Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Манджа с грозденови [re: silver.moon]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано12.04.13 14:36



според обстоятелствата и приоритетите. справедливост



а за вас с кайли и аброуд - разкош във всички направления

приятен ден



Тема Re: Манджа с грозденови [re: belika]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано12.04.13 14:39



щото - мойте зигзаги - а твойте квадратчета



само да не ми се стегнеш сега, ей!



Тема Re: Манджа с грозденови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано12.04.13 14:46





проверка на пола
ццццццццц

чао и хубав ден

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Манджа с грозденови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.04.13 15:03



Какви квадратчета?


Бе ти не разбра ли, че не се стягам, само още се ядосвам
Ама бързо ми минава.

Значи видя си постулата, нали, извадихме постулат, да обясниш на АН, че в началото винаги е някой постулат

А иначе, и аз доскоро мислех, че трябва да е непременно гадно и трудно, ама се оказа, че може и да е лесно и светло. В смисъл, отскоро навлязохме в нова епоха и старите правила не важат, извънземните, които миго говорят , всички от всички страни обясняват, че сега е времето, когато трябва да си изберем нов свят, онова, което ни се иска да бъдем, а не което мислим, че трябва да бъдем.
Башар непрекъснато настоява, че най-бързият път към съвършенството е ... да следваш пътя на най-голямото си въодушевление. The greatest excitement...

Т.е. било каквото било, сега е моментът, в който трябва да се осъзнаем и да си намерим най-истинските собствени вибрации и чрез тях да си определим света, в който ще същуствуваме занапред, не знам колко ще продължи следващият свят, ама досегашният е 25 000 години. И честно казано не ми се ще за нищо да прекарам в поредната тъмница следващите найсе хиляди години, затова му последвах съвета и почнах да си търся къде ми е най-силното въодушевление и екстаз, много бързо и много неочаквано стигнах до нещо, което съм изпитвала и преживявала в тинейджърските си години и за което не се бях сещала от десетилетия...много вълнуващо и светло и чисто усещане, сега се опитвам непрекъснато да се въртя около него и така, докато и ако се появи нещо друго, още по-вълнуващо, въпреки че и това напълно ми стига да преживея 25 000 години с него.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Манджа с грозденови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано13.04.13 06:33



то е така, но нали няма да се маскираме на по-големи от хляба





Тема Re: Манджа с грозденови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано13.04.13 06:36



видях, че сте провели обстоен разговор

- броя го за игра на шах- с белите или черните- все тая- важно е удоволствието

иначе харесвам максимата:"здрав дух в здраво тяло" - като здравото тяло не е точно красота или добра спортна форма или даже наличие на всички органи и крайници



Тема Re: Манджа с грозденови [re: AH_]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано13.04.13 08:46



видно е, че имам нужда от промяна. видно е и че няма как да е безболезнена. страх ме е много. а силите намаляват. като пате в кълчища съм.

дано съдбата ме подпомогне някак.



Тема Re: Манджа с грозденови [re: AH_]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано13.04.13 08:48



проблемът е, че наоколо масови демагози са тръгнали с агресивни претенции, че са по-големи от хляба, и от всичко. инвазори и насилници.

как става да се опазим от тях? и не само да се опазим, а и да сме добре? на фона цялото къкрещо и миризливо блато? без да се изцапаме, без да се удавим?



Тема Re: Манджа с грозденови [re: belika]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано13.04.13 08:51



най-накрая дърветата в софия започват да се разлистват и цъфтят. пролет настъпва непоколебимо, макар и с патерички.





Тема Re: Манджа с грозденови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано13.04.13 10:23



Бе аз не помня похвалих ли се в предишната тема, която си беше смислено наречена събития и транзити


Вижте какво ми излиза за Нептун на ИЦ, опозиция МС, сега остава и часът да ми е верен, та сега да му е времето, ама нали се разбрахме, че всичко хубаво важи, всичко лошо е нещо объркано и не важи изобщо.

It's all changing, isn't it? Instead of wasting time thinking about the past, think about what you'd rather be doing. The universe has just given you a chance to make that happen.

С две думи - всичко се променя, вселената ма дава шанс за сбъдване на каквото ми е на сърце.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.