
Но иначе сериозно мисля, че човекът е напипал правилната посока...



Тема hi Emilнови [re: тeлми]  
Авторilyan (Нерегистриран)
Публикувано26.09.02 14:07



Herete(zdraveite).Az sam po4itatel na Kastaneda i bih iskal da spodeli niakoi ne6ta svarzani s knigite na Robert Monro.Poradi goliamoto jelanie da se nau4a da sanuvam kato magiosnitsite(iasnovidsite),az izdirvah vsiakakva literarura i popodnah na knigite na R.Monro.Tam ima opisani niakolko metoda .Re6ih da probvam i pri mene se polu4i i ot togava 4akam s netarpenie da si legna,no za sajelenie ne sanuvam vseki den ,niakoi pat sanuvam vseki den,drug pat prez den a ima i slu4ai kogato tsiala sedmitsa ne sanuvam,.Neznam na kakvo se daljat periodite ,ako noakoi znae 6te sam mu blagodaren ako mi pi6e.Jelai i na vas da se nau4ite da sanuvate,za6toto vi o4akvat neveroitni ne6ta,vie 6te mojete da pravite vsi4ko koeto si pojelaete v sanuvaneto, za va6iat usper se iska malko pobe4e uporitost ,vajnoto e da ne se otkazvate da opitvate.Jelaia vi vsi4ko hubavo.Bye




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.