Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:59 14.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Излизане от тялотонови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано18.04.13 06:50



ами ти каза по-горе:"Както и за мен знаенето е по-важно от търсенето" - то не става по средата на играта да кажеш : -сменям белите фигури с черни или обатно



сега следва да си стоиш на позицията, че трябва не да търсиш, а да знаеш - шегувам се:)

а това че подсъзнанието се разтваря и ще се замени от оперативно съзнание ми се вижда много недоказуемо и като такова не особено полезно - иначе става за спекулации, като аз си избирам позицията, че подсъзнанието е мощно, важно, работещо и т.н.:) - т.е. тъкмо обратното на това, което според теб казва Башар:)



Тема Re: Излизане от тялотонови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 10:15



то не става по средата на играта да кажеш : -сменям белите фигури с черни или обатно
Оп, постулатче


И що да не става собствено? Знаеш ли какво вика Башар?.... ... ето какво вика - много е интересно и аз още го смилам...та, няма процес, процесъ съществува само в трето измерение, пътят не е свързан с целта, само в главите ни, примерно ако сега искаш да живееш в къща, не е нужно да я построиш първо, може сега да решиш, че искаш да живееш в къща, и да живееш. А после, след години, можеш да решиш, че искаш да построиш къща, и тогава да я строиш. Но от това че строиш къща, не следва, че ще живееш в нея, тия любими твои хоризонтални причинно-следствени връзки не съществуват на практика, но ние ги измисляме, защото искаме да изпитаме и процеса като такъв, що е това процес.
Нищо лошо няма в това да се наслаждаваме на процес, от който се ражда нещо, но просто не е необходимо.

Та така погледнато, ако сега много ти се прииска да смениш фигурите, нищо не ти пречи да ги смениш, да прекараш една вечност с разменени фигури, а когато и това ти омръзне, да се върнеш обратно в тоя точка и да продължиш пак с досегашните фигури.

сега следва да си стоиш на позицията, че трябва не да търсиш, а да знаеш - шегувам се:)
Ама аз също съм имала дълги периоди на търсене, доставяло ми е удоволствие да търся и съм търсила...и естествено не съм намирала, защото Вселената правилно е разчела моето намерение, че искам да търся и затова е криела от мен онова, което съм търсела.

а това че подсъзнанието се разтваря и ще се замени от оперативно съзнание ми се вижда много недоказуемо
Опс, постулат, защо трябва да е доказуемо, на мен не ми пречи да работя с нещо, което още не е доказано или е недоказуемо. Знаеш ли каква е разликата между учения и магьосника според мен? Че ученият търси доказателства за магиите, а магьосникът просто ги използва. Към фактите от реалността ние двете с теб подхождаме различно - аз ги използвам. Ти ги изследваш. Разбираш ли разликата?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Излизане от тялотонови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 10:40



ааа, вижте какво току що прочетох за Сатурн секстил Плутон, а моят това прави
You can make your move now. There's no way you'll be refused. Whether it's cohabitation, marriage or just an introduction, don't be shy. You're golden.

Ааа, е как да мувнем сега, като не знам как се излиза от тялото, а?



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Излизане от тялотонови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 19:48



Човек, който две години не е ял нищо



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Излизане от тялотонови [re: Kaily]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано18.04.13 19:51



гледах го в друга телевизия, където му включиха колеги-таксиджии по телефона, свидетелстващи как се тъпчел с вафли, сокчета и кафенца ежедневно. той призна и каза - "да - вярно е, ама това не е истинска храна, а само заслаждане."



Тема Re: Излизане от тялотонови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 19:51



мошеник начи



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Излизане от тялотонови [re: belika]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано18.04.13 19:52



не мога изобщо да разбра. или мога - но обяснението никак не ми харесва:

1. защо изобщо показват подобни чалгари по телевизията

2. защо има хора, дето им се връзват



Тема Re: Излизане от тялотонови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 19:56



а моля моля, аз се връзвам на всичко, защото човек никога не знае от кой трън ще изскочи заяк

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Излизане от тялотонови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 19:57





"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Излизане от тялотонови [re: Kaily]  
Автор дрифтър (непознат )
Публикувано18.04.13 20:24



не искам да визитирам навсякъде, но всичко ми е интересно, извинявам се

страх те е, защото нямаш енергия и си го знаеш
1-во - енергия
2-ро - контрол
3-то - контрол
4-то - експерименти






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.