Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Юпитер [re: ponichka_]  
Автор AH_ (член)
Публикувано22.07.12 06:24



Чудя се защо ни е по-трудно да поддържаме позитивните нагласи и надеждата.
От астрологична гледна точка нещата би трябвало да са в равновесие, а май не се оказва така на практика.



Тема Re: Юпитер [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано22.07.12 11:42



Чудя се защо ни е по-трудно да поддържаме позитивните нагласи и надеждата.
От астрологична гледна точка


Щото тия неща не се поддържат от астрологични фактори, от дедо Господ или извънземните, а се изграждат бавно и методично от самия човек...както и всичко останало.
Пак си залепнала за прилепналия постулат, че трябва да зяпаш звездите, да ги броиш и да не правиш нищо повече.



Нали си говорихме, че звездите предполагат, но ние разполагаме и без усилие нищо не става.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Юпитер [re: Kaily]  
Автор AH_ (член)
Публикувано22.07.12 17:53



те нещата си имат съответствия

- в зведите

и питам нещо за Аза и Егото:)

друг път ще те питам и за тия прилепнали постулати, че ги обичаш, пък какво точно влагаш в тях ще разберем, когато по имаме време:)



Тема Re: Юпитер [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано22.07.12 18:13



Ан, какво съответствие има усилието в звездите?
Лозето не ще молитва, а иска мотика.
Съответствието е едно, ти питаш ЗАЩО не сме позитивни, аз ти отговарям -защото не сме си скопали лозето.
И ти пак зяпаш звездите.
Прилепнал постулат е нещо, което си приела за извечна истина.
Примерно ти си приела за извечна истина, че зяпането на звезди по някакъв начин ще оправи земното ти положение.
Това е твоят прилепнал постулат.
Аз, да речем, смятам, че трябва сама да си оправя положението ,като се консултирам със звездите само по отношение на това на кое му е дошъл редът, защото за всяко нещо има време под небето. Кога да си оправям психиката, кога да си блея за принца, кога да се правя на воин.
Но звездите определят само времето на конкретното действие, а ти ги използваш за оправдание на всяко бездействие.
Те се оправдаваш с тях.
Аз ги използвам.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Юпитер [re: Kaily]  
Автор AH_ (член)
Публикувано22.07.12 19:34



усилието си има съответствия в звездите - най -вече Марс и Сатурн

не вземай много буквално постингите - те по-скоро са опит за синхрон с емоциите на тоя, на когото казваш нещо

"зяпането по звездите" надали оправя земното положение - по-скоро е като пъзел или кръстословица - навлизане по-надълбоко в нещата, осъзнаване, ей такива неща

звездите подсказват кога е подходящо време за действия или бездействия, както и за какви

пък за прилепналите постулати - не знам





Тема Re: Юпитер [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано22.07.12 20:19



Ми може би заради опозицията Марс Сатурн аз знам, че без усилие нищо не става. Независимо колко са благоразположени звездите, те няма да ми разтрият гърба.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Юпитер [re: Kaily]  
Автор AH_ (член)
Публикувано23.07.12 05:52



А какво ще кажеш – дали тая въпросната опозиция не ни кара да хабим усилия и когато няма нужда от тях?

Но това с минималните усилия точно сега може и да ти е малко трудно да го приемеш.
С бавен транзит на радикална точка на човек му се иска да действа.
Кофти, че бавният транзит е Нептун и може и да не знаеш какви действия да предприемеш:)



Тема Re: Юпитер [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.07.12 12:42



Усилията биват минимални, максимални и оптимални.
За да е наред всичко, трябва да са оптимални.
Хъбард
Има процесинг на прилепналите постулати, процесинг на емоциите и процесинг на усилията.
Т.е. процесингът е разделен на 3 дяла.
И процесингът на усилията започва с горното твърдение.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Юпитер [re: AH_]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано23.07.12 23:09



Чудя се защо ни е по-трудно да поддържаме позитивните нагласи и надеждата.
От астрологична гледна точка нещата би трябвало да са в равновесие, а май не се оказва така на практика.


Няма по-трудно от равновесието. И когато и обстоятелствата не ни позволяват да сме го имали трайно - някак свикваме с лашкането, със скоростите, че дори да дойде някакво подобие на равновесие - ни се струва вече странно, непривично някак...



Тема Re: Юпитер [re: ponichka_]  
Автор AH_ (член)
Публикувано24.07.12 06:25



А понякога се случва, когато сме се задържали в равновесно състояние, да си търсим неравновесното:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.