Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 10.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Енергията  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано22.04.13 21:02



Вярно ли е, че силната енергия привлича силна енергия
Или напротив, идват гладни души да се нахранят
Да ги храним ли, да се храним ли
Как е според вас



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано22.04.13 21:04



роко, колко още теми смяташ да нацвъкаш в Процесинг?



Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано22.04.13 21:06



позволявам ти да ми зададеш 3 въпроса, които ще те накарат да повярваш, че не съм който и да е твой познат

ще отговоря



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано22.04.13 21:08



следват теми:

слънце в аспект с луна

сатурн в аспект с меркурий

луна в куинкокс с венера

плутон в квинтил с марс

асцендент в овен

асцендет в скорпион

десцендент в полуквадрат с нептун

и още 100тина теми без определени заглавия с по някоя гръцка или славитрифоновска чалгичка.

и всякакви подобни бълвочи.

поздравления. движиш трафика.



Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано22.04.13 21:12



Бас държа, че ей това не можеш да го коментираш

луна в куинкокс с венера



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано22.04.13 21:16



що? и по-тъпи и астрономически невъзможни аспекти и конфигурации сте обсъждали надълго и наширокУ у вас.

архивите са живи





Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор belika (deleted)
Публикувано22.04.13 21:19



архивите са живи

тези, дет не сте си ги замели под килима, разбира се





Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано22.04.13 21:23



Нямам идея какви архиви, да беше сложила линк

Куинконсът не е толкова банален аспект, но явно астрологията не ти е сила, както и да е, не е важно



Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано22.04.13 21:28



Във връзка с темата

Подозирам, че накрая ще се окаже, че имаме доста подобности, понеже ти изключително предано ми се лепиш



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано22.04.13 21:29



но явно астрологията не ти е сила

разбира се, че не ми е сила. оставаше да ми е сила. от такива, дето "астрологията им е сила" - аз бягам на далеч



ето ти един цитат на тема добрите астролози, може да го разкажеш на как-те си.

"Ако някой астролог обаче ти каже , че е много добър ми се обади :, защото преди три години една дама на преклонна възраст ( Казва се Ани и е българка емигрирала през 1968 г. ) , която е работила дълги години в изследователския институт на Австралийската федерация на астролозите ми каза следното :.

Когато един астролог каже , че е добър то това означава , че той е добър
психолог , артист , физик , математик , астроном , поет , творец и.т.н..
, че притежава огромна памет..... и сърце ....... че е ЧОВЕК....! ! !

На въпроса ми - Ти не си ли добра ?
Тя строго ме погледна изпод тежките си очила и каза учудено

- Ти добре ли си ? - Аз нищо не разбирам . "




Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано22.04.13 21:32



Много съм съгласен

Но няма нужда да се бяга, защото няма нищо опасно
Просто едно перо от окултните науки



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор abroadabroad (ентусиаст)
Публикувано22.04.13 21:56



душицо, мамина златна, камътна, мамин слъдък



къде загуби, къде се загуби, толкова ни липсваше

.... (тук трябваше да постна някой чалга енергезиращ линг)

упс, СОРИ, за капса и линг май се пишало с 'к или пишЕло беше, вече забраих

ма енергиа, викаш е важна





Тема Re: Енергиятанови [re: abroadabroad]  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано22.04.13 22:01



link

смени си прякора, щом ти е трудно



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано22.04.13 22:25



То не е само до силата на енергията, тя освен това има и качество.
С това съобразяваш ли се?
Енергията освен сила има и цвят, качество, честота на вибрации. Ако не вибрирате на подобни честоти, няма да се привлечете, независимо кой с каква по сила енергия е.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано22.04.13 22:28



Качество?
В смисъл на бяла и черна енергия?
Не ми е при сърце такова делене
Акулата винаги изяжда дребната риба, много бяла енергия може да е пагубна за някоя дребна черна

Но може да бъркам?



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано22.04.13 22:46



Ми аз не казвам, че трябва да ти е присърце.
Да речем бяла и черна, да, не ми беше дошло на ум точно такова деление, но става.
Всъщност ангели и дяволи, Бог и Сатана - всичко е двуполюсно, Кибалион читал?
Херметизъм?
Вие с тоя карлито загинахте бе.


Аз и с херметизъм съм се занимавала, докато съм живяла.

ПРИНЦИП НА ПОЛЯРНОСТТА-Всичко е двойнствено, всичко има полюси.Всичко има своя антипод (противоположност), противоположностите са идентични по природа, но различни по степен. Крайностите се докосват. Всички истини не са нещо друго освен полуистини. Всички парадокси могат да бъдат примирени.
Топло и студено, високо и ниско, тежко и леко и т.н.-всичко това са полюси, крайности, между които има милиони позиции и разликата между крайностите е само в степента. Изкуството на полярността е част от алхимията на разума.



Всичко е двойнствено: всичко има своите полюси, своята противоположност; подобното и неподобното е едно и също; противоположностите са идентични по природа, но се различават по степен; крайностите се сливат; всички истини са полуистини и парадоксите могат да се сближат


Двойките противоположности съществуват на всички планове. Няма такова явление като Абсолютна любов и Абсолютна ненавист. Това са просто термини, приложими към едно и също явление. Започвайки от която и да е произволна точка на стълбицата, ние забелязваме повече любов и по-малко ненавист, катерейки се нагоре по нея и по-малко любов и повече ненавист, слизайки надолу.
Повече и по-малко говорят само за различно местоположение на стълбата на честотите на вибрации.
Явленията, принадлежащи към различни класове, не могат да се превръщат едно в друго, но в един клас могат да се преобразуват, променяйки своята полярност. Така например тежките неща не можем да превърнем в червени или любовта - в Изток.
Но любовта можем да обърнем в омраза, реките неща в тежки, лилавите-в червени, запада-в изток, топлите-в студени...Превръщането винаги става с предмети и явления от един тип, но с различни градации. Изменението не се заключава в промяната на природата на един предмет в природа на съвършенно различен предмет. А просто в изменение на нивото на един и същи предмет.
Ненавист и любов са различни нива на едно и също явление, както и страхът и мъжеството. Но е невъзможно страхът да превърнеш в любов, нито пък ненавистта в мъжество.
Тенденцията на природата е насочена към доминиране на активността на положителния полюс.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано22.04.13 22:56



Спосибо, не надо, читал немножко

Теориите са ясни
Какви са твоите наблюдения в живота, докато го живееш?

