Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 24.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Сънища*нови [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано06.10.12 11:05



Това не е алчност, а благодарност.
Да не приемеш дар, който ти се дава с чисто сърце, значи да обидиш даруващия.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Сънища*нови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано06.10.12 11:10



Не, не са лична философия.
Не можеш да си щастлив в свят, в който толкова хора са нещастни.
Аз поне не мога, ти можеш ли?
Когато милиарди не си дояждат, а малцина се разплуват, когато срещам угрижени и тъжни погледи по улицата - дори и да не знам, че целият свят е в мен и всичко ме засяга, дори да ги мисля за случайни срещи, които ще забравя след секунди, пак не мога да съм щастлива.

Живеем в свят на ограничени ресурси и колкото повече имат едни, толкова по-малко имат други и толкова по-мизерен е животът им.
Не мога да си затварям очите, от един момент нататък човек започва да живее с цялото, разбира, че не есамотен остров и няма как да се ограничи и да не забелязва страданията...

Всъщност от едно ниво разбираш, че външен свят няма, той не съществува, всичко е отражение на твоята вътрешна работа. И тогава, гледайки навън и виждайки толкова нещастие, си казваш - Боже Господи, колко съм мръсна и порочна отвътре, щом съм сътворила такъв свят отвън...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Сънища*нови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано13.10.12 14:10



Не зная от кое е, но цветарската алчност продължава



Тази нощ сънувах, приятен и странен сън - че си имам разсадник за рози.

Което си е много хубаво, но дори в съня ми се притеснявах какво ще ги правя всичките рози, при положение, че почти никой не ги иска



Тема Re: Сънища*нови [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано13.10.12 14:14



Алчният човек не си раздава розите.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Сънища*нови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано14.10.12 08:11



За малко гледах тия дни някакво май френско филмче и се казваше май Творец на рози – видя ми се Сатурнова дейност- много търпение се искаше:)

Аз почти не помня сънищата си тия дни. Интересно кога и кои сънища и без специално възнамеряване за помнене помним.



Тема Re: Сънища*нови [re: Kaily]  
Автор belika (член)
Публикувано17.10.12 00:19



Ама основната работа на розите е да бъдат раздавани. Освен да цъфтят, естествено.

Пък и аз като не мога да пътешествам - поне някои рози да мога да пратя на пътешествия





Тема Re: Сънища*нови [re: AH_]  
Автор belika (член)
Публикувано17.10.12 00:24



Търпение се иска - да. При розите. Но има къде по-търпение-емки дейности... Да ги видим как ще изкарат зимата моите розички, че както са се разцъфтяли сега - а то си е късна есен вече - да не вземат да измръзнат...

Колкото до Сатурн - аз май все с негови дейности се ловя. С розите поне - стига да не се поболеят или измръзнат - отблагодаряването идва своевременно. Има друи дейности, с които си оставам в очакване на Годо... И ситуацията деградира, ли деградира - въпреки всичкото ми търпение и старания



А филмчето за розите ще го потърся, когато си намеря кабел за моя си компютър, благодаря.



Тема Re: Сънища*нови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано17.10.12 09:24



Аха, разбрах те кой си. То нарочно не можеш да влезеш с другото име, защото това е хубаво - като свежа роза.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Сънища*нови [re: Kaily]  
Автор belika (член)
Публикувано17.10.12 09:37



Не бе, Кайли - същият профил си е това - просто докато забиваше вчета - натиснах на клик профил Дир.бг - информирай шефовете за проблем при входа - и смених името от кифла на белика, а входното име си е все поничка - пароли не съм пипала, защото мозилата си я помни



И сега горе в ляво на екрана си пише:

Добре дошъл: ponichka_

Ц ц ц...



Тема Re: Сънища*нови [re: belika]  
Автор belika (член)
Публикувано17.10.12 09:45



Относно сънищата - тази нощ не запомних много, спомням си обаче, че съм някъде с някакви хора и обяснявам най-задълбочено: "Разбираш ли - искам, просто искам да крещя!"

Не помня в каква връзка го обяснявах, нито какво ми казаха или се случи после...

А снощи за първи път опитахме домашното вино, което мътя от известно време - от около 20-30 килограма родило се грозде на вилата - получих под 10 литра розово вино. Единствено с финалното бистрене посредством специален химикал за бистрене на вино не се справих добре, и сега има лек, съвсем лек, но все пак наличен дъх

Иначе е розово, бистро, сладко и с аромат на рози




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.