Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема За туй онуйнови  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано19.10.13 12:22



Предлагам да прехвърлим хорарите тук, щото оная тема стана дълга и тегава...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Редактирано от Kaily на 08.11.13 13:02.



Тема Re: Хорарна астрологиянови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано19.10.13 14:34



девата в теб изви глас





Тема Re: Хорарна астрологиянови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано19.10.13 16:16



Ква дева бе?



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Хорарна астрологиянови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано20.10.13 06:45



Планетите и енергиите символизират богатството и разнообразието на различни светове.
Те са обособени, но и преплитащи се и взаимодействащи.
Колкото по-добър синхрон имаме, толкова повече светове са ни достъпни.
Понякога, откажем ли се от един свят, отказваме се и от светове, преплитащи се с него /или поне от някои от аспектите им/.
И нещата ще опрат до лична сила, чрез която успяваме да си осигурим достъп до повече светове.

Какво те смущава – съмняваш се в силата си и се колебаеш дали да пребиваваш навсякъде?



Тема Re: Хорарна астрологиянови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано20.10.13 10:45



Ошо казва, че единственият начин да бъдем навсякъде е да бъдем никъде.
Ако се хванеш на едно хоро, не можеш да играеш всички останали. Затова трябва да внимаваме на кое хоро се хващаме, защото хванем ли се веднъж, трябва да го доиграем докрая и, докато го играем, изпускаме всички останали хора.

Така погледнато, винаги съм предпочитала да вися отстрани и да гледам всички хора, за да мога да имам поглед върху всички и възможност да се хвана на кое да е от тях, т.е. предпочитам да имам възможност пред това да играя.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Хорарна астрологиянови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано21.10.13 07:59



E, да – трудна задача са си избрали Душите на хора, чийто Аз е под управление на Сатурн – да съвместяват свобода и обвързаност към хора, реалности и светове.

На моменти може да се самосаботират в реализация на желанията си





Тема Re: Хорарна астрологиянови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано21.10.13 10:15



О, аз май съм царица в самосаботирането, ако така му се вика...аз му викам изчакване и от толкоз чакане, той животът си премина.
Но Башар

обяснява, че в горните светове време няма, процеси няма и всичко се извършва тук и сега едновременно, оттук ми хрумна мисълта, че да си постулирам чакане означава да създавам време. Щото чакането какво друго е, освен разтягане на времето?...След като сме слезли тук да се научим на процесите, най-сигурният начин да има процеси, е да има време, а най-сигурният начин да създам малко време, е да обявя чакане във вселенски мащаби.
Цял живот чакам.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Хорарна астрологиянови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано22.10.13 07:29



„Щото чакането какво друго е, освен разтягане на времето?...“
Интересна и оригинална постановка и определение



Като става въпрос за време, на мен ми е интересно безвремието – моменти на щастие или драстична промяна.



Тема Re: Хорарна астрологиянови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано22.10.13 10:28



безвремието е на всяко ниво над нашето 3Д, само в нашето четиримерно пространство време има време, което е толкова ригидно и негъвкаво, в нивото, към което сме се запътили, все още съществува време, но то е много гъвкаво и може да прескачаш насам натам, в още по-високите нива изобщо няма време, затова съществата от ония нива могат да слизат тук ту в 21 век, ту 100 млн години преди това, ту 2 века по-рано, ту два века по-късно.

А определението за времето измъкнах от себе си, след като внимателно обмислих и усетих какво съм правила през живота си. Башар казва, че слизаме тук, за да усетим и изучим процесите, значи аз почнах да си задавам въпроса как аз точно съм разположила времето и установих, че като постулирам голямото чакане, това чакане създава време най-лесно, щото ако не чакаш, си тук и сега и значи няма време. Та постановката за времето е от личните ми вътрешни запаси на знание.



Безвремието се създава, като се намираш тук и сега, това също съм го измъкнала от себе си с помощта на Ошо навремето и подкреплението от Башар.
Когато си тук и сега, си извън времето и ако успееш да влезеш в тук и сега, все едно влизаш в капсула на времето, с която можеш да се разхождаш навсякъде из времето и пространството.
Моментите на щастие или драстична промяна са само катализаторите, като си щастлив, не се мяташ като риба на сухо из миналото и бъдещето, а се центрираш в СЕГА и изживяваш сега-то пълно. Като нещо рязко те стресира, също изведнъж се оказваш в сега, щото имаше стара приказка, че философът лесно се бори с миналите и бъдещите нещастия, но е неспособен да елиминира сегашните, та щастието и внезапността те мяткат в СЕГА, но човек може да се метне и по собствено желание, без външни подбудители.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Хорарна астрологиянови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано23.10.13 06:48



Като си говорим за време – тия дни имаме възможност да наблюдаваме как едновременно времето се забързва и забавя:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.