Ангели, дяволи, все твари, всичко е във всичко, няма дуалност



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано22.04.13 23:06



Ангели, дяволи, все твари, всичко е във всичко, няма дуалност

чисто опортюнистическа философия. друго не сме очаквали





Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано22.04.13 23:13



Наблюденията са ми, че светлината ме привлича, покварата ме отвращава и няма значение тяхната сила.
И още едно наблюдение имам - че най-силната сила се проявява по най-слабия начин.
Виж, ето това си струва да се постигне, с повдигане на вежда да рушиш планини. Слабо, незабележимо.
Когато си по-нисък от тревата и по-тих от водата, ти се дава най-много сила, но все още не ми се удава да седя продължително в това състояние.

И че няма по-голяма сила от любовта и тия писанички по Библии и прочее са верни и чисти пътеводители на галактически стопаджии, стига да попаднат където трябва.
Най-слабата сила най-мощно управлява света. И май ще излезе, че тая сила наистина е любовта.
Ама се постига ужасно трудно и мъчително, да постигнеш тишина, чистота, покой, да си отвориш сърцето, да се освободиш от страха, да ...абе....още пътувам, но вече надушвам...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано22.04.13 23:31



На думи звучи добре
Дай ми пример от реалността за любов и как побеждава



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано22.04.13 23:57



Попита ме за мнение, взето от опитност, квото можах, казах.
В момента се опитам да чета текст, превеждайки го от френски, относно последиците и събитията в резултат от кацане на извънземни. А тоя текст го търся цял следобед на английски, щото е от американски автор.
Междувременно си говоря с теб.

Не мога да се сетя за пример и всъщност искам да ти кажа, че тази тънка сила е незабележима, не е с набиване на крак, стоене на президента или пиночет отпред и не е като да е действена, че да се опише.
Ако се научиш с мърдане на лява вежда да събаряш 20-етажен блок, как може да се опише действието ти? Сърча си дигна левата вежда и събори блока...няма думи за тая сила, поне аз нямам, нито ако се опитам да ги извадя...колкото по-навътре отиваш, толкова по-трудно се описват нещата.
Обаче пък все повече вселена владееш. Ако се окажеш в центъра, можеш да управляваш вселената. С мигане на мигла.
И няма какво да се опише, сърча мигна с мигла и рече Да бъде светлина. И биде светлина...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано23.04.13 01:20



Ти същата Kaily ли си, с която тук си говорим за любов, а в съседната тема ме нарича с обидни думи?
Още в началото си помислих какъв страх има тук, сега съм сигурен

Мерси на Хана, че е запазила здравия си разум

П.П. Въпросът ми и там и тук е точно толкова провокативен, колкото да те попитам на колко си години, а ти да решиш, че те наричам стара



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.04.13 10:03



Понякога цялата любов на воина към тигъра се изразява в това да го уцели с един куршум точно между очите.

П.С. Какъвто въпросът, такъв и отговорът. Питали са ме на колко съм години и не съм решавала, че съм стара. Изглежда има значение и нюансът, а ти не обръщаш внимание на цвета на светлината, камо ли на нюансите.

И, щото си мислих нощес, мен не ме привлича силата на енергията, ако до мен стои цялата поквара на земята с всичката си сила, а някъде в далечината мъждука слаба светлина, пак ще се стремя към светлината. Изглежда сме заложили на различни коне.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано23.04.13 10:28



Странни жени сте се събрали
Интересни, но странни
Това, което обясняваш, по нищо не личи да го живееш
Може да е много прикрит стремеж към светлината, който никой не вижда

Но за другото не се заблуждавай: нито си се отказала от битките, нито можеш да ги избираш. Намери от мен да се чувстваш нападната

Та ще вдигна веждата и ще мина нататък

Ако няма абсолютно бяло, значи няма и абсолютно черно. Любовта не може да е решение на проблемите, защото показва ангажираност, съпричастност. Проводникът има една единствена характеристика-напълно празен е, не влюбен и обичащ



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.04.13 11:02



А ти кой си, че съдиш? Определения даваш, квалификации, нападаш значи.
Воин, мъж, пък се държи като кокошка, раздава квалификации...язък.

За това ли си тук? Да обясниш на всеки какъв е, щото те сърбят пръстчетата?
Търсиш лично просветление или държиш да натриеш някому носа за нещо, за което си решил, че трябва?
Това ли бойно поле си избра, понеже воинът сам си избира полето, на което да се бие? Или друг воин, по-силен от теб, те примами тук?



Всеки има своя път, първото условие за любовта е да не съди, аз се стремя към светлината, прикрито, открито, защо мислиш, че ми пука дали ти или който и да е друг вижда или не вижда, аз живея по моите си закони. Такъв е моят избор.
Ти ме попита, аз ти се разкрих, не се прикрих, сега нанасяш удари.
Понеже съм странна и умрем като жена да квалифицирам, как да те нарека?
Ти питаш, аз отговарям чинно като в детска градина, ти използваш разкриването ми и моментално удряш.

Пет пари не давам за твоите битки, разкрила съм се, защото съм преценила, че съм достатъчно силна да се разкрия. Може и да не съм абсолютно празна, но достатъчно празна, сега ще видим.
Можети да си ми тестерът, дали и колко вреда ще ми нанесеш, преди да те обезглавя.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано23.04.13 11:09



ами щото той продължава да го играе хищник, а ти продължаваш да го играеш плячка - не щото искаш, а щото така се случва - няма филм, в който стоиш пред хищническа хлебарка, имаш цял флакон райд в джоба, но не го и пипаш, наместо което си седнала най-кротко бяла и добра да събеседваш - ама то не е събеседване с хапливата хлебарка, а хапене. щото тя не ти отговаря, а ти седиш и й се разкриваш. и после - малко се била накаляла. ц ц ц ц.



Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано23.04.13 11:20



Тук съм, защото ми привлякохте вниманието, нищо повече
Сърча вече е намерен, вършех услуга

А за останалото, ти сериозно ли го мислиш? Как успяваш да се почувстваш нападната е истинска загадка за мен
Аз пък защо не се чувствам нападнат, въпреки че се стараеш

Но и другото го има, ако аз ти кажа "Ти си стар и грозен мъж", ще ти стане ли кофти?
Ако говоря неистини, ти защо скачаш нависоко?
Процесинг, не повече



Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано23.04.13 11:21



аааа, Кайли си каза - има си тестер - важното е да се забавлява





Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано23.04.13 11:22



Ами нещата винаги могат да бъдат и по-трудни – сети се за птичето и кокичето


И ако ти е лесно да водиш някаква битка, за баланс направи и нещо, което е по-трудно или досадно- например, изтрий още един прозорец.


И бързите планети са в опозиция на господаря на Аза ви – кара ви да се реализирате по много начини



Тема Re: Енергиятанови [re: AH_]  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано23.04.13 11:42



Няма трудни неща около мен, наистина тежките транзити минаха, предпочитам да е лесно и хармонично
Прозорци скоро не съм мил, но това не го имам за сериозна работа
И на кокичето не му е трудно, защото си има луковица, има си резерв
А птичето почива два сезона, ще питам шефа дали може и аз така
Да не казвам, че птиче ипотека не плаща, нито бензин купува, пък и ако литне до Франция, едва ли ще има езикова бариера
Всичко е въпрос на гледна точка, аз избирам да ми е лесно и приятно
Но пък Кайли има нужда от тестер, кво да се прави, ако иска, ще й услужа



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.04.13 12:05



о, знам ги тия номера, не пробвай да ми ги прилагаш



Сърчо, ти ме попита дали съм живяла, аз ти дадох подробен отчет какво съм правила и как съм живяла, после те попитах ти дали и как си живял и ти се ската.
Мислиш се за хитър като бременна хлебарка.

Кажи нещо за себе си, стига прикрива това уродливо астрално тяло де.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.04.13 12:07



И ако ти е лесно да водиш някаква битка, за баланс направи и нещо, което е по-трудно или досадно- например, изтрий още един прозорец.
Абсурд! Башар казва, че нещата могт да бъдат лесни, освен ако не искаме да ги правим трудни.
Не мога да трия прозорец, още имам мускулна треска от предишния...ей го де е сърча, сладък като сладък картоф.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано23.04.13 12:11



ей го де е сърча, сладък като сладък картоф.

къф картоф бе, тва си е чиста проба смрадлив прокиснал гмо китайски чесън-менте





Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано23.04.13 12:35



Е, различна житейска философия – няма лошо.


Според моята, като превъзмогнем себе си и се занимаем с нещо несвойствено, увеличаваме силата си.
Разбира се, има несвойствено и друго несвойствено – няма да превъзмогваме себе си чрез неща, които усещаме като вредни – т.е. не му обръщаме внимание на прозореца и той престава да съществува за нас.



Тема Re: Енергиятанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.04.13 12:44



Ами и според мен беше така дълги години.
Точно да се занимавам с трудните за мен неща и да превъзмогвам себе си.
Сега съм го ударила през просото на принципа на Башар. Току що пак го чух да казва, че те не правят нищо, което не ги вълнува напълно.
Дай Боже неговата вълна да ме държи занапред, щото ми писна да превъзмогвам себе си, може да са дошли нови времена, дай сега пък да опитаме нещо различно.
А прозореца ще почака, като ме вдъхнови, ще го измия.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано23.04.13 13:40



даже Хана не може да те познае

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор belika (deleted)
Публикувано23.04.13 13:42



що се чувстваш длъжен да говориш от чуждо име?



Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.04.13 14:30



ами аз много обичам да менкам стереотипи, това си е чисто неправене, не ли?
Днес съм суров воин, доколкото мога, утре съм разглезена въртиопашка, доколкото мога.


Всъщност това ми е основно забавление в живота, на вас не мога да ви се начудя, дето с десетилетия едно и също...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано23.04.13 15:01



с теб пък кой говори?

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано23.04.13 15:33



браво, кайли - процесинът ти дава резултати. истинската същност тестерска изплува все повече





Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано23.04.13 15:37



Извинявай, белика, при теб въздухът много си личи, докато Кайли си е доста водна, няма да стане бързо с процесинга

Относно кой колко е войн, аз твърдя, че не съм, иначе остава въпросът защо думата войн няма женски род.



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.04.13 15:54



астрология + карлитковщина
Колко ли народ има понятие и от двете....


ама иначе прикривай се де, нема лошо

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано23.04.13 17:01



Ти твърдо си решила да ме изкараш голяма работа
Астрологията е интересна, но знам основни неща

Единственото, в което имам дарба, е хиромантията, но от 2-3 години не практикувам



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано23.04.13 17:33



Единственото, в което имам дарба, е хиромантията, но от 2-3 години не практикувам

а къде я практикуваше дарбата? и колко струваше една гледанка? 600 лв/$/?





Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано23.04.13 18:23



А, не, без пари, близки, познати, жените много обичат :)



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.04.13 18:54



ооо, слънце, лош прикривач си, откъде знаеш, че имам и вода, ако не си се мотал във форуми, в които са ме коментирали?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Енергиятанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.04.13 19:22



Е, различна житейска философия – няма лошо.
Според моята, като превъзмогнем себе си и се занимаем с нещо несвойствено, увеличаваме силата си.


Ти ме провокира и Башар се намеси синхронично и пак наблегнахме на пътя на най-голямото въодушевление.
Аз като ги пиша тия неща, ти изобщо не ги четеш, изобщо не се съгласяваш с тях, или имаш конкретни доводи срещу?
Специално направих поредното аматьорско клипче, настоявам да го изгледаш и да ми обясниш къде виждаш пробив в системата?



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано23.04.13 20:07



Тоест, не си личи?
В кой форум са те обсъждали, да разузная малко
Както и преди казах, отдавна не съм влизал тук



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.04.13 20:09



По какво точно си личи?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано23.04.13 20:27



Аз малко разбирам, но водата взима нещата навътре, земята търси прагматични неща, въздухът обича просто да си говори, огънят лесно се втурва, но бързо му омръзва

Какво стана с извънземните, американците дисклоузнаха ли нещо съществено?



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.04.13 20:44



На 29 април почва тая конференция.
И всъщност аз имам преобладаващо земя, въпреки че и водата ми е силна.
Но земята май много повече, не знам, Ан да каже.

