Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 11.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: За туй онуйнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано11.01.14 07:06



искаш да кажеш, че се усещаш с физическото тяло в 4 плътност?

кое е различното?



Тема Re: За туй онуйнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.01.14 10:21



Ааа, не искам да кажа това...още не го усещам, аз затова скимтя насам натам...но пък всички разправят, че физическите неразположения се дължат на преработването на физическото тяло за новата плътност, та аз с това се успокоявам.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: За туй онуйнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.01.14 21:30



Нямам думи, още един зъб се счупи от нищото тая вечер.
Като Сатурн ми правеше опозиция на луната е така от нищо ми се чупеха и скапваха зъбите и сега пак същото.
То сега и да ги закрепя, като Сатурн ми мине през луната, не ми се мисли какво ще се случи...



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: За туй онуйнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано12.01.14 07:06



И аз съм чела подобни неща, но малко ми се губи логиката.



Тема Re: За туй онуйнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано12.01.14 07:07



При правилно интегрирана Сатурнова енергия на човек му се случва непосредствена карма. Приемаш, че със зъбчетата си се разплатила за онова позитивното, за което спомена в бележката.
Впечатляват ме ония религии, които възпитават за всеки успех да даряваме част от печалбата. И някак трябва да ни се превърне подобно поведение в условен рефлекс.

Това е от общата нишка на всички духовни учения.





Тема Re: За туй онуйнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.01.14 09:21



Ами освен съзнанието, което повишава вибрациите си, вибрациите си повишават и планетата земя, и всичките ни тела, като си повиши вибрациите физическото тяло, става по-дълговечно и по-тънко, както тънките ни тела живеят по-дълго от физическото.
Имаше някъде тук тема май бях пуснала цяла за светлинното тяло.
А и в четвърта плътност логиката е различна от тая в трета плътност, та ако караш на третоплътна логика, все повече ще ти се губи, така разправят.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: За туй онуйнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.01.14 09:26



Чета, че вече няма карма, елиминирана е от новите енергии...но и аз приемам така де, и приемам още нещо - ако ми е писано да ходя в чужбина, трябва тук да си оправя зъбите, че е по-евтино, та там да ми държат още години.
Затова така става, аз решавам да вървя в чужбина, господ започва да ме подготвя.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: За туй онуйнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.01.14 09:28



Първоначално се очакваше, че галактическия лъч 21.12.2012. ще прочисти вашето казуално тяло и другите ви светлинни тела и ще ви даде възможност да преобразувате реалността ви. Така и стана. Кармичните програми са изтрити, но продължавате да живеете по инерция, по законите на кармата. Вижте какво се случва. Законът за кармата е престанал да работи, но вие сте творци. Събуждайки се сутрин, отново и отново създавате своите митични вериги. - See more at:



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: За туй онуйнови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано12.01.14 12:29



съжалявам за зъбчето

дано се оправи лесно и скоро да нямаш подобни премеждия.

и аз не съм добре напоследък. все по-странни неща се случват на телесата ми, неща, които и лекарите си нямат идея от къде тръгват



Тема Re: За туй онуйнови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.01.14 12:53



А така, точно така е с мен от две години!
Първо едно, после друго, лекарите вдигат ръце, помниш ли като те питах за ушен лекар, тогава от невролог на ушен, от ушен на невролог та цяла година. Преди това виене на свят, после друго, все по нещо има.
Всички учители разправят, че това се причинява от новите енергии, щото телата се пречистват и излизат какви ли не нечистотии. Башар казва да идем на лекар за всеки случай и за да сме спокойни, но ако лекарите нищо не открият, значи е от високите енергии.

Така или иначе - това е позитивната мисъл, харесва ми повече да се придържам към нея, защото ме прави по-ведра и по-спокойна.



Сега направо съм в потрес как да ям, като от едната страна имам отворен зъб с пломба, от другата тоя счупен зъб, а по средата проблем с пародонтозата, въпреки че след чистенето на зъбния камък доста ме пооблекчи, ама не мога и не смя да дъвча с предните. Що не откриха досега някаква течна храна, която да дава всички необходими вещества и да се пие...то пишеше преди няколко месеца, че някакъв американец открил такава, ама нищо не се чу повече за нея, ще вземат да я покрият, щото загиват цели хранителни индустрии...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.