Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:46 30.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Венеранови  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано12.08.12 09:32




Тема Re: Юпитер [re: ponichka_] Отговор на мнението
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано 11.08.12 17:36




ще трябва да си избираме между Венера и Юпитер


Редактирано от ponichka_ на 12.08.12 09:40.



Тема Re: Венера пък!нови [re: ponichka_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано12.08.12 09:35



Избирам Венера, значи. И - ако може да се събужда от летаргията, да спре да мисли на 1000 половината = и да се хваща на работа по-скоро, че време не остана.



Редактирано от ponichka_ на 12.08.12 09:36.



Тема Re: Венера пък!нови [re: ponichka_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано12.08.12 09:39



а отбележа, че най-чинно съм си закупила и нося розови очила. малко са перлени, не ярко розови, но аз знам, че са розови. и от време на време им падат стъклата обаче, макар съвсем да не бяха за без пари

май ще трябва да ги водя и тях на доктор



Тема Re: Венеранови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано12.08.12 11:12



Подсещаш ме защо „казването, приказките“ на практика могат да са „практика“.

Всяко нещо, което осъзнато вършим с максимална концентрация е активиране на енергия на единение, създаване, творене. Независимо дали ще разговаряме, поливаме цветя или пишем дисертация.



Тема Re: Венера пък!нови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано12.08.12 11:13



И ти се занимаваш с магии, май



Схемичка:
- За да се появи нещо ново му трябва местенце – магията правим, като оставим Сатурн да поразчисти или Юпитер да разшири съществуващото.
- Ако установим, че всъщност не забелязваме тр.Сатурн да е поразчистил нещо в сферата, която активира, извършваме ритуал- измисляме си го – в 1-ви дом напр, който има за аналогия лицето, може да е пилинг-маска:)
- Ако установим, че не забелязваме Юпитер да е поразширил нещо по аналогиите, символизирани от дома, който активира в момента, правиме ритуал- измисляме си го:)

После ще мислим за магия за желаното ново:)



Тема Re: Венера пък!нови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано12.08.12 12:52



И ти се занимаваш с магии, май

първият ми училищен прякор, уви - преследвал ме от 1ви до 7ми клас беше вещицата

не защото съм магийствала - нали ми видяхте невръстния лик, изпълен с детинска ведрина



а ритуали правя най-цветисти - нали затова се залесих с камари клематиси например - прогонвали отлаганията на зациклили и циклещи сатурнианци

по сходни доводи се залесих и с други китки. само розите пречат на схемата, че са с бодли, пък аз съм пристрастена към тях

колкото до лицето - да, специално за плана на венера ще да взема някоя и друга мярка за разкрасителни процедури - то и сега хваща око, но ще му направя някой и друг ритуал, естествено само в случай, че във вторник чичо доктор не му прекрои генерално физиономията чрез парализиране, тогава от раз ще бъде напълно завършено.



Тема Re: Венеранови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.08.12 12:52



Подсещаш ме защо „казването, приказките“ на практика могат да са „практика“.

Ама това е възнамеряване и неправене. А не празни приказки и философстване.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Венеранови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано12.08.12 12:54




Подсещаш ме защо „казването, приказките“ на практика могат да са „практика“.


могат. затова съм пристрастена към фантазирането от малка



Всяко нещо, което осъзнато вършим с максимална концентрация е активиране на енергия на единение, създаване, творене. Независимо дали ще разговаряме, поливаме цветя или пишем дисертация.

тъй-тъй. и после не си уважавала процесинга.

къде е Кайли сега да те сгащи



Тема Re: Венеранови [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.08.12 12:57



Разликата между фантазиране и възнамеряване е огромна.
От фантазиите и мечтанията обикновено спомен не остава.
За да свалиш нещо в материален план се искат и други качества.
И едното от тях е концентрация.
Значи ако се концентрирам да искам нещо е едно, а ако просто си блея, е съвсем друго.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Венеранови [re: Kaily]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано12.08.12 13:04



Разликата между фантазиране и възнамеряване е огромна.
От фантазиите и мечтанията обикновено спомен не остава.
За да свалиш нещо в материален план се искат и други качества.
И едното от тях е концентрация.


ц ц ц - аз като си фантазирам изпращам мечтите си до звездите. с тях си имаме приказка. и спомени ми остават на мен от фантазиране. че и най-основните мечти - все се сбъдват.

без да съм претендирала, че аз съм станала бог и съм пренаредила и препрограмирала вселената.

в мечтаенето-фантазирането аз виждам повече чистота, а и магичност.

както обяснявах из други теми - възнамеряването и други "осъзнати техники на висше съзнание сложило кормило над звездите" не са ми по желанията... но - има го и момента - че различните хора наричат понякога едни и същи работи с различни имена, защото говорят различни езици, или защото имат различен вкус просто






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.