Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:47 09.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано03.06.17 13:41



де да знам що, може би щото ни дава възможности, каквито при твоята истина нямаме...



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано03.06.17 13:58



Какви възможности ? Измислени до последния ред !
и по пътя на синхрона, току що попадам на нещо за Ошо.



Какво знаеш ти за моя път и моята истина, та ги критикуваш ?
Дай пример, какви по големи възможности имаш ти от мен ?
В духовен, материален, нематериален или какъвто план искаш ?
Това , което за един е добро, за другите е чиста смърт.
както птицата, която изяжда един червей, за да се нахрани - това е добро за нея, но е смърт за червея.
Сори за примера, но е най елементарния, за който мога да се сетя.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано03.06.17 15:09



ма дръж си безбожието бре, май те уцелих на слабо място, че така подскачаш


или ЧСЗ-то, че рекох, че си изостанал в средновековието карлитово?


Аз казвам, че всички ние носим в гените си зачатъкът на божественото и то се разгръща лека полека в нас, ченълите говорят, че сме стигнали вече някакви маркери, не разбирам за какво говорят, ма маркери, оставени от анунаките, и сега почва ново разгръщане, Крион говори, че досега сме използвали 32% от ДНК-то си, а сега почваме да използвяме 36% или нещо такова и това значи, че се сдобиваме с невероятни допреди способности...а представяш ли си ония, които имат 100% работеща ДНК?
И тая ДНК е в нас, само дето работи на една трета...затова смятам, че онези богове са ни създали по собствената си ДНК, ама са я направили спяща и почва да работи част по част до достигане на някакъв маркер.
Значи сме богове, щото сме като тях, само дето спим.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано03.06.17 17:22



Пукнато пени не давам за Крион, Мион, Ошо и подобните му.
Докато не ги видя със собствените си очи и не ги пипна, не вярвам нито на една тяхна дума.
"Средновековието" работи, пробвано е.
Някои правят неща, за които Крион може само да мечтае.
Да запалиш 100 % ДНК е равно на самоубийство.
Гледай филма Луси, поне ще имаш някаква представа какво ще стане.
Все едно да дадеш на едно бебе на 5 дни да управлява космически кораб.
Пълна катастрофа.
Всеки може да нарича нещата, които не разбира с името Бог.
Горките индианци, и те са мислели, че русите хора на коне са богове.

Мое мнение е, че достигаме времена, които ни откриват дълго скривани тайни. Още не можем да ги разберем, но поне сме минали етапа на варварите, които просто са унищожавали артефакти, защото не се напасвали в техните теории.
Като си помисля, че ЦЕРН работи на пълна скорост, и са открили умопомрачителни неща и никакъв Крион не ми е интересен.
Интересното ми е да намеря приятел, на който мога да поверя гърба си и да вляза в битка.
Но това е толкова трудно, почти невъзможно.
С изключение на един мъж от Щатите и една жена тук, на никого друг не бих поверил живота си, да знаеш.



Иначе, статии от типа - как да стана Бог и да спечеля милиони последователи и още толкова много милиони долари - колкото поискаш.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано03.06.17 20:04



имаш ли представа защо Шива е пред ЦЕРН ?

Виж тук



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear ()
Публикувано03.06.17 20:29



хихи това е готино. Нямах идея, ама има логика.
А пък във ватиката си имат шишарка и огромно огледално кълбо:




В крайна сметка като човек задълбае по тези нива стига до същите неща до които и по-голямата част от езотериката стига, ама то си и е логично, ако не те кой... : )


Явно под статуята пише това:

“Hundreds of years ago, Indian artists created visual images of dancing Shivas in a beautiful series of bronzes. In our time, physicists have used the most advanced technology to portray the patterns of the cosmic dance. The metaphor of the cosmic dance thus unifies ancient mythology, religious art and modern physics.”


SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.

Редактирано от Owlbear на 03.06.17 20:34.



Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано04.06.17 07:03



абсолютно точен ти е цитата.
бил съм във Ватикана, видях кълбото . те имат интерпретация, че са вкарали нещо ново в стария свят, в който живеят.

иначе за Шива - не мога да разгадая символите, освен кръга.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear ()
Публикувано04.06.17 12:30



А как обясняват шишарката?
Защото шишарковидната жлеза, мисля че не е ползвана официално от християнството, пък идеята че е просто статуя на шишарка, която случайно е сложена ми се струва странно. : )

За статуята, тук има детайлно описание на подобна статуя, мисля че голяма част от символизма е същият и в другата:


(по конкретно под часта от текста наречена A dance within the cosmic circle of fire)

Мисля че покрай материализма на много от новите учения, сме позабравили, че тези богове и полета все така направляват нещата и лично за мене, както и да го обясняват логично, имат статуя на Шива защото квантовата физика е част от Domain-а на Шива. : )

SX11:Mountain and wind create people incurable drawn to the wilderness.

Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано04.06.17 13:43



Хаха, значи за Крион, Башар, Ошо и пр. не даваш хукната пара, ама за разни тъпи холивудски фирми даваш и им се връзваш, евала.



Интересното ми е да намеря приятел, на който мога да поверя гърба си и да вляза в битка.
Но това е толкова трудно, почти невъзможно.

Аз пък не ща битки, щото пет пари не давам за карлитовите битки, войни, воини и съюзници, ти за какво искаш да се биеш, собствено?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Шуманов резонанс и осъзнато сънуваненови [re: Owlbear]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано04.06.17 13:52



Nataraja (Tamil: "நடராசர்" or Kooththan கூத்தன், The King of Dance) is a depiction of the Hindu God Shiva as the cosmic dancer who performs his divine dance (called Tandavam) to destroy a weary universe and prepare for its renewal, by the god Brahma who starts the process of creation.

А за шишарките не знам ватикана как и дали обяснява, ма имаше обстоен материал..



Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.