И виж как се връзва - търся от извънземните чисто прагматични неща, а се занимавам с процесинг, за да изкарам нещата отвътре навън.
Само извънземните не знам откъде съм ги докопала.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано23.04.13 20:56



Аз мисля, че извънземни има
Какво може да правят тук обаче, не ми идва идея, или поне, нищо добро
А американците защо точно сега решиха да разкриват също е подозрително
Вероятно се задава нещо?



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.04.13 21:10



То се задава от години това нещо, Башар казва, че от 21.12.2012 извънземните им е паднала карантината и вече могат да общуват със земните жители, преди това са имали карантина.
Следя един блог на един, който се нарича Кобра, бил нещо като землянин, ама от бъдещето, много интелигентна личност, от 30 години работел на и под земята със съпротивително движение на извънземните.
От миналата година горе долу по това време си отворил блог, защото така му казали да направи.
Извънземни на земята, под земята, около орбита, фрашкано е с цивилизации и от всички страни се говори едно и също - точно сега са тук, защото земята преживява много важна трансформация и повечето идват да гледат, щото е интересно, много идват да помагат и т.н...
Та не е отсега, но поне от година-две са зачестили стълкновенията, те земните правителства отдавна си общуват с извънземни, говори се, че германските технологии по време на втората световна са от извънземни.

Но разбира се, за теб вселената е враждебна и си се страхувай на воля.



Кобра чака някакво Събитие, което щяло да произлезе от Източника и никой не знаел кога, а днес, а утре, а след месец.
Башар говори за времеви прозорец 2010-2015 и 21 декември по средата, даже има клип с превод на български по тоя въпрос.
Също Башар вика, че ние минаваме от трета в четвърта плътност, те минават от четвърта в пета, а Сириус от пета в шеста и преходите се извършват по едно и също време, въпреки че те са извън времето.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.04.13 22:40



Башар - 2010-2015 г.





Земя, Есасани и Сириус качват измеренията.


Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.04.13 23:32



А, пропуснах да упомена, че точно снощи е била дългоочакваната премиера на филма Сириус, дето пак разкриват извънземни, говорят за Тесла и прочее. Има трейлъри из ютюб.
Филмът е на шефа на СЕТИ Стивън Гриър, линк към едно негово видео ми беше подаден преди няколко месеца, та оттам попаднах на Башар после и отиде та се не видя.
Ето тук има две негови по-стари видеа, но с превод на български, едното много интересно



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано24.04.13 08:05



Хубаво е да намираме синхронност, подсказки, следи по пътя си и го следваме, като имаме едно на ум, че следите може и да са фалшиви.

Ще погледна евентуално клипчето после, но нали знаеш, че рядко гледам филми, клипчета, линкове и пр. на компа.
И още – на 50г човек си има разбирания и надали ги променя след едно клипче- може да води дебат, но с теб, не с клипчето.
Така че казвай есенцията, защото надали клипчето ще е авторитет за мен. / и като правим клипчета, трябва да ги правим за себе си, не заради другите – или и с това не си съгласна?/



Тема Re: Енергиятанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.04.13 10:24



Есенцията е, че човек трябва да следва пътя на най-голямото си въодушевление и кратко обяснение за механизма на това явление.
Клипчето е само 7 минути, аз съм го открила, рязала, опитвала да сложа субтитри и съм си играла повече от час, отдели 7 минутки и го изгледай.



Башар е единственият човек освен мен, когото съм виждала да прави процесинг, иначе съм чела Хъбард, но при него методиката е друга, Хъбард настоява на определени стъпки и рамки и да не се излиза от тях, докато Башар прави, което и аз правя, излиза от ония рамки и набива канчета, аз съм ... въодушевена.

И аз си менкам разбиранията много лесно, всъщност винаги, когато срещна разбиране, което по-точно отразява моята същност, го заменям със старото. Башар го срещнах преди 3 месеца, преди това никога не бях поглеждала на 90% от нещата, които казва, от тоя ъгъл, но ей ме на, завършен башарист.

Ето че човек на тия години си сменя разбиранията с лекота и ето как ти имаш още един постулат и аз съм живото опровержение.


А, и снощи се сетих друго, на мен най-точният ми аспект е Меркурий в стрелец тригон Уран в Лъв. Така погледнато, би следвало да съм доста огнена и идеята на сърча за вода увехна.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.04.13 11:01



Но ако пък толкова държиш, не го гледай, просто ми беше интересно точно твоето мнение, не нечие друго.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано24.04.13 18:04



Е, добре – изгледах – чудесно клипче, кратичко, есенциално. Добра идея така да си подреждаш нещата, които харесваш.



От друга страна тоя авторитарен тон не е точно харесвания от мен. Момичето изглеждаше притеснено :) Вярно, човек се чувства недостоен, като се приближи до висша Венера, но тя е деликатна все пак.

Пък и всички тия неща ги знаем от Селестинското пророчество – и принципно съм съгласна с тях.
особено на кръстопът, хващаме на там, на където видим светлина.

То и аз рядко се занимавам с превъзмогване на себе си- от там ни тръгна разговора за лесното и за въодушевлението


С прозореца исках да кажа, че ако ще се занимаваме с личностите на тоя или оня, по-добре да са някакви значими личности:)
С нашите си персони да се занимаваме по конфиденциално:)



Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано24.04.13 18:07



ама нали се разбрахме, че един постулат може да е полезен за мен и вреден за теб



и че принципно имаме нужда от постулати, и най-добре да са верни - но с тях вървят и грешните- иначе не е екологично



Тема Re: Енергиятанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.04.13 18:17



но с тях вървят и грешните- иначе не е екологично
Това не е вярно просто, пореден постулат.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.04.13 18:30



чудесно клипче, кратичко, есенциално.
Ами аз това правя - гледам наред, в подходящия момент се появиха двама подходящи младежи и ме насочиха в подходящите места, откъдето тайничко издърпах сигурно цялата налична "документация" от Башар, а той говори от 1984-а май, вече 30 години, каквото има записано на видео, аудио, може би на 90% е вече в компа ми, който се напълни така както си мислех какво ще ги правя толкова Гб



И като нещо ми хване окото, издърпах програми, намерих за субтитри, научих се да правя, режа, качвам, понякога вкарвам субтитри, въпреки че българска публика почти няма. Та се опитвам да хвана бика за рогата, то има много клипове из ютюб на Башар, но аз опитвам съвсем съкратено на минимума да предам, което ме е впечатлило.

