Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:45 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Юпитер [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.08.12 13:38



ми аз откога ти предлагам процесинг, пък ти все минаваш по моста със затворени очи



Какво точно не върви, защо според теб не върви?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Юпитер [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано24.08.12 07:43



да де- през повечето време неща ни пречат да сме себе си/хора, обстоятелства, постулати:)/ - понякога за добро:)

Я си представи човек да реши да изразява себе си като джигит на пътя или камикадзе в службата под влияние на триото Марс, Сатурн и Уран:) И без застраховка от Юпитер:)

Нали трябва да избираме на кой бог да се кланяме, докато тр.Уран на ИЦ и тр.Юпитер на десцендента действат уж в една посока:)

Тия притчи създават добра нагласа.
Дали боговете се развиват и усъвършенстват или са оставили това само на хората:)



Тема Re: Юпитер [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано24.08.12 20:02



Какво точно не върви, защо според теб не върви?


направиш две крачки - прът в краката, върнеш назад, задържаш, поемаш дълбоко въздух (през носа, не през устата, точно както учи йогата

), издишаш пак през носа

и

пак плахо пристъпваш, но този път веднъж, оглеждаш се (останал без сили), страхливо вдигаш крак за втора стъпка - и получаваш шамар, но този път неочаквано

не знам защо не върви, не виня нищо и никого, най-често себе си - природа, с една дума



Тема Re: Юпитер [re: AH_]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано24.08.12 20:28



да де- през повечето време неща ни пречат да сме себе си/хора, обстоятелства, постулати:)/ - понякога за добро:)

Я си представи човек да реши да изразява себе си като джигит на пътя или камикадзе в службата под влияние на триото Марс, Сатурн и Уран:) И без застраховка от Юпитер:)

Нали трябва да избираме на кой бог да се кланяме, докато тр.Уран на ИЦ и тр.Юпитер на десцендента действат уж в една посока:)

Тия притчи създават добра нагласа.
Дали боговете се развиват и усъвършенстват или са оставили това само на хората:)


има и полезна сфера на действие за камикадзетата - като например съседите ми

, чудя се кое през годините ме направи толкова сдържана, преди се кланях на максимата "и сам войнът е войн", и нищо не беше в състояние да ме спре. Страхът и апатията не са добър съветник, при това пряко вредящи на психичното и физическо здраве, тоест бездействието в случая е равносилно на самоунищожение, също като камикадзето със самоубийствения атентат

виж, по тоя повод, на пътя полагам съзнателни усилия да се владея максимално, разходвам го чрез вербална агресия

Аз години наред се кланях на Юпитер, но дойде време да отстъпи място на Сатурн, не по желание

добре, че напомни за дишането - забравям* го три дни, поради тревожност, мисли за това, какво трябва да свърша и де не забравя за деня



Тема Re: Юпитер [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.08.12 23:16



да не вървиш в погрешна посока или пък просто пътят да минава през трънаци?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Юпитер [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано25.08.12 06:20



Дишането може да се компенсира с малък поход из Витоша:)

Подобни невписващи се идеи напомнят, че има неща, които не можем просто да си ги извикаме да дойдат в нашия свят:) Трябва да влезем в техния и, евентуално, да си ги изведем в нашия:)



Тема Re: Юпитер [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.08.12 13:38



значи, девойки, за мен нещата стоят така - в основата стои психическата енергия, а в основата на психическата енергия стоят постулатите - верни или грешни, полезни или вредни.
Енергията и светлината текат свободно като поток, обаче по пътя му има камъни и те го препречват и затлачват.
Това, което ние трябва да направим, е да премахнем камъните от пътя му и да го пуснем да тече свободно.
А камъните не са нищо друго, освен подсъзнателни мисли, заклещвания, прищипвания, кофти постулати или отрицателни емоционални заряди.
Цялата вселена тече и се движи, само тия врътки са неподвижни и застинали и и пречат.
Махаме камъните - енергията и светлината потичат своодно - нещата се оправят от самосебе си.

Кармата също не е нищо друго, освен неподвижни сгъстъци от психична материя по пътя на потока.
Лошите транзити не правят нищо друго, освен като с ренде да пилят тия сгъстъци на съответните места, отговарящи на съответния транзит.
Неизгладен чвор, мине рендето и пили, пили, и боли, и пищим.
Изгладено дърво, мине рендето, няма какво да закачи, не го и усещаме.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Юпитер [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано26.08.12 06:55



на думи изглежда толкова просто - а, не е


независимо камъни ли ще ги наречем и какъвто и метод да изберем - важно е да има чисто физико-психологичен ефект, но май май не се получава

като например да изчезнат болките в гърба при четиринайстото преминаване на Сатурн върху Уран



Тема Re: Юпитер [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано26.08.12 07:03



то за това Кайли май няма вкус за работа с мотика - беше писала нещо такова





Тема Re: Юпитер [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано26.08.12 19:00



и на думи, и на дело - оправям само психични проблеми, физичните гледам да заобикалям превантивно, ако не стане - седя и се тръшкам из форумите.
Мога да намерия цаката на всеки психичен проблем при психично нормални хора.
Ама слезе ли на физически план...

ето например сега разбрах онова, което подозирах - от гадните транзити ми се клатят нервите, квадратура уран слънце и съвпад плутон юпитер, като например съм дълбоко убедена, че няма начин и марс да не е намесен, просто щото плутон му прави опозиция.
Това познание облекчава ужаса на неизвестното - все си е нещо, лекарите като не знаят от какво е, аз вече знам.

А за мотиката забравете, гениалните открития са направени от хора, де са ги карали да копат.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.