Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 11.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано16.10.12 13:40



а иначе да върви все по тъмната ли?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано16.10.12 15:50



иначе по пътя е ту светло, ту тъмно



на тая земя е така

/разсейваш се по нецензурирания речник на детето- и едното и другото е кофти:)/



Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано16.10.12 17:10



По пътя винаги е светло, ако е път със сърце.
Трудностите не са тъмнина, дори тъмнината не е тъмнина.
Имаше много хубав лаф във фейса



Малкото зрънце знаеше, че за да расте, то трябва да бъде хвърлено в мърсотия, покрито с тъмнина и да се бори, за да достигне светлината.

Но това е щастието на растежа.

Не знам, може би аз съм се докопала до светлината вече и затова ми е песен...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор Роко (Fuck Evil)
Публикувано16.10.12 18:41



Чай са, не съм писал любовна поезия та да съм влагал толко чувства и емоции - тва е един безчувствен анализ на аналитичен мозък. А твойто си е една компенсация на липсата на пенис във вагината ти -надаряваш всичко и всеки с едни чувства...са нали разбииш,че ми е през паламарката кво изпитва ена стара мома към скромната ми персонализация...

дори и не ти щтръква в нафуканата кратуна че някои вече са на 64битови платки..


Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано16.10.12 20:44



Как би свързала действащите банкови системи с Юпитер, Сатурн и Плутон?


съвсем ми е ограничено времето тия дни, а и силите съвсем са на привършване:), затова не остава време за приятно писане с вас

но съм съгласна с глобалния проблем с нарастващото население



Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Роко]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано16.10.12 20:48



Реалните цели са ограмотяване на малоумниците в Индия, Китай, Бразилия и други страни от Африка с цел да се спре ръста на населението на Земята. Понеже нема место просто, да оставим настрана факта,че ще бъдат ликвидирани почти сички висши животни освен свинете и кокошките.

там е работата, че не това са целите, очевидно в исторически непосредствен план
тия дни отново мислих над това - защо, аджеба, и на кого много му отърва да не ги образова
както и да е, друг път ще се задълбочавам



Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор Роко (Fuck Evil)
Публикувано16.10.12 21:23



Общо взето на нас ни отърва в краткосрочен план. Пос нас разбирам по-богатия запад. Защото цените на петрола се дигнаха именно заради повишеното потребление в третия свят.В дългосрочен план обаче не отърва на никой. Впрочем и те самите скоро ще стигнат до самоограничаване на прираста и по-висок стандарт на живот, но в любимото на източните религии "тук и сега" дървото ще го ядем ние. При тия цени на енергоносителите аз не виждам скорощен ръст на икономиката, а цените ще растат защото вече пролетариите и в Китай и Бразилия карат коли....

дори и не ти щтръква в нафуканата кратуна че някои вече са на 64битови платки..


Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано16.10.12 22:02



е в България не расте. Даже наопаки - за четвърт век се стопи с 1/3
Ние нямаме значи проблем

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор Роко (Fuck Evil)
Публикувано16.10.12 22:18



Срива на населението е около 2 милиона което е по-малко от 1/4. А срива на икономиката бе сигурно хиляди проценти

Освен това валютния борд ни обрича на милостта на чуждестранните инвеститори, освен това си трее и предприемачи и най-вече идеи след като нема природен ресурс -са е ред на втората по акъл нация след еврейската да съ докажи

дори и не ти щтръква в нафуканата кратуна че някои вече са на 64битови платки..

Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор Роко (Fuck Evil)
Публикувано16.10.12 22:41



Те икономиката отрекоха да е наука.
Отдавна.
Икономистите нищо не могат да прогнозират, именно защото никой не може да влезе два пъти в една и съща река.
Всеки период е достатъчно различен от предишните и затова е невъзможно да се повтори.
Имаше даже лаф такъв, от десетилетия е
Икономист е човек, който утре ще ти обясни защо онова, което ти е казал вчера, не се е случило днес..

Освен това самите икономисти се делят на школи - едните са яростни застъпници на пазара като единствен регулатор и ненамеса на държавата, другите са яростни застъпници на държавната регулация, трети са кой знае къде...та дори и професори икономисти да четат каквото там четат, зависи от коя школа са...


В икономиката има твърде много променливи,а някои от тия променливи зависят примерно от тва кво шъ му скимне на аятолаха на Иран -за тва общо зето глобалните прогнози са трудна раота

Нъл съ сещаш и че бай ти Пешо дофтура не мой да излекува целия свет ама мой ти отреже апендесита и тва не го прай не-дофтур и медицината по-малко наука и с по-малко практическа полза от окултните простотии да ричем... Понеже сичките мастити окултисти мрат и се лекуват се у некоя болница,а не от светлините и извънземните дет виждат разбииш ли...

дори и не ти щтръква в нафуканата кратуна че някои вече са на 64битови платки..


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.