Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:44 12.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Събития и транзитинови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано24.02.13 23:12



повечето са маскари, да
или по-точно измекяри/наивници при разпределение 50/50:)
има и мешавици, но да не издребняваме



Тема Re: Събития и транзитинови [re: silver.moon]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано24.02.13 23:13



нямаш проблем - подай си документите за Канада - ще те вземат
пък после ще те питам как точно ще ти понесе
какво ти пречи



Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано24.02.13 23:22



не знам защо в множествено число, но как да е
тук астролог е само АН
аз неастрологично съм разколебана - не заради управляващите, а заради избирателите - тук не виждам особена надежда
не е много трудно да се предположат следващите кандидати - единственият шанс за нови лица сякаш е бойкотиране на изборите, с ясното съзнание, че това ще задълбочи кризата и стигне дъното, преди да се оттласне от него
мога само неадекватно да предположа изход според планетите, неастрологично - ново пренареждане след революционна трансформация - само не съм наясно откъде ще дойде нужната енергия за целта



Тема Re: Събития и транзитинови [re: abroadabroad]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.02.13 04:17



Е що да ходя в Канада ??? Аз искам да стоя тук, където е гроба на баща ми . На кого ще оставим гробовете на близките си, ако избягаме всички ?
И какво лошо ще се случи, ако за същата работа ми дават същите пари ?

Как ще ми понесе преместването ? Ами сигурно ще сънувам през вечер къщата си тук, хората , мириса на трева, такива неща ...



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано25.02.13 05:32



Бе за сивита най-вероятно ще говорим още, но нека му дойде времето- нищо лошо няма в тях – те са мерило на другото:)



Тема Re: Събития и транзитинови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано25.02.13 05:33



Представи си съученик- в миналото си е бил съвсем нормален – същия като нас. Като влезе в политиката кое го праща под общия знаменател на маскарите? Впрочем и сега – като си говориш с него за обикновени, ежедневни неща, всичко е наред. Пък като политик е част от нещо лошо – странни метаморфози.



Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано25.02.13 05:35



Това че народът ври и кипи е добре – дано трайно да е с активна гражданска позиция. Иначе когото и да изберем, като се види с малко власт и пари, тутакси забравя, че е представител и слуга на група от хора.

Астрологично зависи как ще си изберем сигнификатори

Май е добре за народа да изберем Сатурн – мунданно в 8-ми дом – т.е. кой да е човек ще мисли не само за себе си, но и за другите, т.е. ще сме общност, а не произволен сбор от индивиди. Знакът няма да му пречи- под управителство на Марс и Плутон, Сатурн добре функционира.

Пък за властващите – президентът може би е Слънцето. В Овен ще е в подходящ знак, а това е важно сега.
Борисов и Герб- може би Марс – в Овен е добре, но по изборите- в Телец и в изгнание.
БСП- Юпитер – и те в изгнание.
Останалите – без особености.
Коалиция, пък народът трябва да продължи да се учи да ползва демократичното устройство на държавата.



Тема Re: Събития и транзитинови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано25.02.13 05:36



Движеща сила и енергия – щеше да е добре да видим активни и по-организирани студенти, но те някак много естествено се интересуват от други неща.



Тема Re: Събития и транзитинови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.02.13 10:39



Сивито е вход в система, която вече ми е омразна. Искам друга система и търся нейния вход.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано26.02.13 06:15



Все сме в система и даже искаме порше – то си става със сиви, без значение в коя система



Но пък умувах защо тъкмо като зарежем или се откажем от нещо много желано, то започва да се случва:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.