Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 10.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.04.13 20:44



На 29 април почва тая конференция.
И всъщност аз имам преобладаващо земя, въпреки че и водата ми е силна.
Но земята май много повече, не знам, Ан да каже.

И виж как се връзва - търся от извънземните чисто прагматични неща, а се занимавам с процесинг, за да изкарам нещата отвътре навън.
Само извънземните не знам откъде съм ги докопала.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (новак)
Публикувано23.04.13 20:56



Аз мисля, че извънземни има
Какво може да правят тук обаче, не ми идва идея, или поне, нищо добро
А американците защо точно сега решиха да разкриват също е подозрително
Вероятно се задава нещо?



Тема Re: Енергиятанови [re: дрифтър]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.04.13 21:10



То се задава от години това нещо, Башар казва, че от 21.12.2012 извънземните им е паднала карантината и вече могат да общуват със земните жители, преди това са имали карантина.
Следя един блог на един, който се нарича Кобра, бил нещо като землянин, ама от бъдещето, много интелигентна личност, от 30 години работел на и под земята със съпротивително движение на извънземните.
От миналата година горе долу по това време си отворил блог, защото така му казали да направи.
Извънземни на земята, под земята, около орбита, фрашкано е с цивилизации и от всички страни се говори едно и също - точно сега са тук, защото земята преживява много важна трансформация и повечето идват да гледат, щото е интересно, много идват да помагат и т.н...
Та не е отсега, но поне от година-две са зачестили стълкновенията, те земните правителства отдавна си общуват с извънземни, говори се, че германските технологии по време на втората световна са от извънземни.

Но разбира се, за теб вселената е враждебна и си се страхувай на воля.



Кобра чака някакво Събитие, което щяло да произлезе от Източника и никой не знаел кога, а днес, а утре, а след месец.
Башар говори за времеви прозорец 2010-2015 и 21 декември по средата, даже има клип с превод на български по тоя въпрос.
Също Башар вика, че ние минаваме от трета в четвърта плътност, те минават от четвърта в пета, а Сириус от пета в шеста и преходите се извършват по едно и също време, въпреки че те са извън времето.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.04.13 22:40



Башар - 2010-2015 г.





Земя, Есасани и Сириус качват измеренията.


Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.04.13 23:32



А, пропуснах да упомена, че точно снощи е била дългоочакваната премиера на филма Сириус, дето пак разкриват извънземни, говорят за Тесла и прочее. Има трейлъри из ютюб.
Филмът е на шефа на СЕТИ Стивън Гриър, линк към едно негово видео ми беше подаден преди няколко месеца, та оттам попаднах на Башар после и отиде та се не видя.
Ето тук има две негови по-стари видеа, но с превод на български, едното много интересно



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано24.04.13 08:05



Хубаво е да намираме синхронност, подсказки, следи по пътя си и го следваме, като имаме едно на ум, че следите може и да са фалшиви.

Ще погледна евентуално клипчето после, но нали знаеш, че рядко гледам филми, клипчета, линкове и пр. на компа.
И още – на 50г човек си има разбирания и надали ги променя след едно клипче- може да води дебат, но с теб, не с клипчето.
Така че казвай есенцията, защото надали клипчето ще е авторитет за мен. / и като правим клипчета, трябва да ги правим за себе си, не заради другите – или и с това не си съгласна?/



Тема Re: Енергиятанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.04.13 10:24



Есенцията е, че човек трябва да следва пътя на най-голямото си въодушевление и кратко обяснение за механизма на това явление.
Клипчето е само 7 минути, аз съм го открила, рязала, опитвала да сложа субтитри и съм си играла повече от час, отдели 7 минутки и го изгледай.



Башар е единственият човек освен мен, когото съм виждала да прави процесинг, иначе съм чела Хъбард, но при него методиката е друга, Хъбард настоява на определени стъпки и рамки и да не се излиза от тях, докато Башар прави, което и аз правя, излиза от ония рамки и набива канчета, аз съм ... въодушевена.

И аз си менкам разбиранията много лесно, всъщност винаги, когато срещна разбиране, което по-точно отразява моята същност, го заменям със старото. Башар го срещнах преди 3 месеца, преди това никога не бях поглеждала на 90% от нещата, които казва, от тоя ъгъл, но ей ме на, завършен башарист.

Ето че човек на тия години си сменя разбиранията с лекота и ето как ти имаш още един постулат и аз съм живото опровержение.


А, и снощи се сетих друго, на мен най-точният ми аспект е Меркурий в стрелец тригон Уран в Лъв. Така погледнато, би следвало да съм доста огнена и идеята на сърча за вода увехна.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Енергиятанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.04.13 11:01



Но ако пък толкова държиш, не го гледай, просто ми беше интересно точно твоето мнение, не нечие друго.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано24.04.13 18:04



Е, добре – изгледах – чудесно клипче, кратичко, есенциално. Добра идея така да си подреждаш нещата, които харесваш.



От друга страна тоя авторитарен тон не е точно харесвания от мен. Момичето изглеждаше притеснено :) Вярно, човек се чувства недостоен, като се приближи до висша Венера, но тя е деликатна все пак.

Пък и всички тия неща ги знаем от Селестинското пророчество – и принципно съм съгласна с тях.
особено на кръстопът, хващаме на там, на където видим светлина.

То и аз рядко се занимавам с превъзмогване на себе си- от там ни тръгна разговора за лесното и за въодушевлението


С прозореца исках да кажа, че ако ще се занимаваме с личностите на тоя или оня, по-добре да са някакви значими личности:)
С нашите си персони да се занимаваме по конфиденциално:)



Тема Re: Енергиятанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано24.04.13 18:07



ама нали се разбрахме, че един постулат може да е полезен за мен и вреден за теб



и че принципно имаме нужда от постулати, и най-добре да са верни - но с тях вървят и грешните- иначе не е екологично




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.