Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Астология на мечтитенови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано05.06.13 16:12



То всяко нещо си е важно, но да речем това, че няма и опозиции: - нали те се свързват със сили /някой или нещо/, които ни карат да правим неща, които не желаем. И са разграничаване. Та липсата на опозиции си е добра индикация в случая.
Или пък липсата на планети в домовете на взаимоотношенията /3-ти, 7-ми и 11-ти/ - това се предполага, че са доста самотни хора. Пък самотата за някои неща е много важна предпоставка.

А и точно Марс в 8-ми дом на табутата.

За какво друго си мислиш ти?

Особено в контекста за мечтите.



Тема Re: Астология на мечтитенови [re: AH_]  
Автор belika (deleted)
Публикувано05.06.13 16:24



то моите мечти от край време не са много по-различни от мечтите на кайли, нали затова се дерем с нея напоследък особено



само че при мен проекцията не е така индивидуална, за индивидуално възнесение. не ги и търся при извънземните, а по-скоро на колективно ниво - за по-чист, по-добър, по-красив, изобщо по-идеален свят, всемирна любов и други подобни другоизмерни и другогалактически проекции.

май поради това и аз като кайли нерядко се оказвам в тукашната съществуваща реалност с позиция с глава в стената и с по-някое съдрано рогче





Тема Re: Астология на мечтитенови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано05.06.13 16:31



а, така може, може също и без марсови дуелчета - ей така за по кафенце и сладки приказки да ни се обаждаш





Тема Re: Астология на мечтитенови [re: AH_]  
Автор belika (deleted)
Публикувано05.06.13 17:48



а втората – с търсене на нещо точно там, където аз искам, с риск всички екологични организации да не го позволят.
Та тия мечти не знам от къде идват.

искала си да си разбойничка значи



а чуждата планета как от къде - от любимите ти фантастични романи

не зная дали наистина има такива групи мечти.

моите повечето са сякаш от втората група, макар да си дерзая да ги заработвам на тази планета. работи като розите не ги броя точно за мечти, а по-скоро за венерини експерименти, каквито постоянно ми хрумват и докарвам до различни нива.



Тема Re: Астология на мечтитенови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано05.06.13 17:59



ами ти си дели колкото си искаш, нсичкото ти делене идва от акъла ти, до 15-20 години ще има официален контакт на извънземни със земята, в момента контактуват с отделни хора и групи„но, щом Ан казва, че такъв кон няма, значи няма...

А защо няма? Щото всички знаят, че нещо е невъзможно, но винаги се намира някой, който не го знае, и точно той прави откритието?
Защо, поради какви космически планетарни съчетания Ан си е разделила мечтите на осъществими и неосъществими и как точно преценява, по какви критерии преценява кое е невъзможно?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Астология на мечтитенови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано05.06.13 18:02



аха, магиите на планетите са приложими, а кое не е приложимо тогава, че делиш мечтите на осществими и неосъществими?
Явно на теб никога не ти се е случвало да имаш мечта, за която да знаеш на 100%, че не е осъществима, пък тя да вземе да се осъществи? Защото на мен се е случвало толкова много пъти, че вече знам, че няма неосъществима мечта...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Астология на мечтитенови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано05.06.13 18:04



за по-чист, по-добър, по-красив, изобщо по-идеален свят, всемирна любов и други подобни другоизмерни и другогалактически проекции.

О, споко, смятай това за уредено. Мечтай за друго.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Астология на мечтитенови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано06.06.13 05:59



А, уважавам екологията, защото уважавам природата:)

По-скоро се пошегувах с някои лидери и говорители на екологични организации, при които много прозират финансови интереси:)



Тема Re: Астология на мечтитенови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано06.06.13 06:01



Че на теб какво ти пречи, че някой си има мечти, поделя си ги, и иска някои да останат неосъществени?


Нали няма да се опитваме да извисяваме собствените разбирания и мечти, като принизяваме и се подиграваме с чужди разбирания, подялби и мечти
Или се страхуваш , че си прилича с твоята, и да не би и твоята да не се осъществи
Различни са, в моята чуждата планета е по-скоро фабула и колкото и да се осъществява, никога не може да се осъществи изцяло



Тема Re: Астология на мечтитенови [re: belika]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано06.06.13 06:03



Обаче как си кореспондират мечтите на Ататюрк със стелиума в знак Телец, управляван от Венера и в който екзалтатор е Луната / във връзка с правата на жените/.
Макар че винаги съм се чудела кое е налагало подялби на матриархати и патриархати.
Впрочем, ти как би свързала различните форми на управление на държавите с енергиите на отделните планети?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.