Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Сънища*нови [re: belika]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано17.10.12 10:54



абе имаш доста специфични интереси и занимания


да не кажа странни



Тема Re: Сънища*нови [re: belika]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано17.10.12 10:56



тая деградация има ли тенденция да стигне до:"не ми пука"

- нищо, че такава тенденция е по-скоро Плутонова, отколкото Сатурнова



Тема Re: Сънища*нови [re: AH_]  
Автор belika (член)
Публикувано18.10.12 09:21



така си е, странните ми наклонности са от край време. с възрастта са и поразвити, окопани, и добре подплътени с опитности не всичките, но немалко от тях... комбинацията е неособено предразполагаща към социализация и въобще интеграция каквато и да е... макар някои от заниманията/интересите ми да са типично селски-земеделски или просо кухненски



днес ще суша домати.

а вчера ходих с цветарки на флора - стъкмена на луната, и миксирана с "кожен свят" - и двете заврени в ъгъл. беше доста тъжно изживяване. ходенето просто на пазари за цветя или в някой разсадник са определено по-вдъхновяващи.

купих си малко луковички и семена, макар да не могат да се сравняват с професионалните семена, които вероятно ще дойдат след месец... някои ми казаха, че прекалявам с цветарското вманиачаване... а аз обмислям как да си купя оранжерия... по случай професионалните семена де... имаше една приказка - купих си палто към копчето, което ми беше любимо...



Тема Re: Сънища*нови [re: AH_]  
Автор belika (член)
Публикувано18.10.12 09:28





тая деградация има ли тенденция да стигне до:"не ми пука" - нищо, че такава тенденция е по-скоро Плутонова, отколкото Сатурнова


По-скоро не.

За сега май тенденцията е - всички, които ме смятат за странна и деградирала са невежи - и аз вече няма да си играя с такива. А вътрешно ми е известно някъде си, че преди време, ако се бях видяла сегашната аз - възраст, дела, документи и история - щях сама да си ходатайствам за изпращане в някое заведение по 12ти дом



От друга страна - съвкупно погледнато - за статуквото ми съм се борила геройски, нечовешки дори. И някъде си се гордея и елитирам с преминалите битки - не само със спечелените или завършилите с примирие, но и с провалените.



Тема Re: Сънища*нови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.10.12 10:59



демек имаш приблеми със самопризнанието си?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Сънища*нови [re: Kaily]  
Автор belika (член)
Публикувано18.10.12 11:22







Тема Re: току що прочетенонови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.10.12 12:34



Това, което предлагаме ние, не е точно начина, по който хората обикновено
правят себе си по-силни. Този начин работи много, много добре. Той се състои в това да си
определите среща със своето Аз и да кажете, “Обичам те, мое Аз, Ти си най-прекрасното Аз, Ти си
моето Аз. Ти си моето собствено Аз. Ти си моето най-добро Аз. Ти си мен тук, в тази реалност, и аз
те обичам. Ти си просто великолепно. Ти си номер едно. Ти си най-доброто Аз”.
Когато отдадете на самите себе си своята собствена любов така, сякаш сте кралска особа,
приемаща официалното признание от хората. Когато го правите за това свое Аз, което сте,
физическото тяло, което е на ваше разположение, всичко се променя и силата става ваша, защото
вярвате в нея и обичате това, което сте. Когато вярвате и обичате това, което сте, всичко започва да
върви по вашия път. Най-същественото е да се ангажирате да повярвате, че е възможно да
заслужавате любов. Тогава вече няма нужда някой друг да ви обича.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: току що прочетенонови [re: Kaily]  
Автор belika (член)
Публикувано18.10.12 12:48



Тогава вече няма нужда някой друг да ви обича.

Аз не вярвам - аз знам, че заслужавам лбв, и точка



Освен това - имам нужда и аз да обичам други, и мен да ме обичат други. Съвсем не искам да достигам точка, в която да нямам подобни нужди.

Той се състои в това да си
определите среща със своето Аз и да кажете, “Обичам те, мое Аз, Ти си най-прекрасното Аз, Ти си
моето Аз. Ти си моето собствено Аз. Ти си моето най-добро Аз. Ти си мен тук, в тази реалност, и аз
те обичам. Ти си просто великолепно. Ти си номер едно. Ти си най-доброто Аз”.


Ъ... Ама аз си имам кусури. И аз се случва - да засегна някого, да стъпя/кажа нещо погрешно Ако започна да си казвам, че съм безпогрешно-съвършена - значи просто да се превърна във вечен шизофреник, не че не съм ку ку, но познавам хора, които се имат за безгрешни - и това не е нещо, на което искам да приличам

Човек съм и затова имам право и на грешки, и на падания, и да ме обиждат, и аз да обиждам понякога - нали това са чувствата - сърцето - да го имаш



Тема Re: току що прочетенонови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.10.12 13:45



Ако започна да си казвам, че съм безпогрешно-съвършена

Къде пише да си казваш това?

Едно е да се обичаш, такава, каквато си - същество в развитие, съвсем друго е да се заблуждаваш, че си безпогрешна и съвършена. Изглежда смяташ, че ако не си безпогрешна и съвършена, нямаш право да се обичаш.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: току що прочетенонови [re: Kaily]  
Автор belika (член)
Публикувано18.10.12 13:48



Едно е да се обичаш, такава, каквато си - същество в развитие, съвсем друго е да се заблуждаваш, че си безпогрешна и съвършена. Изглежда смяташ, че ако не си безпогрешна и съвършена, нямаш право да се обичаш.


А - не така.

“Обичам те, мое Аз, Ти си най-прекрасното Аз, Ти си
моето Аз. Ти си моето собствено Аз. Ти си моето най-добро Аз. Ти си мен тук, в тази реалност, и аз
те обичам. Ти си просто великолепно. Ти си номер едно. Ти си най-доброто Аз”.


ц ц ц




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.