Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:40 26.09.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Сънищанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано15.02.14 12:36



Да, всичко е въпрос на вяра.
Човек в каквото вярва, това му се случва.
Тази вселена притежава любезното свойство да ни предоставя доказателства за всяка наша парадигма.

Ние сме онези, които вземаме решение. Вселената няма друг избор, освен да го потвърждава.

Ти може и да си мислиш, че не е така, но се поразрови в убежденията си и ще се убедиш, че в което вярваш, това се случва. Т.е. ти пък вярваш, че всичко е в нейните ръце. И тя изпълнява, реализила твоята вяра.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Сънищанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано16.02.14 07:54



Идеята е да вярваме в това, което ни е заложено по рождение.


Не хабим енергия за решаване на вътрешни противоречия и си я ползваме за други неща



Тема Re: Сънищанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано16.02.14 11:02



Вътрешните противоречия не са ни заложени по рождение, а следрождение, от околните.
Идеята е, че по рождение не сме се родили с вътрешни противоречия.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Сънищанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано16.02.14 12:03



Пускам нова тема по въпроса със заложените отпреди раждането вътрешни убеждения, ще се радвам, ако докажеш, че са ни по рождение.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Сънищанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано17.02.14 06:44



За протокола – не съм написала, че вътрешните противоречия са ни заложени само по рождение/ но се подразбира, че има и такива/


По-важно е друго- въпросът е интересен

Интересно е и друго – в радикса ти има само една опозиция/ тя символизира противоречие по рождение/, а към момента в транзитите към радикса ти има 4 пъти повече и закономерно обръщаш внимание на въпроса.

Та отиваме в новата тема



Тема Re: Сънищанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано17.02.14 09:51



Въобще не обръщам внимание на противоречията отскоро, процесингът е именно това - разрешаване на вътрешните противоречия, като ги вадим на светло и ги оглеждаме отвсякъде. Защото където има нелогичности, очевидно има и противоречия. Та с прилепналите постулати се занимавам от десетилетия.
А виж що в радикса ми има само една опозиция, пък аз толкова се батлавя с противоречията, е наистина интересен въпрос.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Сънищанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано18.02.14 07:16



То е като с много други неща – ако имаме много от нещо или ако изобщо го нямаме, то не ни липсва



Ако имаме едно, то е достатъчно да ни запали интереса или да ни провокира.



Тема Re: Сънищанови [re: belika]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано08.01.15 14:40



Една от разновидностите на Кабала която се води че е тръгнала от Египет(там се е казвала лявото око на хорис) работи само с видения. Казват се "сините училища" в днешно време. Сънищата са начална част от това, нататък можем да получаваме видения будни и са изключително точни.

Основните принципи включват никога да не се чете книги за тълкуване на такъв тип символи, съновници и т.н. преди да се започне, защото техните картинки ще се насложат върху картинките които идват от вътре в нас и никога няма да познаем себе си.

Тяхна си позиция, разбира се. Може би не е чак толкова фатално, предполагам зависи колко ги оставяме да определят нещата за нас, ама ми се струва все пак готино да се спомене.

Always, someone,
somewhere is fighting for you.


Тема Re: Сънищанови [re: Owlbear]  
Автор belika (deleted)
Публикувано18.01.15 15:50



Тази нощ сънувах доста дълъг и странен сън. Бях сама, на нещо като околосветско пътешествие. Обикалях от летище, на летище, сменяйки самолети, преминавайки през митници и проверки. Мъкнех дамска чанта, компютърна чанта, малък куфар за ръчен багаж в самолета, и голям куфар за багажното. В един момент загубих големия куфар. не се притесних, по-скоро ми олекна, че ще имам възможност да се придвижвам по-лесно с многото останали ми други багажи, а големият куфар наистина ме затрудняваше...

и:

Един филм, който, според мен е важно да се види. Поглед, трудно възможен, предвид реалността към момента, към едно по-светло бъдеще.

Аз превеждах българските субтитри, има няколко грешки, но се надявам да е разбираем контекста.

Субтитрите се пускат от "зъбчатото колело"- Settings --> Subtitles --> Bulgarian





Тема Re: Сънищанови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.01.15 17:12



оо, я какви интересни и обществено значими работи правела нашата белика



Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.