Може пък и това да ми е била задачката, казвах ли ти как стана всичко - първо мина 21 декември и аз доста потреперих, щото не знаех какво ще се случи, когато слънцето изгря на 21.12, се поуспокоих малце . После ме завъртяха из нета да гледам разни неща, които преди това не ме интересуваха особено, за някакви извънземни четох, гледах, после като се прибрах и буквално 3-4 дена след приключване на работа, средата на януари, съвсееем случайно рекох да прегледам клип на башар. Аз така преглеждам и отсявам огромно количество информация, това ми харесва, на кои аспекти се дължи? Обичам да работя с информация и от хаоса от информация да събирам и предавам сбито и смислено на един дъх неща.
Та не е добра идеята да ги подреждам, както казваш, ами просто това го виждам като основна моя мисия на земята едва ли не, да събирам, пресявам, подреждам и свеждам в съкратен наситен вид надолу, е нещо такова ми се работи също...

За мое изумление много бързо се напълних с абонирани, за един месец над 200 човека, не очаквах такъв интерес към Башар.
На Башар си му е такъв тона, той много обича леко да се подбъзиква с хората, но досега никой не се е обидил, и аз съм го виждала как леекичко се гаври, но го прави някак доброжелателно, с добро сърце, хората го усещат и той им помага, затова седят там и се оставят той да ги обработва. Той е хем присмехулен, хем деликатен, защо казваш Висша Венера?

че ако ще се занимаваме с личностите на тоя или оня, по-добре да са някакви значими личности:)
Нека е Башар, нека е Башар!

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.04.13 18:31



Обаче сега - по същността на клипчето ... значи аз се замислих много дълбоко тия дни, ние дето с тая треска към трудните неща, аз от години това правя, хващам се за трудното и го оправям, ами да не би това да ни е било грешката, да е трябвало да действаме точно както Башар казва - да вървим по лесния път, а не по трудния, а?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано24.04.13 18:49




прозрение !!!!!!

що трябва да вървиш по трудния път, след като има лесен ?
за да докажеш на някой, че си пич ?
( няям идея как е пич в ж. р. )

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано24.04.13 18:51



ооооооо, дърпаш, записваш, преподреждаш и после пускаш ?

шшшшшштттттт, дан' те чуе Белика, че ще ти откъсне главата=




"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано24.04.13 18:59





много добро това
за физическия ни ум

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.04.13 19:01



Ох, вярно, непрекъснато збравям и той непрекъснато ми припомня, сега ще го изгледам пак. Мерси.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано24.04.13 19:04





клипове на руски
добри !

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.04.13 19:04



А не записвам, дърпам, гледам, отсявам и пускам зрънца, пресявам пясъка, намирам тук таме бисер, обработвам го и го предоставям на обществеността, защо Белика?
Може и аз да съм разказвач на приказки, а?



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано24.04.13 19:07



на кой му пука каква си, прави нещата, които обичаш по начина, по който обичаш.



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.04.13 19:07



Ами то не е прозрение, щото винаги съм знаела, че има и лесен, то това май от Кастанеда се задълбочи това неприятно състояние, там има няколко човека, воини от класа, които така или иначе обработиха почвата, пък и аз бях склонна да вървя по нея, питай Хана, тя е един от виновниците.
Трябва да избираш онова, което ти е трудно, защото ... и си има съвсем обоснована логика де.
Може пък десет години да е трябвало да вървя по трудния път, за да се обработя, знам ли, то нищо не е случайно...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.04.13 19:08



Е как на кой на мен, май ми харесва да съм разказвач на приказки.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано24.04.13 19:09



аз пък правя само неща, които са ми лесни и приятни.
никакво насилие над самия мен.



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано24.04.13 20:16







"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано24.04.13 21:11



Няма такова нещо, дон Хуан казва, че трябва да се следва пътя със сърце
Което е същото, което казва Башар
Просто трябва да се прави съзнателно, например ако си решил, че ще пушиш, трябва всяка цигара да я пушиш все едно, че ти е последна



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.04.13 22:29



А с ЧСЗ-то как стои въпросът, то от пътя със сърце не изчезва май...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано24.04.13 22:37



Не изчезва
Той затова Кастанеда е написал толкова книги



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.04.13 22:55



ми значи може нищо не става от това учение - цялото учение се върти около справяне с ЧСЗ-то и накрая се оказва, че всичко друго иди дойди, ама ЧСЗ-то си остава ...


Както милиони пъти съм обяснявала, ама това хуанистите сте дебелоглави много, ЧСЗ с борба не се маха, може да се премахне чрез служене на другите, чрез приемане на самото ЧСЗ, чрез разни техники, но борбата с него само го усилва.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано24.04.13 23:38



Това не е вярно
Трябва безмилостно да се бие ламята по главите
Служене на другите, алабала, да помогнем на слабите, защото ако не сме ние, горките те, тоест добрите ние

А къде пишеше, че непоискано добро не е добро?
А другаде пишеше око за око, а на трето място...

Войнът трябва да е безмилостен
Но не виждам смисъл да ти преразказвам
Четеш, правиш, става/нестава, това е
Всеки си има негов път



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.04.13 23:42



е бий я де, бий я
нали досега нямаш подобрение, ама знаеш как трябва


.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано24.04.13 23:45



Как така "нямаш подобрение"
Нали вече обясних, че не се занимавам с това, съзнателно, по собствен избор, за сега



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.04.13 23:47



Абе я си избистри мисълта, пил ли си?
Ако не се занимаваш с ликвидиране на ЧСЗ, откъде знаеш как се ликвидира ЧСЗ, два поста по-горе обясни как става и как не става, сега обясняваш, че не се занимаваш с това, на това книжен плъх ли му се викаше, книжен воин ли...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано24.04.13 23:51



Това, че някога съм го правил, не означава, че сега го правя
И също така вече ти обясних, че тука няма "постигане на целта"
Това е път до живот



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.04.13 23:55



Това че някога си го правил, а сега не го правиш, не означава, че си го постигнал.
Или означава.
кажи, преборил ли си се с ЧСЗ-то си?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 00:03



Не, разбира се



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.04.13 00:05



Ами нали за това говоря - ти не си се преборил с ЧСЗ-то си, дори в момента не се бориш.
Обаче ти знаеш перфектно как трябва да се пребориш и как не можеш.
Схващаш ли за какво говоря или по-подробно да обяснявам?

