Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:50 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Юпитернови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано13.09.12 11:16



Ето например поничка си гледа рози, поничка не виси денонощно да гледа транзити на Сатурн и даши, тя чете, копае, слага им там разни полезни вещества, подрязва ги, разсажда ги, нещо прави с тях - активно.
Т.е. поничка има техники за розите.
А вие нямате техники сами за себе си.
Що поничка не скръсти ръце, да остави розите на самотек и само да зяпа в планетите кога ще мине транзитът на Марс, че да си се оправят розите самички от гъбички, ми търси с какво да ги пръска.
Вие не търсите с какво да се пръскате и как да се подрязвате, а изобщо не разбирате, че изисквате същите грижи - практически и директни, като розите.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Юпитернови [re: Kaily]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано13.09.12 12:09



А, ето го препъникамъчето


Когато човек мрънка и се оплаква, от неастрологична гледна точка е проблем,който трябва да се решава, а от астрологична- съответствие на някакви енергии:)
Значи ако ми говориш сега за принц, ще си мисля, че си в синхрон с влиянието на тр.Юпитер в 7-ми дом. /а не че това ти е проблем:)/
И още ще си мисля, че ако сега целунеш жаба, може и да се превърне в принц
Пък по-нататък, ако целунеш принц, може и да се превърне в жаба



Тема Re: Юпитернови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано13.09.12 12:10



Ами индийската астрология се родее с източните философии – при тях е нормално да има живот и смърт, здраве и болести, радост и тъга – необходими са едни на други, за да се разпознават:)
Акцентът пада върху приемане, докато западната астрология търси повечко противодействие на нежелани ситуации или засилване на желаните:)



Тема Re: Юпитернови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано13.09.12 22:01



Ми за мен синхрон има само с позитивните енергии, като ме убива камичето, не ща да се синхронизирам с него, вадя го.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Юпитернови [re: Kaily]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано15.09.12 07:12



добре, но преди това го изследваме, проучваме по различни начини- да не се окаже, че вместо да го извадим, го забутваме още по-навътре



пък начините са различни и различните хора имат различни предпочитания- някои предпочитат астрология, други процесинг



Тема Re: Юпитернови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано15.09.12 11:43



затова значи със западната астрология по-трудно се родеем - старанието/обещанията на някои про западни астрологеещи да станат баш свръх човеци посредством астрологични техники винаги са ми напомняли на нещо ромско... Пък те индийците нали били роднини на ромите... Или беше иначе - ромите били изгонени като некачествени от баш индийците..?



Тема Re: Юпитернови [re: Kaily]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано15.09.12 11:46



поничката доста лесно праща розите на смърт като престане да ги полива/пръска/поглежда въобще. Миналото лято така с еполучи. Доброто на розите е, че са доста стабилни - големите де, и по-трудно се довъшват, дори в лабилни ръце като моите...

колкото до грижите за мен - да, права си напълно. за съжаление нямам време и енергия д аполагам такива за себе си. вероятно от липсата на грижи идва текущото разпадане. другата му причина е напредването на амортизацията и възрастта...



Тема Re: Юпитернови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано15.09.12 12:00



Е добре де, обаче аз те питам как го вадиш и ти все ми обясняваш как го проучваш или се синхронизипаш с него.
Нали това питам вече няколко месеца - как го вадиш?



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Юпитернови [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано15.09.12 12:02



Каква възраст бе девойко? как ти е доста по-напред с материала, пък такива работи не и минават през главата.
Разпадам се и се амортизирам не от годините, а от липсата на хигиена към себе си - психическа.
Ако си занемариш розите и след три месеца те се сапихясат, ще си кажеш ли, че са си заминали от преклонна вързраст, ама как може такива работи да ти ги ражда главата.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Юпитернови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано16.09.12 21:03



Ако не свършат работа опозицията и квадрата на бързите транзити, може би Уран в секстил – сега е само полъх, предусещане:) – интересното е, че транзитите на Сатурн и Плутон по-често дават завършек, докато тия на Юпитер и Уран са време на зараждане на нов процес.

няма как да свършат работата, която не могат да свършат точно в тоя момент, и всички знаем това, нали



и съм солидарна с общия смисъл на това от Поничка:

затова значи със западната астрология по-трудно се родеем - старанието/обещанията на някои про западни астрологеещи да станат баш свръх човеци посредством астрологични техники винаги са ми напомняли на нещо ромско... Пък те индийците нали били роднини на ромите... Или беше иначе - ромите били изгонени като некачествени от баш индийците..?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.