Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 11.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано15.10.13 10:49



А моите желания пък са ти отнесени и невярни, вот какая беда.



Значи или желанията са на много ниско ниво и не ти харесват, или са на високо ниво и не ти се струват реални. Едните са ти безмислени, другите са ти невероятни.
Стоиш разкрачена по средата на пътя като буридановото магаре и си запецнала там, ни напред, ни назад.
Буридановото магаре е един мързел като мен, поставен по средата между две купи сено, и така и не могло да реши коя купа му е по-близо, вследствие на което умряло от глад.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано15.10.13 10:54



Башар ...


Всичко му е провокиращо, всяка една мисъл е извън нашата реалност и провокира нов подход към нещата.

Специално моя милост в последно време много се е натъжила, че се опитвам пак да я върнат в предишната реалност и рие с копитца да промени нещата.
Това, което опитвам на езика си, е мисълта, че в 3Д реалността съществуват процеси, защото ние сме слезли тук, за да се научим как се създават нещата. В горните светове нещата се проявяват незабавно, няма време между решението и случването, затова ние се навираме долу, заради времето, което разтегля случването във времето и така ние имаме възможност да го изследваме. Горе няма процеси, има незабавност.
Та ако искаме да живеем, случвайки незабавно, нищо не ни било пречело, искаме да живеем в къща, не е нужно да изпълняваме процеса събиране на пари-строене на къща, а просто се проявява къщата и ние живеем в нея, едното не е следствие на другото, строенето на къща и живеенето в къща са две независими едно от друго събития.
Това мели умът ми в последно време.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано15.10.13 11:04



не съм сигурна кое е високо и кое ниско.

Едните са ти безмислени, другите са ти невероятни.

не само невероятни. основният им проблем в моите очи е, че са концептуирани с зад някакво перде. перде, което крие човешкото битие - в което всички сме телесни, всички имаме сметки за ток, парно, храним се, ходим в тоалетната, миришем, имаме нужда от къпане, парфюмиране и пране, и изпитваме болка.

иначе няма проблем и магаре да се окажа. те са хубави душици. всички умираме, всеки ден, не само един и окончателен вид смърт има.



Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано15.10.13 13:50



Ама добре де, както искаш така ги наречи, аз просто ти казвам, че според мен ти разделяш нещата на две, едните са ти скучни и безинтересни, та чак неприятни, а другите са ти невъзможни, едните не те привличат изобщо, другите не им вярваш изобщо.
На практика има ли нещо, което да ти е едновременно приятно и възможно и кето да можеш да следваш?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано16.10.13 13:04



Кайли има хубави неща, знам, че има и читави хора, все още тук там.

Работата е, че имам усещането което все повече се затвърждава, че всичко читаво бива затапвано в ъгъла, че се въздига и възхвалява безскрупулността, безочието, нахалството, простащината и те колят и бесят, лепят етикети и се самопрокламират за праведни, за еталони.

Винаги е имало такива тенденции, но напоследък са особено ярки. Сякаш цялата страна е възседната от една дружинка на делянки и деляновци пеевски, техните майки, чичовци, любовници, сестри и прочие. и спасителни пояси няма. а аз не мога да избягам, не и докато не съм си оправила болните. а не зная дали до тогава ще успея да съхраня останките от себе си. ако към днешна дата изобщо нещо е останало.

Говориш ми за Башар, за Кастанеда. Не зная теб как те топлят такива. Вкъщи, при теб насаме добре, но после - когато излезеш навън, на работа, където и да е? козирог е не толкова социална зодия, и това вероятно ти помага да се дистанцираш. аз не мога. за мен средата е важна, да усещам тъждество някакво поне, мъничко поне.

И така. Често ми се плаче. А с плач нищо не се променя, няма как и да олекне дори.



Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано16.10.13 13:14



Ми и аз имам тия усещания и те са от доста години, така е, нещата се скапват все повече и повече.
Въпросът е защо...според мен въшката, като се напие с кръв, излиза на челото.
Друг начин да го обясня - от години вярвам, че земята ще тръгне да преминава през област на по-високи вибрации, това ми беше подадено преди 10-15 години като знание директно в главата.
Чаша с пукнатина можеш да ползваш цял живот, но ако я пъхнеш във фурната, пукнатината се превръща в пропаст и чашата се чупи.
Та всички хора на земята ще навлязат заедно със земята в тая област на по-високи вибрации и чашите ще започнат да се пукат от пукнатините.

Значи това, което виждаш ти, виждам и аз. Само че теб те изпълва с отчаяние, а мен с радост, защото най-накрая сме във фурната и въшките почнаха да се пукат и да излизат на челата, т.е. краят му се види...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано17.10.13 09:04



Ами да – все в нещо трябва да вярваме.

Аз вярвам, че колелото се върти и има добро и лошо тук, там, навсякъде; в миналото, настоящето и бъдещето.



Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано17.10.13 11:33



Кой в каквото вярва, това и получава.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано10.12.13 15:36



Башар интересно обяснение за сънищата на английски



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано11.12.13 06:15



като става въпрос за съществуването в различни светове, ще ми се да помня по-ясно.

Сънуването си е добро упражнение за тая цел.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.