Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:13 20.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Събития и транзитинови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано17.03.13 06:19



Не съм гледала предаването и не знам за какво иде реч, но в тая карта /и без да се занимаваме с домификации/ виждаме достатъчно индикации въпросите за децата да се тълкуват едновременно негативно и позитивно.
Взаимната рецепция на Луна и Сатурн по знак например е негативна индикация, пък знаците, в които попадат Юпитер и Меркурий са добра индикация.

По интересно е ти защо си гледала подобно предаване :) – може би поради намеците на родителите ти по въпроса:)
Е, според астрологията, въпросите за децата най-пряко се свързват с инстинкти и потребности и чакаме те да ни заговорят- в тоя живот или в друг:) Надали смисълът на живота се изчерпва с размножаването:)



Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано17.03.13 06:20



Казват, че силата ни се освобождава, когато се занимаваме с неща, които обичаме:)



Тема Re: Събития и транзитинови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано17.03.13 08:55



По интересно е ти защо си гледала подобно предаване :) – може би поради намеците на родителите ти по въпроса:)

аз го гледах, защото беше в сутрешното предаване по бтв, гледам го обикновено това предаване.

а ви го споделих по тайни причини



според астрологията, въпросите за децата най-пряко се свързват с инстинкти и потребности и чакаме те да ни заговорят- в тоя живот или в друг

не знам. малката ми сестра продължава да е обсебена от дейността по заплождане и размножаване. аз я чета различно тази нейна обсебеност - гони се план график. да не изостане от влака - хвана мъж, в общи линии от кол и въже, бракува го за себе си, но вече 2 години се забременяват и йок - обиколи какви ли не скъпи доктори, направи какви ли не специални изследвания, търсиха им всякакви тайни болести - нищо не им намерили, последните няколко месеца ходи по няколко пъти в седмицата на прегледи - голям кеф й е животът.

мнението ми е, че деца, произведени с подобни изнасилвачески настъпления не са добре дошли или добре заварили.

снощи пак гледах едно предаване, което обаче не понасям - предай нататък - пълна демагогия.

показаха семействво, на което се родило много увредено дете. те обаче събрали 70 хиляди лева, за да лекуват парализата, и отказали да приемат, че детето е с увреден мозък и тежка епилепсия и да лекуват тях по-напред, защото майката била на мнение, че детето й не прави гърчове.

ц ц ц. изхарчила събраните пари от благотворителност за ходене в израел да лекува парализата - не я излекувала, минали години - необратимите увреждания на мозъка се задълбочили и сега - хем с повече увреден мозък, хем без излекувана парализа, изобщо... не злорадствам в случая... но мисля, че много хора са много прости. и всъщност предимно такива тичат да се размножават, което ме ядосва някак.



Тема Re: Събития и транзитинови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано17.03.13 09:33




не мога да разбера хора, които искат да имат деца на всяка цена и за да ги имат, са готови на всякакви неща...
права си, деца, заченати в насилие , са си насилници априори.
затова старите хора казват - ако даде Бог

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано17.03.13 13:17



Скъпи мои,

Ние сме на път да влезем в прозорец на времето, който няма име, но е в рамките от 21 декември 2012 и ще приключи след около три години.

Този прозорец започва на 18 февруари, 2013 г. и продължава около три месеца и половина до 2-ри юни, 2013. Въпреки това, той може да продължи по дълго, до края на август, ако обстоятелствата се променят.

Смятам, че е важно да бъдете наясно с този значителен период от време и какво може да означава това за вас.

Има три причини, поради които е създаден този прозорец. Позволете ми да обясня.

Първо, маите отдавна прогнозират, че ако трябваше да изберат момента, когато ще започне преминаването от мъжкото съзнание към женското съзнание, те ще изберат датите 18/19 февруари, 2013. Писах за това отдавна. Те го виждат като изгрев, и че става по-ярък и по-ярък всеки ден.

В същото време, те казаха, че те наистина не знаят дати със сигурност, тъй като Майката Земя е тази, която ще реши кога точно пророчеството ще започне.

От 18 февруари 2013 г. е моментът, когато енергията в рамките на Майката Земя започва да тече по нов модел. Съмнявам се, че вие ще се чувствате това в ежедневния си живот, но маите казват, че това е важен момент в човешката история.


От гледна точка на маите, ние трябва да бъдем готови да се движим през промените във всеки един момент през следващите три години. Това означава, че трябва да медитираме повече, сърцето ни да е леко като перце и да приемаме промените, без да се съпротивляваме.


Сега въпросът е, какво можем да направим, за да се подготвим за бързата глобална промяна и възнесение в същото време?

Много скоро, надявам се преди края на този месец, ние ще пуснем специални указания за тези, които знаят Мер-Ка-Ба, как точно можете да се движите от 3-то измерение на Земята към 4-то измерение на Земята. По това време, тази част от знанията ще бъдат полезни само за онези, които са практикували някаква форма на медитация . Това е липсващото парче от знанието, което милиони от вас са чакали в продължение на години.

За останалата част от вас, трябва да се изравните толкова бързо, колкото можете.

Доверете се на себе си. Вие ще знаете какво да правите.

Но, моля, не забравяйте, ако успешно преминете отвъд прозореца на Голямата промяна, ние сме все още във времевата линия на маите , и така ще бъде, докато влезем в 2016 г . Критичния период на бързи промени ще бъде преминат , когато видим Червена звезда в нашето небе. След това ние ще сме влезли в епохата на реда и хармонията.

*******************************************

това е груб превод , но поне дадох насоката , така че не се стряскайте, а си вярвайте повече.
бел. Силвъра

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Събития и транзитинови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано17.03.13 13:34



Кой т'ва?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Събития и транзитинови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано18.03.13 05:59



от астр. гледна точка, ако те вълнува въпрос за племеници, гледаме пети от трети дом:) Или сигнификаторите в картите на сестрата и зетя:)

а иначе - хората си ходят на изследвания за нещо, пък може да се окаже друго, не по маловажно:)- нека си ходят:)

но е интересно проявлението на Лунната енергия при теб- екзалтирала Луна, заключена в 8-ми дом:)- темите и аналогиите и са все на дневен ред - може би цветята за това са така важни - търси си отключване Луната:)



Тема Re: Събития и транзитинови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано18.03.13 08:48



съвсем не ме вълнуват племенници. само такива ми липсват на сегашния хал.

за изследванията не съм съгласна - харчене на пари, фиксиране и търсене под вола на теле, на фона на занемаряване на всякакви други планове са си сериозно отклонение.

и естествено, че ако търсиш усилено, с достатъчно лупи и микроскопи, и достатъчно дълго под вола теле - теле и да не намериш, все някоя въшка, бълха, глист, конска муха, простата, жлъчни камъни, или каквото и да е - ще намериш.

а за луната - отключ-отлключ. ц ц ц.

Редактирано от belika на 18.03.13 08:49.



Тема Re: Събития и транзитинови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано20.03.13 14:46



Днес бил международен ден на щаститето - Бъдете щастливи!



и по тоя повод да попитам:

нали по правило тр. Слънце през радикална точка е благоприятно, но мунданно в случая:
- съвпад с Уран, Марс;
- квадрат с Плутон;
- секстил с Юпитер;

при това Слънце е силно, но с преобладаващо негативни аспекти, следователно в не добро космично състояние ще се прояви като малефик, тоест можем да очакваме негативна проява, правилно ли разсъждавам?



Тема Re: Събития и транзитинови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано20.03.13 21:59



Ууу, днес си прекарах чудесно
Бъдете щастливи всички всеки ден!



Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.