Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 24.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.09.13 14:03



Е ти пък...и аз така, едно ми е спокойно и ведро и каквото и да се случи, да се случва, но ще се случват само хубави работи, щото на мен ми е кански писнало от лошите.
А като ми писне от нещо, то спира да се проявява в живота ми.
И няма да се провалям, щото не съм си наумила нищо да правя.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: belika]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано10.09.13 07:36



С ингресията на Меркурий в знака на хармония човек бързо се зарежда с най-лесно усвоимата енергия и се чувства добре:)

Какво би могла да направиш за да съхраниш положителна енергия?


Аз нещо не помня сънища тия нощи, което всъщност ме радва, понеже имаме тук ангажименти с една болна бабка:)



Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: AH_]  
Автор belika (deleted)
Публикувано11.09.13 16:54



дано се стабилизира скоро вашата баба. моята вчера имаше рд, а днес рано-рано ме сюрпризира с падане.

виках бърза помощ, заявиха, че не била много счупена, а тя пищи като заклана и вдигна кръвно 200. през 2009 на 3.09 също падна, но тогава я оперираха и много се надявам този път да се оправи по-лесно.

колкото до положителната енергия - има я още, но определено е подложена на силен тест.



Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: belika]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано12.09.13 06:44



При теб тр.Меркурий тия дни е в ингрес в 12-ти дом, при мен трайно бавни и бързи транзити активират 6-ти и 8-ми дом, а тия дни тр.Марс за мен е на радикална точка.

Но темата за инциденти, болести и даже смърт около РД отдавна ми е интересна и много пъти съм я забелязвала при хора на всякаква възраст.



Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: belika]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано17.09.13 06:39



Последните нощи много интензивно сънувам.

При теб как е?- наближава ти важната дата.



Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: AH_]  
Автор belika (deleted)
Публикувано17.09.13 12:21



и аз сънувам, но обърканости и не много вдъхновяващи неща. трудни за запомняне. последно онази вечер запомних, че един приятел - само приятел се опитва насила да ме целуне, а аз се мъча да го изтикам от себе си с всички сили. гадно беше. нощес пък някой - не разбрах кой искаше да ме изнасилва.

наоколо пък болести. за важната дата - май пак ще я пропусна като хубавини.

дано при теб е по-ведро.



Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: belika]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано18.09.13 07:11



Сънувах миналата нощ косата си на кичури, което според съновниците са едновременно разочароващи и ентусиазиращи събития или новини.
Общо взето така се подреждаха и нещата през деня.


А твоят сън подсказва за някакво недобронамерено и насилствено отношение, което си кореспондира с предстоящия съвпад на тр.Марс с натален Сатурн.
Но в хороскопа ти има и компенсиращи фактори:)
Ако можехме да работим добре със сънищата...:)



Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: abroadabroad]  
Автор abroad. (-)
Публикувано21.09.13 23:26



зачестиха сънищата, по два-три на седмица - и всичките с любовен сюжет, запомнящи се, ярки, с чувство за реално-преживени след съня, с присъствие на значима роднинска фигура в повечето случаи - баща, майка, баба
очевидно подсъзнанието не се сдържа вече, защо ли?!

, къде са психолозите да се произнесат



Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: abroad.]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано22.09.13 06:55



Аз преди две нощи сънувах, че съм в супермаркет и на касата установих, че съм загубила дамската си чанта. От тогава нося телефона и ключовете в джоб за да не съм неподготвена за ситуация в прав текст, а освен това разпитах и една лична лекарка за първите стъпки за да съм подготвена за ситуация в друг смисъл на загуба.

Пък в твоите сънища – като казваш любовен сюжет и значими фигури, гледам точен квадрат между тр. Сатурн и натална Венера. И сънищата звучат ведро:)
Измисли нещо да уважиш енергиите:)



Тема Re: Астрология и Сънищанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано22.09.13 15:31



Впрочем Башар в по-ранните му периоди се скъсва да тълкува сънища.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.