Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 09.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Юпитер [re: abroadabroad]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано11.08.12 19:05



ако и моноблокът е розов - ще те призная





Тема Re: Юпитер [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано11.08.12 19:06



никога! всичко или нищо





Тема Re: Юпитер [re: AH_]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано11.08.12 19:12



като каза тая нощ и се понапънах да се програмирам - до 5 преди първото събуждане - нищо, после си спомних, че трябва да сънувам

, и сънувах - не помня детайли, но в съня бяха брат ми и двама негови приятели (несъществуващи в реалността), бяха малко странни, не ми допадаха особено, не помня защо се бяхме събрали, сякаш за някакво празнуване, но не съм съвсем сигурна
малко след това се озовах на път за някъде уж в метрото, но влакчето беше отворено отгоре, а излезе над повърхността, та трябваше да се завия с бяло пухкаво одеало, имаше и някаква жена до мен, направляваше влакчето, доколкото си спомням

какво казва сънят? - ще си получа ли наградата



Тема Re: Юпитер [re: ponichka_]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано11.08.12 19:13



ако и моноблокът е розов - ще те призная


е, чак толкоз не можах



Тема Re: Юпитер [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано12.08.12 05:48



устремили сте се вие към божествена любов:)

при теб пък от къде да идва максимализъм:) - има ли го изобщо към нещо?



Тема Re: Юпитер [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано12.08.12 05:58



и аз така в полусънно състояние най-добре се занимавам със сънищата.
Те са си практика за връзка между съзнание и подсъзнание.
Хубав изглежда сънят.
Бялото по традиция се свързва със здравето:)

Мисля си, че сега тъкмо може да имаш повечко време и да заделяш по 10-на минути за разни лесни упражнения по йога. Да успееш да го превърнеш в ритуал. Реално и обективно ще установиш друга енергия у себе си. Лесно се забелязва, ако преустановиш заниманията, пък не си на 100% ангажирана. Не те ли ентусиазира такава идея?

Как изобщо се проявява енергията на Юпитер в 6-ти дом ? - ремонтът е ок иначе:)



Тема Re: Юпитер [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано12.08.12 09:25




устремили сте се вие към божествена любов:)


така ли му викат вече - политически коректно на старомомското безбрачие по причини - че момата се има за твърде високо, и от избиране и претенции по ум, белия делфин си остава с празни мрежи? докато околните моми все по някой сом са уловили?



тези дни едно другарче, и той нещо леко издивял от напредване на годините - да отбележа, че егн-то му е по-назад от моето ми ги редеше подобни за неговия филм. е, той поне е по-напред с материала, защото успя да се размножи - и макар, че скоростно се разделиха с мамата, създаде перманентни главоболия на всички околни, най-много на горкото отроче. и той се жалваше, че занапред по всяка вероятност му оставало отдаване на божествената любов

ц ц ц. не я искам такава божествена любов днес.и от такова поставено гледище - ще избера венерата. някак да ми падне от небето и да ме удари с мокър парцал по главата, моля.

при теб пък от къде да идва максимализъм:) - има ли го изобщо към нещо?

максимализъм и перфекционизъм? пак ще ме поправите за дълбоките различия помежду двете понятия... ц ц ц... към мене си, най-напред. насаден и старателно поливан и отглеждан от милите ми и себични родителски тела. не си ли личи в хороскопа?

Редактирано от ponichka_ на 12.08.12 10:21.



Тема Re: Юпитер [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано12.08.12 11:15



Кажи де- с кое свърза ти максимализма:) – аз бих казала с позицията на Юпитер:)
А перфекционизма- с позицията на Сатурн:)

Какви ли са предимствата на изгнанията:)



Тема Re: Юпитер [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано12.08.12 12:38



Кажи де- с кое свърза ти максимализма:)

най-чинно си казах още по-горе - всичко - кое къде го свързвам - ИЦ/МЦ - знаци по-напред, околни планети, и после управители в знаци, аспекти...



Какви ли са предимствата на изгнанията:)


колкото до юпитера ми - ц, него го свързвам с късметлийщината ми, куца, слабичка, засичаща, но пък като тръгне - дава стабилна щедрост.чакам я да прищракне, твърде дълго почива за мене - само за околни дава цветоноси

и сатурна го чакам - сега след като вече официално прехвърлих 35 - според индийската карта - да роди и той някой и друг камък. скъпоценен, полускъпоценен, обикновен карбонат - нещо там да върже

Редактирано от ponichka_ на 12.08.12 12:39.



Тема Re: Юпитер [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано12.08.12 18:23



оу, това е много логично и точно- изгнанията и паданията са в полза на другите:)

и вещиците превръщат дефектите в ефекти






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.