Знаеш ли колко внимание трябва да се обръща на хора, които никога не са правили нещо, но дават акъл как то трябва да бъде направено?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано25.04.13 06:41



Разбрах, че освен присвояване, злоупотребявате и с ника ми astro.
Нямате поне малко чест и достойнство да го смените.

Кайли, менталната енергия се вихри, но си помним, че дори да оставяме мръсната вода на блатото да се стича покрай нас, тя ни дърпа надолу и оставя следи- а междувременно може да си мислим, че летим нагоре, което е кофти.



Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано25.04.13 06:42



Отстрани изглежда, че се занимаваш все пак с превъзмогване – то няма как и да е иначе


Но не се сблъсква с въодушевлението



Тема Re: Енергиятанови [re: AH_]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.04.13 07:03



какво ????????
Ан, имаш сериозен проблем.
лекувай се.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Енергията *DELETED*нови [re: AH_]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.04.13 07:10



Мнението е изтрито от silver.moon

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.04.13 07:17



не напразно ти пуснах един линк, в който се казва, че 88 % от таблиците, начертани от майкрософт програмите са грешни.
сега, като зная, че вие ползвате готови програми за хороскопите, кажи ми какъв процент от тях са верни
щото това да изчертаваш хороскоп на ръка, си е труд, нали

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано25.04.13 07:31



и що ти е толкова обидно да си сърчера



и с какво ме заплашваш - остана ли още нещо за крадене

то ако всичко можеше да се докаже, нямаше да стигнат затворите

просто сменете ника на модератора и забравяме за тая история - не вярвам да си продал сайта и себе си - и да си го продал, хакни го- поне това ми дължиш



Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор belika (deleted)
Публикувано25.04.13 08:08



та, или проверяваш и доказваш, или се извиняваш публично.
щото ми писна.
ок ?


верно?

малко ти е.



я бързо тичай да отправиш оплакване към арменския поп - днеска е в промоция. вчера беше годишнината от арменския геноцид в турско и още е на градус след помена



Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано25.04.13 08:37



Повтарям се, но ако ни е наред енергията, символизирана от Венера, следва да привличаме доброто.

Докато го мисля и казвам и сърчер и антураж ме опровергават.




От друга страна, тая енергия може и да е много силна и да привлича всичко:)/Луните ви с Аброуд, които са толкова специални, сигурно помагат:)/
Освен това в нас не е само енергията на Венера.



Тема Re: Енергиятанови [re: AH_]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.04.13 09:07



верно си за психиатър

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 09:16



Колко?
Аз не съм, а Башар се е преборил, нали така



Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано25.04.13 09:17



Нищо де, казах на тия, които уважавам, как стоят нещата.
Кайли си беше предупредена, преди да и дойдем на гости, че може да се появи и опашка след нас.
Тя реши, че може да се справя с дребни тиранчета – ще я видим в действие.


То е щото все пак на друго ниво се ходи екипно и човек трябва да си внимава за екипа.


С други думи, както и нула отбеляза преди време, паднеш ли веднъж в канавката, лесно се подхлъзваш все по-надолу.



Тема Re: Енергиятанови [re: AH_]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 09:20



В пълна чаша не може да се сипва
Докато вие виждате злодеи навсякъде, те ще са навсякъде
Сериозно се притеснявам за сърча, прекалено го фокусирате момчето
Ако толкова лошо е постъпил, поговорете си, защо, кое, как
Всичко има решение щом сме живи



Тема Re: Енергиятанови [re: AH_]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.04.13 09:24



и това го казва човек, който взема доста пари за астрохороскопи или както там се казва.
при това с крадени програми .
провери къде ходи мъжът ти, и къде пише и с кой ник.
ти не си в сферата на моите интереси.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.04.13 09:26



ако наистина си открил сърча, кажи му, че шапка му свалям.
голям камък в блатото е хвърлил.

ми то това състояние - да виждаш злодеи и хора, които говорят за теб или ти причиняват въображаеми неща, е диагноза.
да си вземат направление и бегом на психиатър, докато е време.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано25.04.13 09:26



не го мисли. или не се мисли.

иди да изкоментираш картите на башар, ошо и андерсен и проявленията нептунови. да видим.





Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 09:27



А, да не си ти мъжа й?
Ако не, защо го намесваш?



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.04.13 09:28



ми щото си мисля, че ако има някой, който да рови в компа и, това може да е само той.
що ?

освен това, смятам, че отделих достатъчно време за несъществуващи проблеми.

та, какво каза в началото на темата ? силната енергия привлича силна енергия, или слабаци, които да цоцкат на воля ?

Редактирано от silver.moon на 25.04.13 09:30.



Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор belika (deleted)
Публикувано25.04.13 09:36



и това го казва човек, който взема доста пари за астрохороскопи или както там се казва.
при това с крадени програми .


ха сега? кой бил сърча, и кой не?

ти кога свети за хороскопите и парите, че и за кражби на астро програми?



ц ц ц ц ц

някой наистина има нужда от психиатър. но положението мирише на безнадеждно



Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 09:37



Продължавам да се чудя за енергията
Тук всички много знаят, но по този въпрос мълчат
Аз лично започвам да мисля, че сърча вероятно не е толкова черен, като гледам кой го обвинява
Не че ме вълнува много, но понеже разговорът винаги се върти около него, не мога да го подмина

И друго се чудя, да кажем сърча е никой. А всички тук-велики и недостижими. Как малкият сърч е навредил на великите хора?



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.04.13 09:40



велик въпрос!
енергията е нещо, което създава.
някои я ползват и за да рушат.
приоритети.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано25.04.13 09:41



Още първия път като предложи да продадем сайта, ти казах, че не съм съгласна.
Предложих ти, ако си поел ангажименти без мен, да затвориш форума за писане и да си развивате други сайтове- честно и почтено.
Какво повече да си кажем.
Сега само отговорих публично на въпросите, че се злоупотребява с ника ми astro



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано25.04.13 09:41



пак същата опортюнистична теза:


"понеже иванчо ни се чини, че бил се наакал - ваще акита - минали, настоящи и бъдещи са индулгирани и префасонирани във ванилов крем!"






