Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 24.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано14.04.13 13:05



Е ама нали това ти обяснявам, любовта е подарък свише, аз си кудкудякам и си ровя в сметището, търсейки любов, а в един момент небето се отваря и ме дарява с любов.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано14.04.13 13:05



няма как да го знаеш със сигурност, просто ще поговорим за това след ..ммм....
30 години ?



това, което казваш е лишено от смисъл, все едно да кажеш, че имаш вкусови рецептори само на 20 години и после не можеш да усетиш вкуса на храната.
е , така ли е ?
още един трън за вадене, за радост на Кайли


"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано14.04.13 13:07



Ошо го обяснява много хубаво за медитацията, с любовта е същото.
Ти полагаш усилия, но нищо не зависи от теб, но ти полагаш усилия и се мъчиш и правиш, и струваш и в един момент медитацията просто ти се случва, ти не можеш да я случиш, но можеш да се подготвиш - ако и когато ти се случи, да не я изпуснеш...

Например Белика, която не вярва на света, може и да я изпусне, защото ще се впусне в умствени спекулации как не е на 20 и не е така...затова трябва да се подготви, да си изчисти сърцето и душата и да може да я приеме, когато и се случи.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано14.04.13 13:08



още един трън за вадене, за радост на Кайли



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Астрология и Сънища *DELETED* *DELETED*нови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано14.04.13 13:11



Мнението е изтрито от silver.moon

Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано14.04.13 13:22



Любов, ааах, любов...това е, когато светът става магичен, сърцето ти е живо и пее, а душата ти е смирена и кротка.



Любовта е сливане.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: Kaily]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано14.04.13 13:36



някои хора си мрат трънливи. повечето всъщност. да не казвам всички, че съвсем ще ме погнете.

не бъдете назидателни, че още малко на фашизъм ще ми замиришете. всеки да си отглежда своите тръни или цветни пъпки, според каквото си има и съзира у себе си. и без друго пролетта е най-критичният от сезоните.



Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано14.04.13 13:39




ок

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано14.04.13 13:42



някои хора си мрат трънливи. повечето всъщност
да, щом така предпочиташ



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано14.04.13 16:51



Аз се чудя така как си нацупена, дали можеш да преведеш 1 час текст на Башар? Ако си немаш друга работа и помежду розите де...аз не съм толкоз добра в английския, даже хич не съм, а звукът е малко калпав и не всичко се разбира ясно, та хептен ме бърка.
Иначе българите заслужават да узнаят за това учение, аз сциентологията и процесингът сама ги превеждам и разпространявам в България, каквото се знае, се знае от тоя клуб.
Обаче това съм го превеждала от писани текстове на руски и е различно.
Сега Башар има много какво да каже, специално тоя текст, който слушам на аудио запис в момента, съдържа почти всички важни точки от неговата (тяхната, на цивилизацията им) виждания, обаче не съм убедена, че ще се справя...Механика на метафизиката

Той погледна цветето и стана цвете край пътя



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.