Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:52 11.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано11.10.12 07:00



Вярно – и само с числа да говорим, пак е възможна манипулация или различна интерпретация.

Но нали са налични и възможни различни банкови системи и модели, всяка с нейните си предимства и недостатъци. Без пари и банки за сега не можем, така че просто трябва да ги използваме и развиваме.

Как би свързала действащите банкови системи с Юпитер, Сатурн и Плутон?



Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.10.12 09:40



АН, не е най-важният факт, че хората стремително нарастват, важен е, но не е най-важният.
Броят хора не пречи толкова, пусках инфо и тук - разходите за въоръжаване само за 8 дена стигат да се изхрани цялото население на земята за една година.
Знаеш ли какво значи това? Че ако разходите за въоръжаване се намалят наполовина, това ще стигне за изхранването на населението по цялата земя за 23 години!

Произвежда се предостатъчно, разпределя се неравномерно. Ако имаш по 100 лева на ден да изразходваш и имаш 10 деца, но не има даваш по 10 лева на всяко, а на едното дадеш 90 лева, а останалите разпределиш между 9-те, пак ще има криза, но тя няма да е от това, че имаш много деца.

Не виждаш ли, че България изобщо не страда от този проблем, хората не само не нарастват, ами за 25 години се стопиха с 1/3.
Да си забелязала останалите живи на територията да живеят по-добре?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.10.12 09:43



Но нали са налични и възможни различни банкови системи и модели

Къде това, теоретично в главите? На практика има един модел вече, една схема и една структура.
И оттам идват проблемите!

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.10.12 13:44





Цялата идея за кармата е следната - Ти непрекъснато получаваш уроци, които са ти необходими, за да отвориш сърцето си.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано11.10.12 18:09



Ех... Това с уроците и кармата - та да отворят нечие сърце - малко странно... Сякаш децата се раждат със затворени сърца?..

Не знам вече - май наистина кармата ми е дошла в повече, а никога не съм харесвала концепцията - и астрологична, и езотерична за карми и кармичности...

Живот и уроци - без оглед колко трудни и външно поучителни се струпват на някого - не е изчислимо дали и до колко ако да - могат да отворят конкретно сърце.

Трудностите не винаги пречистват и отварят. Макар обратното да е сравнително по-валидно - лесност-ите разглезват. Нерядко трудности и изпитания, и болки - просто озлобяват и затварят сърца..

Така ми го говорят звездите днес





Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.10.12 21:12



Толкова по-зле за затворените сърца.
Така се извършва пресяването. Шанс се дава на всеки, всеки избира със свободната си воля дали да се отвори или затвори.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано11.10.12 21:25



Всеки? Избира? Със "свободната си воля"?

Сигурна ли си?

Аз не съм.





Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.10.12 23:12



Ми аз забелязвам, че туканка никой не се съгласява за нищо с мен, така че вече свикнах.


Приемам това като изпитание за вярата.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано11.10.12 23:36



Просто търся истината. От моето прозорче.





Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано12.10.12 07:29



Нищожна е вероятността да се задържи или влоши сегашната тенденция за нарастване на населението, но задържи ли се достатъчно дълго, катастрофата ще е сравнима със световна ядрена война и несравнима с икономически кризи, бедност, глад, транспортни произшествия или войни с конвенционални оръжия и пр.

Ще натежим така, че ще изчезнем както са изчезнали динозаврите през мезозоя


Може даже да не останат фосили за датиране, понеже сме по-мънички
По-мънички, но уж имаме ум и разум, а не само усещания и инстинкти за чифтосване




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.