Тема Re: Енергиятанови [re: AH_]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.04.13 09:42



твоите душевни, телесни и прочие проблеми не ме интересуват.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 09:47



Защо мислиш, че Ан има душевни проблеми?
Започвам да придобивам представа за какво е цялата омраза
При развод детето винаги остава при единия родител, няма друг начин
Първоначалният проблем е между родителите, при какъвто и да е вариант, детето страда



Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.04.13 09:48



Закон на Бер: "Реките, които текат по направление на меридиана, в Северното полукълбо подмиват десния си бряг, а в Южното полукълбо - левия." Този закон се обяснява с кориолисовата сила и е формулиран от руския учен Карл Бер (Karl Ernst von Baer) през 1857 г.

\vec F_K = -2 \, m \, \vec \omega \times \vec v .

където m — точкова маса, \vec \omega — ъглова скорост, \vec v — линейната скорост.

УикипедиЯ

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.04.13 09:52



защо си мислиш, че всички деца са някакви мекотели и страдат ?
за някои това е супер облекчение.
ако се махне тиранинът от семейството, все едно дали това е майката или бащата, това си е супер за детето.
децата са супер силни, и гъвкави и приспособими, ако ги оставиш сами да вземат решения и не им набиват постоянно в главиците, че са някакви слабаци и са длъжни да страдат.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор belika (deleted)
Публикувано25.04.13 09:54



аха. обясни ни вече за парите за хороскопите, за астропрограмите, и други осъдителни работи.

а какво ще кажеш за персони - както се чува от другаде - с реални сблъсъци с прокурори и други подобни?

просто за да бъде всичко на масата, нали така?



Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано25.04.13 09:54



Както и да ме пунктирате, няма да се качат посещенията, даже и фиктивните.
Ще се появят някои заблудени души, но те са чисти.



Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 09:54



Съгласен съм
Остава да разберем майката ли е тиранинът или бащата
Първоначално нямах мнение, но за момента съм на страна на бащата



Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор belika (deleted)
Публикувано25.04.13 09:57



ако се махне тиранинът от семейството, все едно дали това е майката или бащата, това си е супер за детето.


ц ц ц. пък ако махнем един тих тиранин и го сменим с друг гига тиранин - пълен с мании, пристастявания, всякакви падения и многоооо лудости - ко се получава?

шизофреник с автомат.





Тема Re: Енергиятанови [re: AH_]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 09:58



Посещения не ме интересуват
След като съм антураж, се налага да се боря за по-достойно място
И след като всеки нов е враг, нямам избор
И остава същия въпрос: майката ли е тиранин или бащата



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.04.13 09:59



о, зависи.
понякога майката, изгубвайки подкрепата на бащата, прави чудовищни неща с децата си.
набива им в главиците какви ли не ужасии за отсъстващия баща.
това е по голямо престъпление от това, да пиеш или да изневеряваш, например.
според мен.
и аз съм на страната на бащата.

енергия - преобразуваш я или в съзидание, или в разрушение.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано25.04.13 10:00



да не забравяме за мащехата.





Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано25.04.13 10:01



да повторя позицята на детето - баш тиранинът е мащехата. и отговорността е изцяло на бащата щото той я е довел.



Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 10:01



Когато единият родител абдикира от семейството, не можем да съдим как се спасява другия



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.04.13 10:02



Гледам, взаимен процесинг си правите. По български - чрез скандали.
Мен защо ме бъркате? Който ме познава, знае, че аз не потушавам скандали, а напротив - наливам масло в тях.




Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 10:04



Тук има пристрастие, защото съдиш от позицията на абдикиралата майка
Коя майка зарязва детето си?



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.04.13 10:04



какво значи абдикация ?
свобода, да ходи където си иска.
стягаш се и продължаваш, все пак света не е свършил.
направо ми става гадно като видя някои как употребяват децата си за да отмъстят на отсъстващия родител, все едно дали това е майката или бащата.

но какво да се прави, възпитание, винаги съм казвал, че първите седем години не могат да се купят или да се компенсират с никакво последващо образование.
или ги имаш, или ги нямаш.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 10:05



Наливай, сега е моментът



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано25.04.13 10:05



тъпо заключение. и съдът няма как да го уважи.

бащата демонстрира по-престъпна небрежност от майката - защото от дете без родители със шанс да се справи само с живота - го поставя под иго - тиранично - лудо и жестоко.

има приемни семейства - за временни грижи, могло е да се търси - има по-читави кандидат мащехи - някои с опит, и т.н.

бащата е садист.



Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 10:07



В случая за детето най-не ми е жал, вероятно се справя добре



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.04.13 10:07



А, не е моментът сега, вие си имате достатъчно гориво.
Моментът е, когато ви се поизчерпи горивото и скандалът почне да затихва, тогава трябва да се ръчне отново.
Това са бутони, а как се оправяме с бутоните, вече съм писала - чрез натискане.
Пък аз страна няма да вземам, защото ще тренирам пандетерминираност.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано25.04.13 10:08



Тук има пристрастие, защото съдиш от позицията на абдикиралата майка

това съвсем не е вярно обаче. съдя от позицията на семеен съдия.





Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 10:08



Къс беше пътят до обидите
А това е само адвокатът на майката, каква ли е тя



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.04.13 10:09



със сигурност, децата са по силни от нас.
стига някой да им разреши да са силни.
Кайли добре прави, че разбива постулати, налети в главиците ни като деца.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 10:10



Щом не знаеш кой е сърча, няма как да те приемем в ролята на семеен съдия



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.04.13 10:11





"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 10:11



Добре, за закъснелите
Около 30-те се предполага, че всеки сам се е справил



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано25.04.13 10:12



о не! това не са обиди, а констатации. за обиди - моля обърнете се към инсталираната и жестоко бранена от вас мащеха/ и нейната сянка





Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 10:14



Аз съм безпристрастен, замесен по стечение на обстоятелства и обвинения
И моята преценка е такава за момента, няма нужда от външни корекции



Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 10:17



Има логика :)



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано25.04.13 10:21




Аз съм безпристрастен, замесен по стечение на обстоятелства и обвинения


от аромата е видно друго:

наличен е дъх, съвсем отчетлив и остър на сянка-пазителка на мащехи-издевателки



Редактирано от belika на 25.04.13 10:21.



Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 10:23



Бъркаш
Както казах, докато искате да виждате врагове, ще ги виждате
За майката и бащата съдя косвено, за мащехата нямам никаква идея



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.04.13 10:23



Около 30-те се предполага, че всеки сам се е справил
Постулат.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано25.04.13 10:25



за мащехата нямам никаква идея

ами намери си идеи за мащехите тогава. иначе просто участието ти е безпредметно. защото в случая децата са колени, пребивани, разчеквани, обиждани, и всичко гнусно и жестоко, което можеш да се сетиш точно от мащехите!

Редактирано от belika на 25.04.13 10:26.



Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор belika (deleted)
Публикувано25.04.13 10:31



що млъкнахте всички, когато достигнахме до издевателствата на мащехите?



не сте оторизиране да ги коментирате?

или е просто страх - страх лозе пази?

Редактирано от belika на 25.04.13 10:32.



Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.04.13 10:33



просто работим.
мащехите са това, което са.
също като совите.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.04.13 10:34



ако някой баща е позволил всичко това да се случи на детето му, значи не мащехата , а той е виновен.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 10:39



Защо пък бащата
Аз все питам едно и също: къде е майката
Бащите и в природата не съхраняват семейството



Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор belika (deleted)
Публикувано25.04.13 10:39



не само. значи - че съдът трябва да отнеме децата по спешност с привременни мерки от ръцете на мащехата като основен вредител и безобразник. а после да се произнесе и по правата и бъдещите отговорности на баща и майка.

пък току виж децата междувременно са навършили пълнолетие и им е време да се самоуправляват



като да допълня, че в спешни и крайни случаи на упражнено насилие от бащи и мащехи - съдът е оторизиран да произнесе предварително пълнолетие на децата и да ги еманципира трайно от регистрирани садисти.



Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 10:41



Това е правилно
Защо съдът води дълги полемики, вместо да действа



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано25.04.13 10:42



добре де - бащата може и да го пуснем на паша - но след пълна вазектомия - да не сее семе занапред.

а на мащехите - ограничителна заповед и присъда да не припарват на по-малко от 100км от децата.



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.04.13 10:45



Бащите и в природата не съхраняват семейството
Пълан си с постулати като улично куче с бълхи



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 10:45



Може бащата наистина да е виновен, още не съм сигурен, по-скоро изглежда наритан от майката и изманипулиран от мащехата
А щом има присъда, къде е изпълнителната власт?



Тема Re: Енергиятанови [re: silver.moon]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано25.04.13 10:46



Е, то винаги е по-добре да има какво да се краде от човек, отколкото на него да му се налага да краде



Пък кражба на сайтче или име - човек, ако може, си ги създава сам и не му се налага да си ги присвоява, да си преписва чужди заслуги и да злоупотребява с тях. Но и да го направи, успехът му ще е такъв, какъвто, ако си ги е създал сам, т.е. никакъв
Ама не сме безгрешни, де – няма драма тук


Клубът на Кайли няма как да присвоите – чак пък дир.бг да купите или да го хакнеш, не ми се вярва
А и Кайли си има резервни варианти



Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 10:46



Само с примери можеш да ме оборваш, иначе просто си говорим



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано25.04.13 10:48



А щом има присъда, къде е изпълнителната власт?

даваме ти я, ако обещаеш да изпълниш всички точки на присъдата





Тема Re: Енергиятанови [re: AH_]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 10:48



Това е прозрачен опит за интрига
Кайли никой с нищо не заплашва, както и теб



Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 10:49



Не можеш да даваш нещо, което нямаш



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано25.04.13 10:51



мога - властта - изпълнителната особено е в ръцете на народа. и се крепи на тънка нишка - народът я дава, той я и отнема





Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 10:58



Ако изпълнителната власт беше в ръцете на народа, щеше да има масово клане
Понякога и съдията може да сбърка, под влияние на красноречие на адвоката или прокурора, в случая-най-вече на ищцата



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано25.04.13 11:03



или просто, както обичайно се случва - под заплахи от страна на мащехите





Тема Re: Енергиятанови [re: belika]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 11:11



Явно и мащехата, както и бащата, са силните страни по делото



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.04.13 11:12



Може бащата наистина да е виновен, още не съм сигурен, по-скоро изглежда наритан от майката и изманипулиран от мащехата
Това е добро осъзнаване, браво!

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.04.13 11:14



Обикновено грижите за децата поема майката в двойката. Но има и такива двойки, при които бащата е по-грижовният родител. Вижте кои са 9-те най-добри татковци в животинския свят:

например
6. Щраус
Щраусът е полигамна птица, но въпреки че мъжкият си има харем от 12 женски, той е много отговорен родител! Мъти около 60 бр. яйца, в продължение на два месеца. И грижите му не спират само с излюпването на малките. Той ги пази от хищници, хора, дори и от женските, и ги обгрижва докато порастнат - в продължение на две години.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор belika (deleted)
Публикувано25.04.13 11:15



много грешни исметки сте извадили. децата са най-многобройни, силни, защитени от закона.





Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 11:16



Благодаря, че ме поощряваш
В този смисъл бащата е една невинна жертва, което противоречи на вашите силни настроения срещу него тук



Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (минаващ)
Публикувано25.04.13 11:17



Цял един пример, браво и на теб



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.04.13 11:19



Е може и да е невинна, ама като трениращ воин не е редно да се самосъжалява, нали така?
Или и самосъжалението не си преодолял.
Трай и се пържи, всичко е за твое добро.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.04.13 11:24



абе ти четеш ли, има и линк, не е един, пише си го
Въпросът е, че имаш постулати, това е въпросът.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор Xaнa123 (няма време)
Публикувано25.04.13 12:35



Библията отдавна е отговорила на този въпрос:
Който има, нему ще се даде. И който няма, от него ще се вземе и това, което има



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.04.13 12:38



Ама само толкова ли можете?
Да тръгна да търся масълце?



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: Xaнa123]  
Автор belika (deleted)
Публикувано25.04.13 12:47



Който има, нему ще се даде. И който няма, от него ще се вземе и това, което има

именно. и който свети - пак ще свети - повече. а който светлоотразява - ще загасне в тъмнина.



Тема Re: Енергиятанови [re: Xaнa123]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано25.04.13 13:30



Понеже някъде беше споменала за честата употреба на АЗ, мислех си, че се случва, или ако егоцентризмът ни е позасилен, или ако изграждаме допълнителни Азове – а може и комбинация от двете






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.