Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:41 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Юпитер [re: Kaily]  
Автор AH_ (член)
Публикувано24.07.12 06:26



Това звучи добре.
А какво казва процесингът на емоциите?



Тема Re: Юпитер [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.07.12 10:46



Много неща казва, аз процесинг на усилията не съм правила.
Но съм много навътре с този на емоциите и този на прилепналите постулати.
Ошо прави групов процесинг на прилепнали постулати на практика. Масиран групов общопланетен.
Но нерядко, казва Хъбард, постулатите са скрити под дебел слой отрицателни емоционални заряди. И не можеш да се докопаш до тях.
Основното лечение е намиране на вредните постулати и тяхното трансформиране. Обаче понякога не можеш да стигнеш до тях и се налага да поправиш процесинг на емоционалните заряди, докато откриеш достъп до постулатите.
То е същото като при зъболекар, подул се е, ама първо трябва да попиеш антибиотик да спадне отока, и чак после да се заемеш със същината на проблема.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Юпитер [re: Kaily]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано24.07.12 18:22



излиза, че има някакъв ред и степенуване, като е подходящо да се почне от процесинг на емоциите?

а къде е мястото на усилията?

и какво да е общото между емоции, прилепнали постулати и усилия, че са си насочили вниманието точно към тия категории?



Тема Re: Юпитер [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.07.12 19:28



АН, Хъбард е разделил процесивна та три, аз просто го цитирам, сигурно е предположил, че това са трите кита и всичко останало опира о тях.
Постулатите са мислите. Емоциите са чувствата. Усилията са физическото тяло.
Физическо, емоционално и ментално тяло. Нали и ти така ги делиш.

Процесинг не се прави просто така, прави се по определен проблем. Ти ми подаваш проблем, който имаш, и започваме с активна твоя помощ да чоплим откъде е възникнал проблема. В процеса на работа се налага да се прехвърляме от един тип процесинг към друг. Последователността не е философска категория, а практически път. Когато пътят завива наляво, ти не философстваш, а просто завиваш наляво.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Юпитер [re: abroadabroad]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано26.07.12 06:23



В името на надеждата да се похваля с някои нещица



Започнах подреждането и чистенето - на балконите, цветенцата и цялата къща - планирани от преди два месеца, и все проваляни до сега

И малко съм се поразработила, с план през есента да се разшири работенето, дано стане, само да има здраве наоколо



Тема Re: Юпитер [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано26.07.12 06:27



то и аз в името на надеждата вече две седмици се каня да отида до КАТ да бракувам една кола, пък все се бавя:) - но утре може и да предприема нещо:)



Тема Re: Юпитер [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано26.07.12 09:40



Трябва ли да са платени всички данъци по колата, преди да се бракува?
Оказа се преди 3 месеца, че на мое име се води кола на бившия ми, той не и е плащал данъци от 2000 година, натрупали са се пари, миналата година я е дал на фирма за отпадъци.
И сега няма кола, няма пари, исках да му дам пълномощно да ходи да си я бракува, той се назландисва и аз не знам какво да правя. Той я е карал и се е възползвал от нея ,сега аз ще обирам негативите.
Та много ми се иска поне да я бракувам, че да не текат повече данъци. Ама ако първо трябва да се платят старите данъци...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Юпитер [re: AH_]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано27.07.12 07:14



Айде де. Отивайте бракувайте колите, да направите място за нови - нали и това си е окултна практика - освобождаване на място за нови подвизи



Знам иначе. И на мен ми е по-свикнало, и леко и тихичко последните години да си пазя нещата за бракуване, да отлагам зхвърляне и смени... Но така се задържат и други работи - като бавност, стагниране, и други старости... Дайте път на бъдещето, та да има от де да влезе и Юпитера... и аз искам да дам...

Редактирано от ponichka_ на 27.07.12 07:15.



Тема Re: Юпитер [re: Kaily]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано27.07.12 07:24



като го извървя тоя път и ще ти кажа

всеки си забравя реда и детайлите като приключи - но тая кола аз съм я купувала и е на мое име и май аз трябва да ида до КАТ. Пък в данъчното май искат документ, че е снета от отчет и унищожена.

а май ще влезе в сила и закон, че си плащаш освен данъци и ГО, караш не караш колата - и май няма давност



Тема Re: Юпитер [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано27.07.12 07:26



да де- и аз го знам



но дали не искаме да се разделяме със старите неща или сме мързеливи

аз не съм мързелива




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.