Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Животътнови [re: Kaily]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано26.11.12 23:36



И нов солар

С натален Уран на соларно К2 и соларен Уран на натално К5.

Редактирано от belika на 26.11.12 23:42.



Тема Re: Животътнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано27.11.12 07:38



Раждаме се с инстинкти и после развиваме индивидуално съзнание. Приживе може и да не се свържем трайно с вселенско съзнание.
С индивидуалното си съзнание влизаме в завода, работим, изявяваме се като производителни сили и създаваме производствени отношения, валидни за колектива или обществото.
Производствените отношения обаче не могат да влязат в завода и да родят работници. Затова са и последващи производителните сили.

Стана въпрос защо в Бг е лошо, пък в развитите страни е друго.
Възможен отговор – производителните сили /включващи хора и техника/ са по-развити в развитите държави и съответно са провокирали по-различни производствени отношения. /от там- друг морал, етика/
Имаме информация за модерните производствени отношения по света, искаме ги, но производителните ни сили са по- примитивни. Нямаме модерната техника, даваща висока производителност, нямаме опит на международните пазари в глобализирания свят.
Даже не ни е стигнала далновидност /или сме си взели малък рушвет/ да си защитим квота за собственото традиционно производство на захар



Тема Re: Животътнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано27.11.12 07:39



Приказвай с шефа по въпроса или с друга влиятелна личност или какъв да е партньор- поискай съдействие - заради тригона на тр. Юпитер към наталната Венера, която ти управлява 6-ти дом. Би трябвало да сработи шанс, късмет или компенсация.

И го направи сега, преди квадрата на тр.Сатурн към наталната Венера- по време на неговото действие най-добре да си на работа, ако искаш да работиш.



Тема Re: Животътнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано27.11.12 09:18



Че той квадратът ми се пише чак есента на 2013, има време дотогава.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Животътнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано27.11.12 09:25



Раждаме се, раждаме се, ама преди да се родим сме изпълнени с вселенско съзнание и разбиране и ние или някоя висша сила е предопределила туй онуй.
Бебето все още носи космическото съзнание и дух, после лека полека ги забравя, но те не забравят за него и дърпат конците.
Така че първично е космическото съзнание и развитие, а раждането и конкретният жизнен цикъл прибавят по нещо, доразвиват, имат своя принос и лъкатушения, но всичко става в предварително начертан свише коловоз.

Ти изключваш наличието на свръхсъзнание, аз пък го отчитам.
Някой ни побутва като пастир стадо, но дали сме ние в своя висш Аз или сам Господ Бог - в крайна сметка е все едно.
Всичко тръгва от Божествения замисъл, затова е казано, че което е писано на небето, не може да се развали на земята.
Първо книгата се пиша на нивото на постулатите, Хъбард говори за нива на тона и тези нива са от минус 40 до плюс 40. Човекът живее от 0 до 4, като 0 значи физическа смърт. Тон 30 е тон на постулатите, там се пише онова, което после слиза надолу, в тоновете на обикновеното човешко съществуване.
Тон 40 е безметежността на съществуването..

Та ако разглеждаме нивата 0-4, да, така се развиват нещата. Но ако разглеждаме пълната скала, по-важно е какво слиза от тон 20, 30, 40 надолу, то диктува съзнанието в тонове 0-4 или до 6, а пък това съзнание преобразува материалната действителност в различни производствени сили, че и отношения.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Животътнови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано27.11.12 09:33



Ама рождения си ден ще празнувам във Франция...И Уранът се измества, а ми се пълни 6-ти соларен с какво ли не.
Това как да го тълкувам?
Значи аз навремето като правех солари на едни завършващи средно образование деца и на болшинството им бяха пълни 6-тите домове, си викам, боже, то това какво значи, че ще почнат работа и няма да успеят да влязат висше ли...после всички влязоха висше. А аз някъде четох, че шести дом значел и реализация на желания ли беше, нещо такова. Та така си го обясних хем пълни 6-ти и без акцентирани 9-и.
Сега моят е нафукан, вкл. слънце там и включително Мерка в широк съвпад със себе си.
Ти как ще го изтълкуваш?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Животътнови [re: Kaily]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано27.11.12 10:54



Наблюденията ми за соларни карти, когато РДто е прекарано на различни географски координати от рождените - да се ползва релокирата - не са ми достатъчни, за да я валидирам последната като по-адекватна и достоверна от нерелокираната. Особено за хора, които не живеят трайно на въпросната различна от рождената географска ширина.

Чела съм, че някои астролози препоръчват, дори специално подбират правилни далечни дестинаци за свои клиенти за изкарване на рожден ден само, според как би им изглеждала релокираната радикс карта и релокиран конкретен солар.

Валидност в него също не съм видяла. Ползвам си нормални без релокации карти. Ти ще кажеш според как се развият работите дали повече са ти се задействали нерелокирани или релокирани карти





Тема Re: Животътнови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано27.11.12 11:27



Е добре де, ама тогава как тълкуваш тия Уранища?



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Животътнови [re: belika]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано27.11.12 23:48



В картата аз Уран го виждам да даде положителни събития +/- малко разклащане и нови свежести на темите по 2ри дом - парички и ценности и 5ти - творчески и хоби дейности и стремежи.



Тема Re: Животътнови [re: belika]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано27.11.12 23:50



Да си отговоря сама - съседите и след скандала продължават да отглеждат усилено ротвайлера си във входа






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.